19 بهترین شمع کریسمس برای آماده کردن خانه شما برای تعطیلات

البته، همه آن عطرهای فوق العاده در فضای باز نیز وجود دارد، مانند همیشه سبز و سدر. به علاوه، آنهایی که شما را به یاد صدای ترق شومینه در مقابلتان می اندازند: به عنوان مثال، نت های عنبر، درخت عرعر و تنباکو.

نتیجه نهایی: هر چیزی که به سمت آن گرایش داشته باشید، رایحه تعطیلات مطابق با ترجیحات شما وجود دارد. در زیر، بیش از دوجین گزینه وجود دارد که شما (یا هر علاقه‌مند به شمع‌های دیگر) را خوشحال می‌کند که شب را در خانه پارک کنید.

هنگامی که هوای بیرون وحشتناک است، هیچ چیز مانند دنج بودن روی کاناپه با یک پرتاب مخملی، یک فنجان کاکائو و یکی از بهترین شمع های کریسمس که روی میز قهوه می درخشد، وجود ندارد. در صف قرار دادن صف تعطیلات Hallmark یا انجام یک بازی رومیزی با عزیزانتان فقط به فضای جشن می افزاید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

مهم نیست برای چه کسی خرید می کنید، وقتی نوبت به فصل کریسمس می رسد، بهترین رایحه ها گرم ترین رایحه ها هستند. به ادویه هایی که در پای کدو تنبل پیدا می کنید، مانند دارچین و جوز هندی فکر کنید. یا وقتی منتظر آماده شدن شیرینی های شکری هستید، بویی را که از فر می پیچد در نظر بگیرید – وانیل، شکر قهوه ای، شاید حتی کمی بادیان.

اما بیایید آن را به آن شمع ها پشتیبان بگذاریم – شمع های کریسمس نیز هدایایی عالی برای تعطیلات می سازند. کوچک‌ها جوراب‌های جوراب‌دار خوبی هستند، در حالی که نسخه‌های سه فتیله‌ای بزرگ‌تر، هدیه‌ای خاص برای افرادی هستند که همیشه یک سوزن دارند. البته، شما همچنین می توانید تعداد زیادی شمع تعطیلات را پیدا کنید که هدایایی عالی برای کسانی است که به خوبی نمی شناسید – مانند همکار که برای Secret Santa به او منصوب شده اید.