20 موقعیت جنسی هالووین – سکس در لباس های هالووین

اجازه دهید شریک زندگی‌تان از طریق جادوی آلت تناسلی/بند با یک چرخش 90 درجه‌ای شیطانی شما را مسحور کند. همانطور که آنها را فشار می دهند، دور باسن خود بچرخانید طوری که انگار دارند دیگ شما را به هم می زنند و ارگاسم شما را دو برابر می کنند.

هم اکنون خرید کنید بند کرست توری قرمز، 48 دلار بیبلند

از شریک زندگی خود بخواهید روی یک سطح باریک محکم (مانند یک نیمکت باریک و محکم) دراز بکشد، پاهای خود را در دو طرف نیمکت بکارید و آنها را رو به پاهای خود به شکلی مانند دختر گاوچران معکوس بلند کنید. با قرار دادن دستان خود بر روی پاهای آنها و خم شدن به جلو، خم شدن به عقب، یا کج کردن لگن برای تغییر احساسات، هر دو را طلسم کنید. دور باسن‌تان بچرخانید، مثل اینکه در حال تکان دادن یک دیگ هستید تا کمی تکان‌دهنده اضافه کنید.

اگر چیزهای جذاب جدیدی را که به آن علاقه دارید کشف کردید، به کارنامه کاری خود در طول سال اضافه کنید. فریزر می‌گوید: «تا سال آینده منتظر نمانید تا آن را اصلاح کنید. «زوج‌های بزرگ برای رابطه جنسی برنامه‌ریزی می‌کنند، آن‌ها به سادگی منتظر یک موقعیت خاص نیستند. با اشتیاق عهد ببندید که در آخرین روز هر ماه نقاب شیاطین درونی خود را بردارید تا دوباره به این شکل بازی کنند – و شکلات را فراموش نکنید.

اگر شریکی با آلت تناسلی دارید و می‌خواهید اندازه او را به حداکثر برسانید، در طول میسیونری پاهای خود را محکم به هم فشار دهید تا احساس راحتی برای هر دوی شما داشته باشید. لگن خود را به بالا و پایین خم کنید تا بتوانید کلیشه خود را به شفت و استخوان شرمگاهی آن بمالید. کارهای خوب ~ انجام دهید~ در بسته های کوچک می آیند.

آیا می‌خواهید دستی ملایم داشته باشید و صدایی وزوز به شما فشار بیاورد، یا می‌خواهید صدای تند یک دست را به الاغتان بچسبانید؟ انتظار شما را به طرز باورنکردنی با آنچه در حال وقوع است هماهنگ نگه می دارد. روی تخت خم شوید و شریک زندگی خود را با حواس تان با متناوب لذت و درد اسباب بازی کند. (یا در عوض آنها را شکنجه کنید. قوانین شما.)

الاغ آنها را روی یک صندلی پهن بنشینید و از آن بالا بروید تا رو به روی آنها باشید و پاهای خود را روی صندلی در دو طرف کفل آنها قرار دهید. بازوهای خود را به آرامی دور شانه‌های آن‌ها بپیچید و به آن‌ها اجازه دهید از جلوه‌های بصری فوق‌العاده قدردانی کنند. آن را با بوسه های طولانی و شیرین و باز کردن و بسته کردن زانوهای خود به دلخواه ترکیب کنید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

شما از قبل لباس‌ها را پوشیده‌اید، پس نقش‌بازی را کنار بگذارید. عدم تعادل قدرت را امتحان کنید، مانند یک تبهکار که یک ابرقهرمان را دستگیر می کند یا یک بازپرس خصوصی که واقعاً کسی را آلوده می کند. بد. لباس‌های خود را از قبل هماهنگ کنید تا هر مهمانی هالووین را که می‌روید را از قبل تکان دهید. و بعد از آن اتاق خواب دانستن لذتی که بعداً خواهید داشت، کل شب را اساساً پیشبازی می کند.

اجازه دهید شریکتان با قرار دادن عروسک‌های ریز روغن طعم‌دار در هر جایی که می‌خواهید، بدن شما را فریب دهد. (گزینه‌های طعم‌دار جدید بسیار بهتر از توت‌فرنگی ناخالص قدیم هستند و در طعم‌های دسر/قهوه‌خانه‌ای مانند تیرامیسو هستند.) روان‌کننده ایمن برای کاندوم و اسباب‌بازی (معروف به پایه آب) انتخاب کنید و می‌توانید آن را بیشتر ببرید. اگر می خواهید

با یک بسته Twizzlers یا مقداری طناب شیرینی از برچسب خارج شوید و یک رشته از آنها را ببندید تا مچ دست همسرتان را به هم ببندید. آنها را دراز بکشید، مچ‌هایشان را پایین نگه دارید تا به آنها یادآوری کنید که چه کسی مسئول است (اگر، قبل از اینکه تمام BDSM را روی آنها انجام دهید، رضایت بگیرید). وقتی آماده بودید که به آنها اجازه دهید شما را لمس کنند، فقط آن را نوش جان کنید. رابطه + میان وعده راحت میان وعده = شگفت انگیز.

اینکه شما و شریکتان چگونه «فریبنده» را تعریف کنید، کاملاً به شما بستگی دارد. اگر معمولاً کمی خجالتی هستید، اما می‌خواهید کمی وحشی‌تر شوید، لباس‌ها راهی عالی برای راحت کردن خودتان به چیزی متفاوت هستند. برای مثال نقش بازی را در نظر بگیرید. روبی پین، کارشناس جنسی خرده‌فروش اسباب‌بازی‌های جنسی UberKinky، می‌گوید: «هالووین بهترین زمان برای تحسین برانگیز کردن چیزها با آزمایش موقعیت‌های عجیب و غریب و بازی‌های نقش‌آفرینی واقعاً وحشتناک است. رابطه جنسی دلقک قاتل (به ما اعتماد کنید)، این است مسیر وقتی که قبلاً برای آن لباس پوشیده اید، راحت تر وارد آن شوید.

پین می گوید: “بازی جنسی دهانی خود را با موقعیت 69 ایستاده به سطح بعدی ببرید.” از شریک زندگی خود بخواهید در حالی که پاهای خود را کمی از هم باز کرده اند بنشیند و در حالی که الاغ خود را به صورت او در موقعیت قرار می دهید. پاهای خود را بیرون از پاهای آنها بکشید و تا انتها به پایین خم شوید تا به فاق آنها برسید. واژن یا آلت تناسلی، این وضعیت دسترسی جدی به همه نواحی را می دهد، حتی اگر به این نوع کارها علاقه دارید، حتی یک نقطه از لبه های الاغ را به هم بزنید.

به پشتی به پیشخوان آشپزخانه تکیه دهید، پای خود را دور شریک زندگی خود بپیچید و سر خود را به عقب بیاندازید تا ناحیه ای از اروژن که بسیار مورد توجه قرار نگرفته است را نشان دهید: گردن شما. باسن آنها را بگیرید، فشار دهید و در حالی که گردن برهنه شما را می بوسند و می مکند آنها را عمیق تر به داخل بکشید. کیپ اختیاری است (اما بیایید واقعی باشیم: به شدت توصیه می شود).

هم اکنون خرید کنید ویبراتور Gigi 2, 149 دلار, Lelo

آب نبات را به عنوان تقویت کننده BJ در خدمت قرار دهید. چیزی صاف و گرد مانند Skittles، Reeses Pieces یا M&M را روی زبان خود بریزید و در حالی که دهان خود را به سمت بالا و پایین می‌لغزید، آن‌ها را در قسمت زیرین محور خود نگه دارید. (اگر احساسات شدیدتری دارند، می‌توانید از چیزهای نعنایی یا دارچینی نیز استفاده کنید. اما ابتدا بپرسید – همه از ادویه غافلگیرکننده استقبال نمی‌کنند.) از زبان خود برای چرخاندن آن‌ها به دور سر یا تکان دادن آن‌ها در برابر فرنولوم استفاده کنید. یک تاک قرمز یا یک نوار از لافی تافی را به دور پایه شفت آنها بپیچید تا یک حلقه خروس موقتی به دست آورید، سپس آن را (با احتیاط!) کنار بزنید.

مرحله اول: لباسی بپوشید که به شما احساس فوکوس خودکار گرم بدهد. فریزر می گوید: «به یک مهمانی لباس، کلوپ رقص یا حتی شام با خانواده بروید و با هنر انتظار بازی کنید. فریزر می‌گوید: «چیزی مثل «عزیزم، من کماندو هستم، و نمی‌توانم منتظر بمانم تا بعداً به من دست بزنی، زمزمه کن، اما تا زمانی که این حرف را نزنم، از لمس من منع می‌کنم». برای آنها برقصید در حالی که از بار تماشا می کنند. تنش را ایجاد کنید و انتشار را به تاخیر بیندازید.» اگر می‌خواهید سخت‌تر پیش بروید، یک ویبراتور پوشیدنی بپوشید و کنترل را به همسرتان بدهید. صبر کنید تا هیچ یک از شما دیگر نتوانید آن را تحمل کنید، سپس برای یک غذای سریع وارد حمام شوید.

به پشت دراز بکشید و پاها را باز کنید و زانوها را خم کنید. شریک زندگی‌تان دست‌هایش را روی هم می‌گذارد، انگشت حلقه و میانی‌اش را به سمت کف دست خم می‌کند. آنها دو انگشت اشاره گر خود را به داخل شما می کشانند و با دو انگشت شست کلیشه شما را دور می زنند. انگشتانشان را مثل بال خفاش حرکت می دهند، تو ارگاسم می کنی، همه برنده می شوند.

برای نفوذ عمیق، روی پاهای شریک زندگی خود بنشینید، رو به رو و دستان خود را در مقابل خود برای حمایت قرار دهید. رانش های آنها را مطابقت دهید. مثل سگ سگی است، اما به طرز زوزه کشی وحشی.

کیت اسلون، مربی جنسی، نویسنده کتاب: “برای طرفداران شیء سازی جنسی و/یا تحقیر وابسته به عشق شهوانی، پوشاندن تمام سر و صورت خود با ملحفه در حین لعنت کردن یا لعنت شدن می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.” 101 کاری که حتی شما می توانید انجام دهید، می گوید. (بدیهی است که رضایت از قبل در اینجا بسیار زیاد است.) “این به فانتزی برخی از افراد در مورد نادیده گرفته شدن یا نامرئی شدن در حین رابطه جنسی است که می تواند به طرز هیجان انگیزی تحقیرآمیز یا عینی کننده باشد. همچنین به اثری مشابه با بستن چشم بند دست می یابد – افزایش حساسیت حواس دیگر با کاهش یا از بین بردن بینایی. ایده آل برای گره خوردن یا ترسناک شدن یا هر دو!”

وقت آن است که آن تخت را سنگ کنیم. شریک زندگی شما باسن شما را به روشی بسیار ابتدایی و به شکلی که به شما نیاز دارد، بلند می کند، در وضعیتی که به هر دوی شما اجازه می دهد در حالی که با شهوت به یکدیگر خیره می شوید، هر چیزی را که باید تحریک شود، نوازش کنید. آن را در نور شمع برای مقداری آتش اضافی امتحان کنید.

شریک زندگی خود را رو به روی آنها سوار کنید (معروف به دختر گاوچران معکوس) و آلت تناسلی یا بند او را سوار کنید، چه از نظر شخصیتی یا به عنوان خود معمولی خود. در صورت لزوم روی ماه زوزه بکش. اگر به چیزهای باسن علاقه دارید، شریک زندگی شما در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد تا آنچه را که نیاز دارید به شما بدهد، چه از طریق انگشت و چه از طریق پلاگین ارتعاشی. (PSA: هیچ روان‌کاری طبیعی وجود ندارد، بنابراین روان‌کاری، و مقدار زیادی از آن، ضروری است.)

هم اکنون خرید کنید دوشاخه ارتعاشی سیلیکونی Taper 10X، 70 دلار، آدام و حوا

هم اکنون خرید کنید روان کننده صمیمی مبتنی بر آب Wicked Aqua Cinnamon Bun با طعم 12 دلاری، Babeland

فریزر می‌گوید: «خودت را در هر چیزی که هیولای رابطهی ات را رها می‌کند، بپوش، از سلطه‌جوی نامناسب گرفته تا آدم‌های بیرونی. ماسک بپوشید تا بتوانید بازدارندگی های خود را از دست بدهید (و لباس هایتان!) یک لباس هیجان‌انگیز، به‌ویژه اگر آن را با وسایل طلسم تجهیز کنید، راهی عالی برای آزمایش پیچیدگی‌های مبتدی، مانند سناریوهای Dominant/Submission یا بندگی است.

کارمل جونز، مربی روابط، می‌گوید: «این مانند چرخ دستی اصلی است، به جز شریکی که ایستاده است، روی لبه تخت نشسته است». «این یکی برای افراد ضعیف یا کسانی که مشکل شانه دارند نیست! اما این امکان را برای نفوذ بسیار عمیق در یک زاویه ناآشنا و وسوسه انگیز فراهم می کند.

آزمایش کردن پوزیشن‌های جنسی جدید در هالووین برابر است با دور ریختن آب نبات‌های خود، بررسی میزان حمل و نقل و احمق کردن خود. “هالووین است بنابراین لعنتی جذاب است. اتاق خواب بودا، می گوید. به همین دلیل است که من زوج‌ها را به چالش می‌کشم تا از این شب شهوانی به‌عنوان بهانه‌ای برای مبادله کسالت اتاق خواب با سرگرمی‌های عجیب و غریب استفاده کنند.»

در اینجا چند پوزیشن رابطهی ترسناک برای جشن گرفتن شب آورده شده است.

از قدرت لباس های رابطهی خود برای ایجاد انتظار استفاده کنید، اما به جای رفتن به خانه و پاره کردن لباس های یکدیگر، اجازه دهید تنش بیشتر شود. “روال خسته کننده “پستانک، نوک پستان، فاق، شب بخیر” را کنار بگذارید، و مهم نیست که چقدر شاخ در هالووین هستید، کند کردنفریزر می گوید. «عزیزم را همه جا نیش بزن و نیش بزن، به جز جایی که می‌میرد لمس شود.» هنگامی که در نهایت به حداکثر شاخ و برگ هالووین رسیدید، به خود استراحت دهید و خود را در موقعیت آسانی قرار دهید، مانند موقعیت تبلیغی.

مچ های خود را پشت سر خود قرار دهید (یا گره بزنید) و به نوبت به یکدیگر هندزفری خوراکی بدهید. ببینید که با مکیدن، لیسیدن، نوک زدن ملایم، چرخش زبان یا ضربه‌های سریع می‌توانید انواع مختلفی از لذت را به ارمغان بیاورید. اگر می‌خواهید بازی قدرتی انجام دهید، از شریکتان بخواهید مچ دست‌هایتان را بگیرد و به شما آموزش دهد که چه کاری انجام دهید.

هم اکنون خرید کنید برنامه We-Vibe Moxie و ویبراتور پوشیدنی Clitoral Knicker کنترل از راه دور، 129 دلار، Lovehoney