20 بهترین سوتین در آمازون 2022


سوتین های آمازون

پیکسل ها

اگر سینه دارید، پس می‌دانید که هیچ چیز سریع‌تر از یک سوتین مکیدن روز شما را خراب نمی‌کند. از سوتین‌هایی که باعث ساییدگی، ساییدگی یا حتی کمردرد می‌شوند، تا آنهایی که برآمدگی‌های ناخواسته را در تی‌شرت‌های مورد علاقه‌تان ایجاد می‌کنند، هزاران لباس زیر وجود دارد که به سادگی قابل ارائه نیستند – به همین دلیل است که یافتن مارک‌های سوتین فوق‌العاده بسیار لعنتی است. مهم. برای کمک به شما در جستجوی شما، ما بهترین سوتین‌های آمازون را برای اندام‌هایی با هر شکل و اندازه‌ای گردآوری کرده‌ایم… و در حالی که نمی‌خواهیم جلوتر از خودمان باشیم، کاملاً مطمئن هستیم که می‌گوییم این سوتین‌ها فقط تغییر می‌کنند. زندگی تو.

فرقی نمی‌کند سینه کوچک داشته باشید یا سینه‌های بزرگ، ما سوتین‌هایی با تمام شکل‌ها و سبک‌ها را برای این فهرست گنجانده‌ایم، از جمله سوتین‌های بدون بند، سوتین‌های بدون بند، سوتین‌های بی‌سیم، سوتین‌های خواب، سوتین‌های فشاری، سوتین‌های کوچک‌کننده، سوتین‌های تی‌شرت، و تقریباً هر سبک دیگری که می توانید تصور کنید. مهم نیست که بیشترین شکایت از سوتین شما را داشته باشید، گزینه‌هایی را در اینجا پیدا خواهید کرد که شما را در جایی که بیشتر به آن نیاز دارید، بلند کرده، حمایت می‌کنند و صاف می‌کنند، و بهتر از همه، هزاران تن از این مدل‌های دارای رتبه برتر نیز در حال حاضر در فروش هستند!

انتخاب های برتر ما برای سوتین از آمازون برای سال 2022:

پیش از این، می‌توانید انتظار داشته باشید که بهترین سوتین‌ها را برای هر مکان، هر موقعیت و هر اندازه‌ای در آمازون پیدا کنید. بنابراین قبل از اینکه به استفاده از یکی از آن لباس‌های زیر نامناسبی که برای مدت طولانی استفاده کرده‌اید متوسل شوید، ابتدا این 20 سوتین با رتبه برتر را خریداری کنید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین سوتین کل در آمازون

سوتین Natori Pure Luxe Full Fit

بهترین سوتین زیر سیم در آمازون

سوتین بالی One Smooth U Ultra Light Underwire

بهترین سوتین بی سیم در آمازون

LIVELY تمام روز سوتین Deep V بدون سیم

بهترین سوتین تی شرت در آمازون

سینه بند تیشرت لمسی کالوین کلاین کاملاً متناسب با حافظه

بهترین سوتین دمی کاپ در آمازون

سوتین Maidenform One Fab Fit Everyday Modern Demi Underwire

بهترین سوتین مثلثی در آمازون

Warners Cloud 9 Wireless با سوتین بند توری

بهترین سوتین بالکنت در آمازون

سوتین X Fenty Savage متاسفم که سوتین بالکن با برش کم میکروفایبر

بهترین سوتین با پوشش کامل در آمازون

Olga توسط Warners No Side Effects Underwire with Mesh Bra

بهترین سوتین برای سینه های بزرگ در آمازون

سینه بند صاف کننده بی سیم پشتی کامل ونیتی فیر

بهترین سوتین برای سینه های کوچک در آمازون

b.mpt’d توسط Wacoal b.wow’d Push Up Bra

بهترین سوتین تمام روز در آمازون

سوتین قابل تنظیم Floatley Cozy

بهترین سوتین پوش آپ در آمازون

سوتین توری پوش آپ Deyllo

بهترین سوتین بدون بند در آمازون

سوتین زیر سیم بدون تسمه فرش قرمز Wacoal

بهترین سوتین باندو در آمازون

سوتین باندو راحتی بدون تسمه ANGOOL

بهترین سوتین بدون خط در آمازون

سوتین بدون خط لوگوی Savage X Fenty Flocked

بهترین سوتین پیراهن کش در آمازون

سوتین بند قابل تبدیل مثلثی بدنه True & Co

بهترین سوتین بک مسابقه ای در آمازون

بدنه Wacoal Racerback Underwire Bra

بهترین سوتین خواب در آمازون

سوتین فرم دهنده بدن

بهترین سوتین سبک در آمازون

سوتین Hanes Oh So Light ComfortFlex Fit Wirefree

بهترین سوتین مینیزر در آمازون

سوتین بی‌سیم بدون درز بالی Comfort Revolution Easylite

کدام برند سوتین در آمازون بهترین است؟

خب، این بستگی به چیزی دارد که شما به دنبال آن هستید، البته! اگر راحتی در اولویت شماست، یک سوتین بدون سیم از Hanes را بررسی کنید (برای کسی که تا به حال یک تی شرت نخی از این برند نمادین پوشیده است تعجبی ندارد). اما اگر به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید، ما سینه بند کاملاً مناسب Natori Pure Luxe را به شما پیشنهاد می کنیم.

Olga by Warners به ​​دلیل طراحی سوتین‌هایی که صاف و بدون درز به نظر می‌رسند مشهور است، در حالی که Wacoal در دسته‌های دیگری مانند راحتی، کیفیت و تناسب برتری دارد. و برای آن دسته از شما که فقط می‌خواهید یک سوتین مناسب برای ملاقات شبانه داشته باشید که واقعاً زیبا و کاربردی باشد، Savage x Fenty در سطح بالایی قرار دارد.

چند سوتین باید داشته باشم؟

اگرچه داشتن بین 10 تا 12 سوتین یک قانون خوب است (2-3 سوتین سیمی، 2-3 سوتین، 2-3 سوتین ورزشی و 2-3 سوتین قابل دیدن)، شما باید این عدد را تنظیم کنید. بر اساس سبک زندگی شما به عنوان مثال، اگر از خانه کار می کنید، ممکن است بخواهید بیشتر از سوتین های سیمی، برالته داشته باشید. یا اگر بسیار فعال هستید، ممکن است به چند سوتین ورزشی دیگر نیاز داشته باشید.

هر چند وقت یکبار باید سوتین هایم را تعویض کنم؟

اکثر سوتین ها باید از شش ماه تا یک سال دوام بیاورند، یعنی اگر به درستی از آنها مراقبت کنید! حتماً هر دو تا سه بار استفاده از سوتین خود را با دست بشویید و خشک کنید. اگر زمان زیادی به شما فشار می‌آورد، می‌توانید با استفاده از یک کیسه ظریف آنها را در آب سرد بشویید.

چگونه بهترین سوتین ها را در آمازون انتخاب کردیم

ما نظرات به جا مانده از صدها (اگر نه هزاران) نفری را که خرید خود را بسیار دوست داشتند، جمع کردیم، به طوری که وقت گذاشتند و حداقل چهار ستاره به آن امتیاز دادند. ما همچنین مزایا و معایب هر یک از سوتین‌های دارای رتبه برتر را در آمازون سنجیدیم – و آنها را به این داستان اضافه کردیم – تا دقیقاً بدانید چه چیزی برای بدن، اندازه سینه و ترجیحات سوتین شما کار می‌کند. خواهش میکنم!

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع