23 بهترین خدمات تحویل غذای سالم در سال 2022 برای تهیه غذا بدون درد


هزینه: Snap Kitchen شش وعده غذایی در هفته با قیمت 82.99 دلار و 12 وعده غذایی در هفته با 135.99 دلار ارائه می دهد. ارسال رایگان است.

دسترسی: در حال حاضر برای تحویل در بسیاری از ایالت ها موجود است و می توانید هنگام ثبت نام کد پستی خود را بررسی کنید.

بهترین برای صبحانه و ناهار: قاشق عالی

جزئیات: اکثر بهترین خدمات تحویل غذای سالم روی شام متمرکز هستند، اما Splendid Spoon رویکرد متفاوتی دارد: عمدتاً بر صبحانه و ناهار متمرکز است. خدمات تحویل غذای گیاهی پنج برنامه منحصر به فرد ارائه می دهد که از سه وعده غذایی در روز تا صرف صبحانه یا ناهار را شامل می شود. یکی دیگر از موارد عجیب، برنامه تنظیم مجدد نام تجاری است – مجموعه ای از پنج سوپ گیاهی که در طول یک روز می خورید. این کاملا یک پاکسازی نیست، فقط فرصتی برای شروع هفته خود با یک یادداشت سالم است. گزینه های منو شامل موارد برجسته مانند اسموتی های گیلاس شکلاتی، کاسه های بولونی سبزیجات و نودل کاری قرمز است.

هزینه: برنامه های Splendid Spoon از 70 دلار برای پنج گزینه صبحانه یا ناهار شروع می شود. گران ترین برنامه آن، که شامل پنج روز سه وعده غذایی، به علاوه تنظیم مجدد یک روزه است، 190 دلار در هفته هزینه دارد.

دسترسی: این نام تجاری به محل سکونت و مشاغل در ایالات متحده همجوار ارسال می شود.

جزئیات: مارتا استوارت و مارلی اسپون که توسط معتمدترین آشپز خانگی آمریکا (و Snoop Dogg’s BFF) ایجاد شده است، حداقل 45 دستور غذای مورد تایید مارتا را هر هفته ارائه می دهد. همه آنها با در نظر گرفتن پخت و پز آسان در شب طراحی شده اند، و شما می توانید کیت های تحویل غذا را هر هفته انتخاب کنید، از مرغ سیر کره ای گرفته تا استیک در تابه. می‌توانید تا پنج هفته آینده برنامه‌ریزی کنید و زمانی که زمان‌بندی کامل نیست، از یک هفته بگذرید.

هزینه: مارلی قاشق از 61.95 دلار برای چهار وعده در هفته شروع می شود و تا 218.55 دلار برای 24 وعده غذایی افزایش می یابد. هزینه حمل و نقل 9.99 دلار است.

دسترسی: تقریباً در تمام ایالات متحده در دسترس است. فقط کد پستی خود را هنگام پرداخت وارد کنید تا تأیید شود که شرکت به شما تحویل می دهد.

بهترین برای ورزشکاران: Factor_

جزئیات: یکی دیگر از بهترین خدمات تحویل غذای سالم Factor_ (فاکتور 75 سابق) است که فقط از مواد اولیه برای تهیه دستور العمل های ثبت شده توسط متخصصین تغذیه استفاده می کند. شما همچنین می توانید برنامه هایی را برای نیازهای غذایی خاص مانند کتو، کم کالری، پروتئین بالا، وگان یا گیاهخواری انتخاب کنید. همه مواد بدون گلوتن، بدون آنتی بیوتیک، بدون هورمون، بدون سویا و غیر GMO هستند. مهمتر از همه، Factor_ از شکر تصفیه شده استفاده نمی کند. اگر در مورد تامین سوخت بدن خود با وعده های غذایی تحت حمایت متخصصان تغذیه جدی هستید، این سرویس تحویل غذا برای شماست.

هزینه: برنامه ها از چهار وعده غذایی در هفته با 15 دلار برای هر وعده شروع می شود و به 18 وعده غذایی در هفته با 11 دلار در هر وعده می رسد.

دسترسی: در سراسر قاره ایالات متحده ارسال می شود.

بهترین برای اندازه های کامل: Freshology

جزئیات: Freshology چهار برنامه غذایی مختلف را ارائه می دهد، از جمله یکی برای دیابتی ها، یکی برای کاهش وزن کتو و دیگری که صرفاً از وعده های غذایی گیاهی تشکیل شده است. هر یک از آنها ظروف کنترل شده با بخش های بسته بندی شده با مواد تازه مانند میوه ها، سبزیجات و پروتئین ها را فراهم می کند. هیچ چیز یخ زده نیست، و همه آن برای گرم کردن و خوردن در سه دقیقه یا کمتر آماده است. (و از آنجایی که همه چیز کاملاً تقسیم شده است، یادآوری خوبی است که مافین ها احتمالاً نباید به اندازه سافت بال باشند و یک وعده پیتزا برابر با یک سوم یک پای بزرگ نیست.) این سرویس اساساً جایگزین پخت و پز و خرید می شود، زیرا شما می توانید برنامه هایی را برای پنج یا هفت روز در هفته سفارش دهید.

هزینه: برنامه ها از 138.99 دلار برای 10 وعده غذایی در هفته شروع می شود. حمل و نقل بسته به آدرس متفاوت است، اما معمولاً 9.99 دلار اضافی برای هر تحویل هزینه دارد.

دسترسی: Freshology در سراسر قاره ایالات متحده ارائه می شود.

بهترین Zero-Commitment: Veestro

جزئیات: همه چیز برای رفتن از Veestro آماده است. این سرویس تحویل غذای گیاهی تماماً در مورد گرما و غذا خوردن است، بنابراین اگر مورد سرزنش قرار گرفتید، مشکل بزرگی نیست. همه وعده‌های غذایی کامل Veestro را می‌توان در مایکروویو، روی اجاق گاز یا فر پخته کرد، اما بهترین بخش این است که هیچ اشتراکی وجود ندارد—شما بین 8 تا 15 وعده در هر سفارش را انتخاب می‌کنید، اما می‌توانید سفارش دهید. هر وقت دلت خواست

هزینه: هزینه بیشتر وعده های غذایی 13.99 دلار به صورت کارتی است و هزینه ارسال 12.95 دلار برای هر تحویل وجود دارد.

دسترسی: Veestro در حال حاضر به اکثر آدرس‌های داخل ایالات متحده تحویل داده می‌شود و شما کد پستی خود را در هنگام ثبت‌نام بررسی خواهید کرد.منبع