17 بهترین کتانی راحتی برای سال 2022 – نرم و راحت


بهترین روکش ها

گتی ایماژ

اگر شما هم مثل من یک دختر همیشه خسته هستید، می‌دانید که خزیدن در رختخواب در پایان روز (یا وسط روز…#BringSiestasToAmerica2022) چقدر دیدنی است. و اگر تا به حال برای سرمایه گذاری روی ملافه های باکیفیت وقت صرف کرده اید، این تجربه فقط افزایش می یابد.

ما تقریباً یک سوم زندگی خود را به چرت زدن می گذرانیم – و خواب بسیار مهم است – بنابراین ملافه هایی که کاملاً جادویی به نظر می رسد ارزش دارد. . ولخرجی. و یکی از حیاتی ترین موارد برای سرمایه گذاری؟ یک تخت خواب. اعتماد کنید. شما می‌توانید زیباترین ست ملحفه‌های ابریشمی، یک پتوی وزن‌دار را داشته باشید که حسی شبیه به بغل کردن افراد مشهورتان داشته باشد، و یک بالش عالی برای خوابیدن بدنتان، اما اگر یک روتختی خوب ندارید، کل چرت زدن شما می‌تواند – نه، خواهد شد – خراب شود.

نکته اینجاست: اگر تسلی دهنده شما خیلی لاغر است، نیمه شب با لرز از خواب بیدار می شوید. و اگر خیلی سنگین باشد، در عرق خود غرق می شوید (حتی این کلمه ناخوشایند است، اما هی، درست است). به همین دلیل است که من اینجا هستم، در مقابل شما ایستاده‌ام و از دسترسی جهانی به بهترین روکش‌ها برای همه، صرف نظر از بودجه شما حمایت می‌کنم. داشتن یک پتوی عالی روی تخت واقعاً یک بازی را تغییر می دهد و شما شایسته آن هستید دوست عزیز!!!

فکر می‌کنید یک تخت خواب اسم شما را صدا می‌کند؟ سپس در اینجا نگاهی کوتاه به آنچه پیشنهاد می کنیم آورده شده است:

    برای یافتن بهترین دمنوش ها (به علاوه چند گزینه گیاهی و ترکیبی) در بازار بخوانید و برای یک چرت شبانه عالی آماده شوید. و PS، اگر می‌خواهید بهترین تخت خواب خود را بسازید، پس حتماً همه انتخاب‌های ما را برای بهترین ملحفه‌های فلانل، ملحفه‌های پنبه‌ای، ملحفه‌های بامبو و ملحفه‌های کتانی بخوانید. (BRB، در حال پریدن به رختخواب است تا بقیه این داستان را تمام کند.)

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین روکش کلی

تسلی دهنده پایین بروکلین

بهترین نرم کننده خنک کننده

لحاف مبارزه با رطوبت کسپر

همه کاره ترین نرم کننده پایین

فروشگاه شرکت LaCrosse Down Comforter

بهترین قیمت پایین راحتی

تخت خواب غاز مصری

بهترین تهویه راحتی

تسلی دهنده برفی

بهترین تهویه جایگزین

تسلی دهنده ابر بافی

بادوام ترین کالسکه

لحاف ارگانیک توس

بهترین نرم کننده تمام فصل

رایلی غاز سفید پایین تسلی دهنده

بهترین تسمه ترکیبی

نرم کننده ترکیبی FluffCo Down

شیک ترین تخت خواب

درج لحاف چتر نجات

بهترین روکش سبک وزن

آسایش دهنده پایین پر نور گرما دلوکس ساحل اقیانوس آرام

بهترین روکش ضد حساسیت

درج لحاف Boll & Branch Down

بهترین روکش قابل شستشو در ماشین لباسشویی

Quince All-Season Down Comforter Premium Down Comforter

بهترین روکش سایز بزرگ

درج لحاف Tuft & Needle Down

بهترین روکش با تکنولوژی بالا

SlumberCloud Down Comforter

بهترین تخت خواب هتل مانند

درج لحاف روپایی اروپایی West Elm

بهترین روکش بامبو

تسلی دهنده جایگزین Ettitude Down

پس…دقیقاً روکش چیست؟

اگر دوست دارید پتوهایتان کرکی و ضخیم و در عین حال به اندازه کافی سبک برای نفس کشیدن باشد، لحاف های پایین برای شما مناسب هستند، bb. بالشتک‌ها از پرهای اردک یا غاز ساخته شده‌اند، که این چیزی است که آنها را بسیار شیک می‌کند.

روکش‌های واقعی بسته به تعداد نخ، کیفیت پر کردن و قدرت پرکنی می‌توانند قیمت بالایی داشته باشند، اما می‌توانید بدون شکستن بانک، یک باکیفیت پیدا کنید.

بالاترین کیفیتی که می توانید تهیه کنید چیست؟

به طور کلی، هر چه قدرت پر شدن بیشتر باشد، کیفیت عایق بهتری از پر می شود. و به عنوان یک قاعده کلی، داون با کیفیت خوب معمولا دارای قدرت پرکنی حداقل 500 خواهد بود.

مدت‌هاست که غاز با کیفیت بالاتری نسبت به اردک دیده می‌شود، اما نوآوری باعث شده است که غاز و اردک تقریباً از نظر عایق بودن و نرمی قابل تشخیص نیستند. این عالی است، زیرا اردک معمولاً بسیار ارزان تر است.

چه تفاوتی بین یک بالشتک پایین و یک بالشتک جایگزین وجود دارد؟

متأسفانه، اگر از آلرژی رنج می برید یا بودجه کافی ندارید، ممکن است کرک طبیعی برای شما مناسب نباشد. به جای پرهای اردک یا غاز، لحاف‌های جایگزین با مواد مصنوعی مانند پلی استر، پنبه یا ابریشم مصنوعی پر می‌شوند تا خاصیت عایق‌کنندگی کرک را تقلید کنند و احتمال کمتری دارد که آلرژن‌ها را به دام بیندازند (به‌علاوه، معمولاً هزینه دارند. کمتر $$$).

خوشبختانه، تعداد زیادی از روتختی‌های جایگزین پایین، دوام، گرما و نرمی مشابهی را ارائه می‌دهند، بنابراین انتخاب بین یک روتختی پایین و راحتی به ترجیحات شما بستگی دارد.

چگونه بهترین روکش ها را انتخاب کردیم

چنانکه احتمالا می دانید، Cosmo’تیم سبک زندگی تمام روز، هر روز را صرف جستجو در اینترنت، آزمایش محصولات و خواندن نظرات می کند تا بتوانیم نوع محتوای باکیفیتی را که برای خود می خواهیم (و استانداردهای ما بسیار عالی، TBH) برای شما ارائه کنیم.

همچنین برای ما بسیار مهم است که هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند باشد، و ما سعی می‌کنیم مطمئن شویم محصولاتی که ارائه می‌کنیم هم برای شما و هم برای سیاره ما خوب هستند. اگر چیزی برای خودمان نخریم، مطمئناً آن را به شما توصیه نمی‌کنیم – و همیشه آن را واقعاً واقعی نگه می‌داریم. انگشت کوچک قسم.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع