21 بهترین لباس مشکی کوچک برای پوشیدن در حال حاضر و برای همیشه

امروزه، LBD – چه یک لباس اسلیپ ابریشمی برای بهار، یک مدل کتانی شاداب برای تابستان، یا یک مینی بافتنی برای ماه‌های سردتر – به عنوان یک کمد لباس ضروری در نظر گرفته می‌شود. و هر سبک شخصی یا نیازهای روزمره شما ممکن است باشد، یک لباس مشکی کوچک برای شما وجود دارد. در زیر، ما 21 مورد از بهترین لباس های سیاه کوچک موجود را خریداری کرده ایم. اکنون آنها را بخرید و از پوشیدن آنها برای سالهای آینده لذت ببرید – زیرا همانطور که آموخته ایم، LBD هرگز از مد نمی افتد.

انتخاب های برتر ما:

لباس سیاه کوچولو – یا همان طور که ما بیشتر دوست داریم بگوییم LBD – در طول دهه‌ها، حتی قرن‌ها، سبک دوام آورده است، زیرا یک بوم خالی است که می‌توانیم بارها و بارها از نو اختراع کنیم. همان LBD را می توان برای یک شب بیرونی پیچیده و شیک ساخت، سپس برای یک روز کاری کاربردی. به همین دلیل است ووگ سردبیران در سال 1926 اعلام کردند که یک لباس غلاف مشکی توسط طراح جوانی به نام کوکو شانل “به نوعی لباس فرم برای همه زنان با سلیقه خواهد شد.” اما همانطور که اقیانوس اطلس گزارش می دهد، طنز ماجرا این است که شانل در واقع از روندی که خودش دوبله کرده بود، استفاده می کرد la pauvreté de luxe، یا «فقر مجلل». یعنی رویه زنان ثروتمند که یونیفورم خدمتکاران، دختران مغازه‌دار و دیگر زنان طبقه کارگر اطراف خود را انتخاب می‌کنند.

پرنسس دایانا با “لباس انتقام جویانه” خود در سال 1994 تیم گراهام/گتی ایماژ

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

بهترین لباس‌های مشکی کوچولو بیشتر از اینکه به عنوان یک کمد لباس ثابت عمل کنند، انجام می‌دهند. آنها می توانند پیامی قدرتمند مانند لباس انتقام جویی معروف پرنسس دایانا یا ادای احترام ژانل مونا به لباس اجدادش ارسال کنند. آن‌ها می‌توانند مانند آدری هپبورن، شخصی را به عنوان نماد سبک ثابت کنند صبحانه در تیفانییا الیزابت هرلی با آن لباس سنجاق ایمنی ورساچه. حداقل، آنها قطعا مطمئن خواهند شد که شما بهترین لباس پوشیده در اتاق هستید. فقط به تیترهایی نگاه کنید که زندایا برای ست کردن لباس های شلوارش با جوراب شلواری شفاف و انفجار بمب ساخته شده است.

زندایا در یک قرار با دوست پسر تام هالند در سال 2022.گاتهام