20 بهترین آپارتمان باله که در سال 2023 شیک و راحت هستند

تخت باله ممکن است کم‌کم باشد، اما تطبیق پذیری ذاتی آن فراتر از زیبایی‌شناسی و سبک‌های شخصی است. کارن گیبرسون، رئیس شورای لوازم جانبی، که نماینده برخی از برجسته‌ترین برندهای کفش در جهان است، این موضوع را تکرار می‌کند. زرق و برق که ترکیب راحتی و سبک کفش را به یک کلاسیک جاودانه تبدیل کرده است.

بهترین آپارتمان‌های باله به اندازه یک تی‌شرت سفید شفاف یا یک دکمه‌های دم دستی جاودانه هستند. این سبک از رقص به مد جهش کرده و در کمد خانواده سلطنتی هالیوود و خانواده سلطنتی واقعی قرار گرفته است – از آدری هپبورن و کیت میدلتون گرفته تا میندی کالینگ، جی لو و بلا حدید.

از مارک‌های معروفی مانند Everlane گرفته تا کالاهای مقرون‌به‌صرفه در آمازون، ما بهترین آپارتمان‌های باله را برای پوشیدن در محل کار، تمرینات عروسی، یا در تعطیلات استوایی بعدی شما گردآوری کردیم.

و در حالی که این کفش هیچ گاه این کفش را ترک نکرده است، Giberson می گوید که دوباره به عنوان یکی از مدهای مورد علاقه برای سال 2023 ظاهر شده است. [with logos] تا شبح را برای برند خود سفارشی کنند.” نمونه موردی: Miu Miu سال گذشته به طور قابل توجهی به ظاهر سنتی پوینت متمایل شد و یک لوگوی بزرگ Miu Miu را به بند اضافه کرد و روند باله را آغاز کرد. برای این بهار، Khaite و The Row رویکردی مدرن‌تر را برای باله‌فلت در نظر گرفتند و شبح‌های خراشیده‌ای را طراحی کردند که پا را در مش کریستالی تزئین شده و چرم کره‌ای با تسمه‌های مری جین در می‌آورد.

انتخاب های برتر ما:

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

البته، پیدا کردن بهترین آپارتمان باله به ترجیحات و نیازهای شخصی خلاصه می شود – آیا به دنبال یک کفش پیاده روی راحت و بادوام هستید که بتواند در آب و هوای غیرقابل پیش بینی زنده بماند. و مایل وارد شوید؟ یا می خواهید یک استایل تزئین شده برای تکمیل ظاهر لباس مهمان عروسی خود داشته باشید؟

اگر صرفاً با در نظر گرفتن فصل خاصی خرید می‌کنید، مواد را در نظر بگیرید: سبک جیر یا ساتن برای پاییز و زمستان عالی است، در حالی که در تابستان احتمالاً می‌خواهید چیزی تنفس‌پذیرتر مانند رافیا یا چرم لوکس داشته باشید. که پاشنه پاهای شما تاول ایجاد نمی کند. اگر کف پایتان صاف است یا نیاز به تکیه گاه قوس اضافی دارید، به دنبال جفتی با کفی های بالشتک دار و تسمه های الاستیک باشید. اگر پاهای باریک یا پهنی دارید، احتمالاً یک جفت کفش با عرض زیاد یا نیم سایز ایده آل است.