20 بهترین انیمیشن سال 2022

در Hulu تماشا کنید

برخلاف بازی ویدیویی که بر اساس آن ساخته شده است، این انیمه به لطف ساختن دنیای باورنکردنی و شخصیت‌هایش می‌درخشد. و در حالی که غم انگیز است که فصل دوم بسیار شایسته ای را دریافت نخواهیم کرد – که بعداً مشخص شد هرگز در کار نبوده است – ما هنوز هم می توانیم از این اثر هنری همان طور که هست لذت ببریم.

اکنون در نتفلیکس تماشا کنید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با حسن نیت از استودیو/مارگی ریشیوتو

در HIDVIE تماشا کنید

در نتفلیکس تماشا کنید

در Crunchyroll تماشا کنید

در Crunchyroll تماشا کنید

زمانی بهتر از این برای این انیمیشن درباره امیدهای فوتبال وجود ندارد که به یک برنامه ویژه ملحق می شوند تا بعد از اینکه در آخرین جام جهانی در جایگاه شانزدهم قرار گرفتند، مهاجم بزرگ بعدی تیم های ملی ژاپن باشند. با این حال، اگر آنها از برنامه خارج شوند، دیگر نمی توانند فوتبال بازی کنند. با مخاطرات بالا و تضاد نفس های بزرگ، این یک رقیب شگفت انگیز در بهترین بازی سال است.

در نتفلیکس تماشا کنید

“سفرهای نهایی پوکمون”

در Crunchyroll تماشا کنید

«شیطان کش: کیمتسو نو یایبا»

در نتفلیکس تماشا کنید

دو شکارچی جوایز زمانی که هر دو به هدف تبدیل می شوند با یکدیگر در هم تنیده می شوند و به تدریج متوجه می شوند که تاریخچه یکدیگر بیش از آنچه در ابتدا به نظر می رسد وجود دارد.

در Crunchyroll تماشا کنید

این وحشی است، وحشتناک است، و حتی خیره کننده است. انیمه جدید خونین، مرد اره برقیپس از انتشار، به لطف استفاده چشمگیر از CGI و داستان نوجوانی که با روح شیطان معامله می کند و قدرت تبدیل شدن به مرد اره برقی و شکارچی شیطان را به دست می آورد، دنیا را به طوفان برد.

یک بازی‌باز پس از دیدن مهارت‌های خیاطی از یک عروسک‌ساز می‌خواهد تا بازی رویاهایش را بسازد. اما شراکت آنها با شناخت بیشتر یکدیگر به چیزی بیشتر تبدیل می شود.

از آنجایی که یک فیلم لایو اکشن در راه است، زمان بهتری برای رسیدن به این انیمیشن که مطمئناً به عنوان یکی از بهترین های دوران کنونی نشان خود را نشان داده است، وجود ندارد. ادامه می دهد کمان جنگ آزادی ماوراء الطبیعه و به خاطر داستانی عالی و منحصربه‌فرد و شخصیت‌های دوست‌داشتنی، به هیاهویی که ایجاد کرده است، عمل کرده است.

اکنون در Crunchyroll تماشا کنید

“My Hero Academia” فصل 6

به عنوان یکی از بزرگترین انیمه های ورزشی که جهان را تحت کنترل خود در آورده است، شاهزاده تنیس بازگشت بزرگ خود را برای بیستمین سالگرد خود در حالی که مسابقات جام جهانی زیر 17 سال را دنبال کرد و رویما و سایر علاقه‌مندان را برای یک تورنمنت وحشی دیگر بازگرداند.

در Crunchyroll تماشا کنید

شیطان کش با پایان دادن به Entertainment District Arc خود به عنوان یک عنوان کلیدی در این ژانر به رشد خود ادامه می دهد. اگر هنوز این فرصت را به دست نیاورده‌اید که وارد این مجموعه شوید، اکنون بهترین زمان است، زیرا از قبل تمدید شده است تا برگردید و روستای Swordsmith Village را از مانگا پوشش دهید.

فقط در چند هفته، جاسوس ایکس خانواده به عنوانی که باید تماشا کنید سال تبدیل شده است. یک قاتل، یک جاسوس و یک دختر جوان با قدرت خواندن ذهن گرد هم می آیند تا “خانواده ای عالی” را برای تکمیل یک ماموریت ایجاد کنند. اما آیا آنها قادر خواهند بود همه اطرافیان خود را فریب دهند؟ این همچنین یکی از شگفت انگیزترین لحظات خواستگاری تمام دوران را دارد و ارزش تماشای آن صحنه را دارد.

بهترین انیمیشن 2022

انیمه مطمئناً در طول زمان مسیر طولانی را طی کرده است و سال 2022 ثابت می‌کند که یکی از بزرگترین سال‌ها برای رسانه است. با بازگشت عناوین اصلی و ظهور عناوین مورد علاقه جدید، محدود کردن لیست “برای تماشا” سخت تر از همیشه به نظر می رسد. ناگفته نماند پخش‌های همزمان، تماشای آن را در کنار ژاپن آسان‌تر می‌کند، زیرا برای اولین بار انیمه را پخش می‌کند، بنابراین آسمان در مورد آنچه می‌توانید تماشا کنید واقعاً محدود است. خوشبختانه برای شما، ما تا کنون بهترین انیمه های مورد علاقه خود را در سال انتخاب کرده ایم تا به شما کمک کنیم گزینه های خود را محدود کنید. به ما اعتماد کنید، اینها ارزش هر ثانیه را دارند.

انیمه نمادین بالاخره برای فصل آخر خود بازگشت و مطمئنا ارزش انتظار را داشت. سفید کننده طرفداران امیدوار بودند که نمایش پس از پایان آن قبل از اقتباس از آخرین آرک مانگا، بازگشت بزرگی داشته باشد. اما اکنون آنها می توانند آن را به صورت زنده تماشا کنند و با یکی از بزرگترین انیمه های تمام دوران خداحافظی کنند.

در Crunchyroll تماشا کنید

“Bleach: Thousand Year Blood War”

بخشی از انیمه ورزشی، بخشی درام اداری، زندگی میکوتو شیراتوری پس از یک ضرر بزرگ که باعث می شود شغل خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای بدمینتون برای یک بانک از دست بدهد، زیر و رو می شود. اما هنگامی که شرکت دیگری او را استخدام می کند و همچنین او را مجبور می کند تا در بخش فروش آنها برای آنها کار کند، او باید با گذشته خود روبرو شود و همچنین تعیین کند که آیا واقعاً این را به عنوان آینده جدید خود می خواهد یا خیر.

دیر RWBY میراث خالق مونتی اوم در این اقتباس کاملاً جدید از سری دندان‌های خروس ادامه دارد. این ادای احترامی مناسب برای یکی از شناخته شده ترین آثار در عصر اینترنت است و در عین حال چرخش خاص خود را به آن می دهد زیرا سریال این داستان را به مخاطبان جدید می برد.

آنزو هوشینو فقط می خواهد تنها بماند و تمام روز بازی های ویدیویی انجام دهد (همان!). اما هنگامی که او را به یک نسخه واقعی از یک سیم‌کارت قرار می‌دهند، درگیر تنها چیزی است که بیشتر از همه از آن متنفر است: عشق.

به نظر می رسد بار دوم جذابیت دارد. در این نسخه جدید و به روز شده، مانگا زندگی دیگری پیدا می کند که طرفداران جدید و قدیمی را خوشحال می کند. و خوشبختانه برای همه ما، وجود دارد یکی دیگر آینده.

در Crunchyroll تماشا کنید

«حمله به تایتان: فصل آخر – قسمت 2»

در Crunchyroll تماشا کنید

سری بازی های ویدیویی نمادین به لطف این انیمه اقتباسی پس از دو بازی اول به روشی جدید جان گرفته اند. انیمیشن Shenmue عمیق‌تر در داستان فرو می‌رود و در عین حال به ریشه‌های سرمقاله‌اش وفادار می‌ماند. هم برای طرفداران بازی ها و هم برای بینندگان جدیدی که ترجیح می دهند تماشا کنند تا بازی، عالی است.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

در اینجا بهترین انیمه های سال 2022 هستند.

The در حال حاضر خود را به عنوان یکی از بهترین عناوین تمام دوران تثبیت کرده است. به عنوان حمله به تایتان این سریال به پایان عاطفی می رسد، طرفداران به استودیو MAPPA گل می دهند و به ایجاد یک فصل بصری خیره کننده ادامه می دهد. در حالی که تنها یک قسمت باقی مانده است، همه چیز در میدان جنگ کنار گذاشته می شود، و هیچ راه دیگری وجود ندارد که بخواهیم با این نمایش خداحافظی کنیم.

در میان هرج و مرج از پوکمون اسکارلت و پوکمون ویولتبا انتشار بزرگ، طرفداران این سری هیجان زده شدند که Ash سرانجام قهرمان پوکمون شد. پس از 25 فصل، او سرانجام توانست جام را بالا نگه دارد و این به ما و جهان یادآوری کرد که این سریال در طول سال ها چقدر برای ما ارزش داشته است.

اکنون در Crunchyroll تماشا کنید

15 سال از زمانی که اسطوره انیمیشن Mitsuo Iso پروژه خودش را منتشر کرد می گذرد و مطمئنا ارزش انتظار را داشت. انیماتور بیشتر از مهارت های خود را در بچه های مداری، سریال کوتاهی که در واقع شما را با ایده جدیدی در مورد آینده رها می کند.

در نتفلیکس تماشا کنید

شاهزاده تنیس دوم: جام جهانی زیر 17 سال

در Crunchyroll تماشا کنید

مرد جوانی پس از کنار گذاشتن باله به دلیل مرگ پدرش، عشق خود به رقص را دوباره کشف می کند، وقتی همکلاسی جدید به او کمک می کند تا به خاطر بیاورد که چرا از ابتدا به آن علاقه داشته است.

در Crunchyroll تماشا کنید

اکنون در Crunchyroll تماشا کنید

اگر در دوران 4Kids بزرگ شده اید، پس قطعا این سریال از گروهی از دخترانی که با حیوانات در حال انقراض آمیخته می شوند را به یاد دارید. آنها با قدرت های تازه یافته خود باید جلوی تلاش بیگانگان را بگیرند. برای تسلط بر زمین این سریال در یک بازسازی جدید باز می گردد که به شیوه ای جدید به آن جان می بخشد و در عین حال به داستان وفادار می ماند.