19 بهترین روسری زمستانی برای گرم ماندن در سال 2022

برای محدود کردن جستجوی شما برای بهترین روسری های زمستانی برای زنان، 19 گزینه را دنبال کردیم که حداکثر امتیاز را در سبک ارائه می دهند. و بخش های گرما Madewell، Uniqlo، Ganni – باند همه اینجا هستند. بیرون بروید و این جواهرات را جمع آوری کنید، و فراموش نکنید تا زمانی که در آن هستید، دانه های لوبیا تهیه کنید.

انتخاب های برتر ما

این فصل، فصل طولانی است، و زنده ماندن سالم به دنبال پیله کردن خود است. در حالی که روسری پتوی بافتنی غول پیکر (به ویژه استودیو آکنه در زیر) خود را به عنوان یکی از ضروریات دختران در همه جا ثابت کرده است، سبکی برای مطابقت با هر سلیقه وجود دارد. یک قطعه شیک و مینیمال را ترجیح می دهید؟ با کت زمستانی خود یک روسری کلاسیک ترمه یا پشم مرینو با رنگ ثابت بپوشید. مد خود یک سلیقه؟ ما روسری بسیار نرمی را پیشنهاد می‌کنیم که از بین مردم متمایز باشد و با ژاکت پفی شما همخوانی داشته باشد.

بالاخره هوای سرد فرا می‌رسد و به همراه آن میل به قنداق کردن خود در بهترین روسری‌های زمستانی به وجود می‌آید. گزینه های موجود در این لیست به همان اندازه که شیک و دنج هستند و برای هر لباس زمستانی راحت تر هستند. و چه دوست داشته باشید یک گزینه لاغرتر بپوشید یا یک پتوی واقعی دور خود بپوشید، یک روسری منحصر به فرد در آنجا وجود دارد که منتظر است آن را پیدا کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع