21 بهترین لباس بزرگسالان برای زنان

هشدار منصفانه: اگر فکر می‌کردید رفتن به حمام با یک کت و شلوار معمولی کار سختی است، هرگز مجبور نبوده‌اید در نیمه‌شب با یکی از این bb‌ها ادرار کنید – اما لباس‌هایی که لبه‌های باسنی دارند برای همین است! اکنون، اسکرول کنید و شروع به خرید زیباترین و دنج‌ترین لباس‌ها، پیژامه‌های یک تکه و لباس‌های سرپوشیده برای استراحت در اینترنت کنید.

این عکس با چاپ حیوانی

Loungeable Plus All in One با گوش

این پشت فلپ Onesie

لباس سرهمی یاندی لاو من لانگ جانز

این onesie خرس عروسکی

Unisex Onesie بافتنی دنج Skims

این یکی چهارخانه

لباس خواب یک تکه شطرنجی بوفالو را فقط دوست دارم

این MicroModal onesie

MeUndies Unisex Hoodie Onesie

این تکه پشمی نرم

پیژامه گرام پیژامه هودی فوتی

این بند کشی

لباس تمام روز Vuori

این تکه مخملی

کت و شلوار مخملی اصلی یک تکه

این یکی جادویی

لباس سرهمی تکشاخ الف ها

این لباس پاستلی

#followme Thermal Tie Dye Onesie

وقتی یک ست گرمکن راحت با پیژامه دنج را رد می کنید، چه چیزی به دست می آورید؟ یکی از *با شکوه*. شما ممکن است آنها را به عنوان لباس خواب برای نوزادان بشناسید، اما اگر هنوز در زندگی بزرگسالی خود یک لباس را امتحان نکرده اید، وقتی می گویم در حال از دست دادن فرصت هستید صدایم را بلند و واضح بشنوید. از مخمل گرفته تا نخ و خنثی گرفته تا طرح‌های چاپی، لباس‌های بزرگسال بسیار زیبا برای خانم‌ها وجود دارد، و اگر دنج بودن یکی از اولویت‌های شماست، باید هر چه سریع‌تر روی یکی از این لباس‌های خواب سرمایه‌گذاری کنید. و در حالی که همه آنها نیستند کاملا جالب است، بعضی‌ها هستند که می‌توانید حتی برای برانچ بپوشید و ظاهری شیک داشته باشید. چه کسی می‌دانست که لباس‌ها می‌توانند شیک باشند؟

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

چه در خانه کار کنید، چه در حال شروع یک ماراتن فیلم، برنامه ریزی یک عکس خانوادگی یا خرید برای یک مهمانی لباس، روی این موارد نخوابید. آنها نه تنها انتخاب یک لباس را بسیار ساده می کنند (به هر حال این یک تکه است)، بلکه تمجیدهای زیادی را نیز تضمین می کند. جلوتر، بهترین (و زیباترین) بزرگسالان زنده که در!

انتخاب های برتر ما برای بهترین بازی های بزرگسالان سال 2022:

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

این غذای آماده برای تعطیلات

لباس خواب یک تکه حرارتی بافته شده چاپی

این ستاره چاپ onesie

لباس خواب تک تکه چاپ ستاره نیروی دریایی

این خرس قطبی onesie

لباس کریسمس تیپسی الف بیری

این لباس باریک

Onepiece Original Onesie 2.0

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل مدیر ویژگی‌های مد، ریچل تورگرسون، ویرایشگر مد تارا-لین سنت الین، و مدیر ویژگی‌های مد مشارکتی الکساندرا ایلیاشوف می‌شود- دارای چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت هستند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در میان خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را سرپرستی کرد تا زیباترین گزینه ها را برای شما بیاورد، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه).

هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است. این مدل‌های بزرگسال بر اساس سبک، عملکرد، راحتی، قیمت و بررسی‌های بسیار انتخاب شده‌اند تا این لیست قابل خرید از بهترین‌ها را برای شما جمع آوری کنند!

این وانزی لوکس

لباس سرهمی نادام ترمه

این عرق گیر

کت و شلوار آستین بلند بتی گری

این یک پا

برای همیشه لطفا برای تنبل پای بزرگسال Onesie

ASOS

این بازیگوش

Loungeable Sloth همه در یک

این ریز فلیس onesie

GAP Microfleece One Piece

این کتانی پشمی

Savage x Fenty Forever Savage Showgirl Hooded Onesie

این رنگین کمانی

لباس رنگین کمانی تیپسی الف

بهترین بزرگسالان