22 هدیه برای دختران نوجوان در سال 2022: آرایش و ابزارهایی که آنها واقعاً می خواهند


به غیر از خرید برای مادران، شوهران و بهترین دوستان، یافتن هدایای عالی برای دختران نوجوان ممکن است چالش‌برانگیزترین کار در برنامه تعطیلات شما باشد. اگر از اینکه خواهر 17 ساله‌تان هدیه‌اش را باز کند و همان قهقهه‌ای را که در آن زمان که آخرین رقص TikTok را امتحان کردید، رها کند، وحشت دارید، ادامه مطلب را بخوانید. و اگر حتی برای شروع هرگز در برنامه نبوده اید، قطعا در ادامه بخوانید، زیرا به گفته نوجوانان TikTok، ما در حال تجزیه هدایای مرتبط برای دختران نوجوان هستیم.

پلتفرم اجتماعی با طراحی رقص اینترنتی، روند رو به رشد زیبایی، و مشاهدات منظم مد که در بین نسل رک و صریح محبوبیت دارد، مکانی محکم برای جذب ایده های هدیه تعطیلات است. با پخش بی‌نهایت ویدیو در برنامه، تصادفاً به لیست آرزوهای تصادفی بعید است، اما حساب‌های هدیه اختصاصی وجود دارد که برای گروه‌های سنی مختلف هدایایی را پیشنهاد می‌کنند.

هشتگ‌های مختلفی را که به بهترین هدایای دختران نوجوان اختصاص داده شده بود، جست‌وجو کردیم و آن‌ها ناامید نشدند. از توسترهای بخارپز گرفته تا جوراب‌های جوراب‌دار و یادگاری‌های معنی‌دار، ما برای هر ژنرال Z’er در فهرست شما چیزی پیدا کردیم – حتی پسر عمویی که تحت تأثیر قرار دادن او غیرممکن است. پیش از این، 22 هدیه جالب مورد تایید دختران نوجوان را مستقیماً از جذاب ترین نوجوانان در TikTok خریداری کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع