20 بهترین مجموعه هدیه عطر برای او: ایده های هدیه 2022

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع از سوی دیگر، اگر در مورد آنها مطمئن نیستید انجام دادن مانند، یک کیت نمونه تقریباً مانند دو هدیه در یک است: آنها خودشان عطرها را دریافت می کنند و تجربه کشف یک رایحه کاملاً جدید را دارند. (توهینی به رنگ آبی روشن دولچه و گابانا نیست، اما خوب است که به عطر جدید فرصتی برای درخشش بدهید.)

مجموعه های هدیه عطر قهرمان گمنام هدیه دادن در تعطیلات هستند. در ابتدا، عطر ممکن است ایده ای خطرناک برای هدیه به نظر برسد، زیرا بسیار شخصی است، اما مجموعه ای از عطر مورد علاقه گیرنده نشان می دهد که شما در واقع آنها را بهتر از هر کس دیگری می شناسید.

علاوه بر این واقعیت که عطر بسیار زشت‌تر و خاص‌تر از مثلاً یک کرم پودر یا ریمل است، اکثر ست‌های این فصل در بسته‌بندی‌هایی بسیار شیک عرضه می‌شوند که حتی نیازی به بسته‌بندی آن‌ها ندارید، و حتی برخی از آن‌ها با رایحه ترکیب می‌شوند. – محصولات مراقبت از پوست تزریق شده، مانند شستشوی بدن. بنابراین این را هدیه ما به شما در نظر بگیرید: ما بهترین مجموعه های هدیه عطری را گردآوری کرده ایم که نمی توانید با آنها اشتباه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سبد خرید اضافه کنید و آن را در یک کیسه کوچک زیبا بیندازید. خواهش میکنم.