22 بهترین لرزاننده زبان 2022

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

محصولات Pipedream Fantasy for Her Her Ultimate Leasure

لبخند سازان عاشق فرانسوی

ویبراتور لیسیدن کلیتورال سگ تریسی

PinkCherry Talk of The Town Clitoral Vibe

CalExotics الهام بخش سوسو زن محرک صمیمی است

شات ها محرک کلیتورال دهان رویایی

محصولات Pipedream Fantasy For Her Silicone Fun Tongue Vibe

حال و هوای زبان PinkCherry Goldielicks

CalExotics کالیفرنیا رویای هالیوود Hottie

تازه های رژگونه آریا فلاتر زبان

CalExotics فرانسوی بوسه کازانووا

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

گتی/مارگی ریشیوتو

ویبره های زبان در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. برخی شبیه اسباب‌بازی مکنده کلاسیک شما هستند که یک زبانه لیل به آن متصل است. برخی دیگر دارای انتهای مخروطی هستند که نوک سوسو زدن زبان را تقلید می کند. حتی مواردی وجود دارند که هیچ بیت زبان مانندی ندارند، اما در عوض از گره‌های چرخشی استفاده می‌کنند که درست شبیه چیز واقعی هستند. اگر قبلاً آنها را امتحان نکرده‌اید، ممکن است کمی شک داشته باشید (به یاد داشته باشید زمانی که توییتر TF را از آن ابزار آسیاب بادی زبان برشته کرد که به نام Sqweel 2 شناخته می‌شود؟). اما با توجه به اینکه بیش از 75 درصد از صاحبان واژن در واقع به چیزی بیش از نفوذ برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند، این محرک های کلیت A+ ارزش پول شما را دارند.

انتخاب های برتر ما برای لرزاننده های زبان برای سال 2022:

بر کسی پوشیده نیست که – برای افرادی که فرج دارند – ویبراتورهای مکنده کلیشه هستند le bomb dot com. اسباب‌بازی‌های مکنده کلیتورال برای شبیه‌سازی رابطه جنسی دهانی با احاطه کردن کلیتوریس با مکش و هوا کار می‌کنند و لعنتی، کار خود را به خوبی انجام می‌دهند. با این حال! یک چیز وجود دارد که حالت مکش کلیت مورد علاقه شما ممکن است نتواند ارائه دهد و آن عمل زبان است. وارد کنید: لرزاننده زبان. در حالی که این نام ممکن است شما را وادار کند که یک لرزاننده برای زبان خود تصور کنید (و آن ها انجام دادن در واقع وجود دارد، btw)، حال و هوای زبان نوع دیگری از اسباب‌بازی جنسی دهانی است که فقط منتظر است تا دنیای شما را تکان دهد.

پیشاپیش، بهترین لرزاننده‌های زبانی که می‌توانید در حال حاضر بخرید، از جمله Ora 3 معروف در اینترنت و اسباب‌بازی زبان‌شکل از Smile Makers که همه را درگیر خود کرده است.

بهترین ویبره های زبان