20 بهترین پیشنهاد Ulta Cyber ​​Monday 2022: MAC، Lancôme، Foreo، Olaplex و Drybar

پردازش بسیار زیاد است، بنابراین ما جلو رفتیم و بهترین محصولات را برای خرید از فروش Ulta Cyber ​​Monday جمع آوری کردیم. نمی توان گفت که بهترین چیزها چه زمانی شروع به فروش می کنند، بنابراین هر چه سریعتر اقدام کنید. قفسه زیبایی شما می تواند بعداً از ما تشکر کند.

در مد واقعی Ulta، چندین نوع تخفیف وجود دارد. اول از همه، تن از محصولات تا 50٪ تخفیف دارند، و شما باید هر روز مراقب محصولات جدید باشید. برخی از ماسک‌های ورقه‌ای و محصولات مو نیز با خرید هدیه می‌دهند (سلام، اولاپلکس). اوه، و آیا اشاره کردیم که می‌توانید از سفارش‌های 40 دلاری یا بیشتر با کد کوپن THANKS22 نیز 10 دلار تخفیف بگیرید؟ واقعا ممنونم.

همین الان! فروش رسمی جمعه سیاه Ulta از 20 تا 26 نوامبر هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین برگزار شد. تخفیف‌های دوشنبه سایبری در همین لحظه اتفاق می‌افتد، از 27 تا 29 نوامبر با 50 درصد تخفیف برای برندهای آرایشی، پوست و مو مانند تارت، اوربان دکای، لانکوم و ساندی رایلی.

شاد باشید: بهترین معاملات Ulta Cyber ​​Monday به اینترنت رسیده است و ما همه چیز را می خواهیم. خرده فروش لوازم آرایشی زودتر از موعد مقرر شروع به کار کرد و هزاران علامت را در طول ماه گذشته کاهش داد – اما البته، بهترین ها را برای هفته سایبر ذخیره کرد. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید تا از معاملات زیبایی Cyber ​​Monday بهترین استفاده را ببرید – و خریدهای تعطیلات خود را زودتر از موعد انجام دهید.

فروش سایبر دوشنبه Ulta چه زمانی است؟

بخشی از جذابیت Ulta این است که خرده‌فروش محصولات گران‌قیمت و داروخانه‌ها را در اختیار دارد و در طول فروش هفته سایبر آن می‌توانید هر دو را با تخفیف‌های جدی دریافت کنید. 30٪ تخفیف برگزیده های مورد علاقه MAC را تا 50٪ تخفیف برای جواهرات آرایشی دریافت کنید.

تخفیف های مراقبت از مو Ulta Cyber ​​Monday

از برس خشک کن گرفته تا روغن مو، برخی از جواهرات واقعی در اینجا وجود دارد. مهم نیست که نگرانی شما چیست – پوسته پوسته شدن، شکستگی، نوک دوشیدگی – شما در آستانه ورود به زمستان 2022 با بهترین موهای خود هستید.

تخفیف های مراقبت از بدن Ulta Cyber ​​Monday

در نهایت آب و هوای عالی برای آخر هفته آبگرم در خانه است، و فروش سایبری دوشنبه Ulta همه محصولات مناسب برای شروع شما را دارد. ما به طور خاص به دنبال کره بدن و کیت های سفید کننده دندان های خوشمزه Kopari هستیم.

تخفیف های عطر Ulta Cyber ​​Monday

به دنبال تخفیف های بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

تخفیف های مراقبت از پوست Ulta Cyber ​​Monday

فرقی نمی‌کند به دنبال مجموعه‌های مراقبت از پوست برای هدیه باشید یا محصولات آزمایش شده و واقعی برای پر کردن انبار خود، اکنون زمان آن است که سخت مراقبت از پوست را انجام دهید. با مرطوب‌کننده‌های ضد زمستان برای پوست خشک و کرم‌هایی که حتی در تاریک‌ترین روزها چشمانتان را درخشان می‌کنند، روال خود را خوب شروع کنید.

تخفیف های لوازم آرایشی Ulta Cyber ​​Monday

چه به دنبال یک عطر جدید، یک جوراب شلواری لوکس یا یک شمع عالی برای تعطیلات باشید، Ulta مکانی برای دیدن است. اکنون انبار کنید، زیرا تخفیف هایی مانند این بسیار نادر است.منبع