23 بهترین لباس هالووین هایدی کلوم تا کنون


لباس های هالووین هایدی کلوم بهترین لباس هالووین سلبریتی ها هستند. این فقط یک واقعیت است. این سوپرمدل ملکه هالووین است که سال به سال لباس های پیچیده و به یاد ماندنی ارائه می کند. و هر لباس هالووین هایدی کلوم معمولا با یک مهمانی افسانه ای هالووین هایدی کلوم همراه است (سال های 2020 و 2021 استثنا هستند، به دلیل همه گیر شدن COVID-19).

اما چه نباشد، لباس های هالووین هایدی کلوم در طول سال ها به نمایش گذاشته شده است. به یاد دارید زمانی که او لیدی گودیوا در سال 2001 بود؟ یا جسیکا رابیت در سال 2015؟ یا ترسناک ترین موجود بیگانه ای که تا به حال در سال 2019 دیده اید؟ من هنوز در مورد آن کابوس می بینم.

پس هایدی کلوم امسال برای هالووین چه کرد؟

او یک فیلم کوتاه دیگر ساخت، این فیلم درباره وحشت بدن. عنوان شده است Heidi Does Halloween II: Klum’s Day. خلاصه سال گذشته، بچه‌های تسخیر شده‌اش او را کشتند، بنابراین امسال او از مرگ بازگشته است.

در حالی که هایدی کلوم از قبر بلند می شود تا غذا بپزد و از فرزندانش مراقبت کند، بدن او را می بینیم که از هم می پاشد. او به تجزیه شدن ادامه می‌دهد، پوست به سیب‌زمینی می‌ریزد و انگشتش در سالادش می‌افتد، تا اینکه هیکل لاغر او بالاخره یکی از بازوهای فرزندش را می‌خورد.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

و این فیلم؟ همچنین وحشتناک همانطور که گفته شد، من را وادار به فکر کردن در مورد برخی از آرایش های هالووین می کند. (شما هم؟ اگر بیشتر می خواهید، برای بهترین ایده های آرایش هالووین اینجا را کلیک کنید.)

اما به ظاهر گذشته هایدی کلوم در هالووین برگردیم. در زیر، 23 لباس او را مطالعه کنید که در آزمون زمان مقاومت می کند.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

منبع