19 بهترین تزیینات کریسمس که شما را در حال و هوای تعطیلات قرار می دهد

فصل تعطیلات پر از شادی است، و آیا چیزی لذت بخش تر از یافتن بهترین دکوراسیون کریسمس برای تبدیل خانه شما به یک خلوتگاه دنج است که احساس می کنید مستقیماً از قطب شمال منتقل شده است؟

هنگامی که آماده هستید تا سالن های خود را تزئین کنید، توصیه می کنیم همه جا بیرون بروید و واقعاً به روح فصل متمایل شوید. هر چیزی که دارید را از انبار خارج کنید و چند قطعه جدید و هیجان انگیز را در اطراف خرید کنید. سپس مقداری کوکی در فر بپزید، لیست پخش تعطیلات مورد علاقه خود را روشن کنید، یک شمع الهام گرفته از زمستان روشن کنید و به کار خود برسید.

از درخت‌های کوچک برای مانتل و جوک‌باکس‌های رومیزی گرفته تا چراغ‌های چشمک‌زن برای ایوان و مجسمه‌های چمنی روشن، برخی از بهترین تزئینات کریسمس را که می‌توانید با پول خریداری کنید، خریداری کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اتاق نشیمن شما مکانی واضح برای شروع است، به خصوص اگر هر سال یک درخت بچینید. گلدسته و سایر چوب‌های تزئینی مانند درختان کوچک، دهکده‌های کریسمس، و آجیل‌شکن‌ها پس‌زمینه‌ای عالی برای ماراتن سالانه فیلم Hallmark شما هستند. اما برخی از نقاطی که معمولا نادیده گرفته می شوند را فراموش نکنید، مانند آشپزخانه یا حتی اتاق خواب و دفتر کار. همچنین می‌توانید همه مکان‌های پرفروش خود را تا جایی که می‌توانید شاد کنید، و مواردی مانند تقویم‌های ظهور و تاج‌های گل در این مکان‌ها به همان اندازه عالی به نظر می‌رسند.