19 بهترین لوبیا برای زمستان 2022

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

از بین تمام لوازم جانبی هوای سرد که احتمالاً می توانید در این فصل بخرید، بهترین حبوبات و کلاه زمستانی غیرقابل مذاکره هستند. آن‌ها در میلیون‌ها رنگ، بافتنی و لباس‌های مناسب وجود دارند و می‌توانند بدون زحمت یک لباس را به هم بچسبانند، در حالی که وقتی بیرون هوا به شدت سرد است، گوش‌ها و سرتان را گرم نگه می‌دارند. (پاداش: شما همچنین می توانید از اصلاح موهای خود صرف نظر کنید.)

علاوه بر برآورده کردن نیاز ما به حداکثر آرامش، بسیاری از لوبیاها با قیمت ارزان در دسترس هستند – ما از 40 دلار و کمتر صحبت می کنیم – به این معنی که باعث می شود بانک برای ذخیره کردن آنها خراب نشود. (در عوض پول خود را برای یک کت زمستانی عالی یا یک ژاکت پف دار زیبا پس انداز کنید.) بافتنی های آجدار و ترکیبات پشمی معمولاً مقرون به صرفه ترین پارچه ها هستند، اما اگر قصد دارید در این زمستان کمی بیرون از خانه باشید، گزینه های لوکس تری مانند پشم مرینو و ترمه قطعا ارزش سکه شما را دارد. هنگامی که انتخاب خود را با یک روسری زمستانی مکمل جفت می کنید، آماده خواهید بود تا با هر آب و هوایی به سبکی برخورد کنید.

بنابراین چه بخواهید یک حبوبات شلخته، یک کلاه بافتنی، یا یک کلاه زمستانی با پوم پوم خز مصنوعی آنقدر حجیم که از یک مایل دورتر قابل مشاهده باشد، مطمئناً چیزی در اینجا پیدا خواهید کرد که با همه چیز بپوشید. پیشاپیش، شیک‌ترین کلاه‌ها و کلاه‌های زمستانی را برای خود و همه زنان فهرست تعطیلات خود بخرید.

انتخاب های برتر ما