20 بهترین محصولات زیبایی جدید از سپتامبر 2022: نظرات صادقانه ما

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

خوش آمدید به چیزهایی که ما می خواهیم، جمع بندی جامع ما از بهترین محصولات زیبایی جدید که هر ماه امتحان می کنیم. از موارد دلخواه بلامنازع گرفته تا نسخه‌های کاملاً جدید، اینها چیزهایی هستند که ویراستاران ما در طول ماه سپتامبر دوست داشتند.

پاییز فرا رسیده است و بهترین محصولات آرایشی جدید نیز ما را مستقیماً وارد فصل شبح وار می کند. همانطور که برگ ها قرمز و نارنجی می شوند و کمدهای ما پر از ژاکت و چکمه می شود، زرق و برق روال زیبایی سردبیران بر این اساس با فصل جدید سازگار می شود. ما محصولات سبک‌وزن تابستانی خود را برای محصولات سنگین‌تر و لوکس‌تر کنار می‌گذاریم که به پوست احساس جوانی می‌دهند و برای مقابله با هوای سرد آماده می‌شوند. از بالم لب‌های بالشتکی و ماسک‌های صورت غنی که خشکی پوست را از بین می‌برند تا عطرهای دلپذیر عالی برای در آغوش گرفتن، با انتخاب‌های ماه سپتامبر ما در زیر به فصل جدید متمایل شوید.