17 بهترین پیراهن سفید دکمه دار برای زنان: Everlane، Madewell و بیشتر

دکمه‌های سفید در آزمون زمان مقاومت کرده‌اند و وضعیت خود را به عنوان یک کمد مینیمالیستی و پوشیده در همه جا حفظ کرده‌اند که صیقلی و در عین حال قابل دسترسی است. اما پیدا کردن مورد مورد علاقه تان ممکن است آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نباشد. خیلی اوقات، آنها یا کاملا سفت هستند یا کاملاً بی شکل، خیلی سفت یا بزرگ هستند. خوشبختانه، تعداد زیادی پیراهن بزرگ وجود دارد – فقط باید بدانید کجا را ببینید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

کمد لباس مناسب تمام فصل به چند مورد ضروری نیاز دارد و بهترین پیراهن های سفید دکمه دار برای زنان یکی از آنهاست. فرصت های استایل برای این قطعه قهرمان بی پایان است، چه لباس های خود را با کت و شلوار بپوشید و چه با شلوار جین و کفش های کتانی.

مهم نیست که تاپ شما شما را به کجا می برد، از دفتر تا ساعات خوشی، سفر به خواربار فروشی تا شب، می توانید به بهترین پیراهن های سفید دکمه دار برای زنان اعتماد کنید تا همیشه احساس کنید که در کنار هم قرار گرفته اید. پیش از این، 17 سبک ارزش افزودن به کمد لباس کپسولی خود را دارند.