17 بهترین فیلم سال 2022 (تا کنون)

علیرغم اینکه سال 2021 در مجموع سال خوبی بود، اما در واقع سال نسبتا خوبی برای سینما بود. بسیاری از اکران‌های 2020 به دلیل کووید-19 به تعویق افتاد، که سال 2021 را به سالی تکان‌دهنده برای سینما تبدیل کرد. و به دلیل موهبت باشکوهی که واکسن ها هستند، مردم در واقع باید آنها را در سینما تماشا کنند. چه دنیایی! ما فیلم های پرفروشی داریم شانگ چی و هندی های دلهره آور مانند اسپنسر، درام های کمپی مانند خانه گوچی و موزیکال های خیره کننده مانند در ارتفاعات. ما خراب شدیم، TBH! و این در سال جاری نیز ادامه یافته است. فیلم های 2022 فوق العاده زیادی وجود دارد.

الان ببین

الان ببین

این فیلم حاوی شاید بهترین سکانس پوکه ای است که تا به حال در فیلم استفاده شده است، و بله، این دلیلی است که باید آن را ببینید. یک سوم پایانی فیلم نیز شما را کاملاً تکان می دهد.

بله، این فیلم فلورانس پیو/هری استایلز است. این دو نقش یک زوج متاهل را بازی می کنند که در یک جامعه اتوپیایی تجربی زندگی می کنند، و همه چیز شروع می شود… در لیست “بهترین ها” صرفاً به خاطر شایعاتی که به ما داد.

هری استایل و فلورانس پوف در عکسی از نگران نباش عزیزم

الان ببین

“پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه”

الان ببین

در حال پخش در سینماها، در نتفلیکس 23 دسامبر

این فیلم درباره گروهی از زنان منونیتی است که سال‌ها مورد تجاوز جنسی توسط مردان جامعه خود قرار گرفته‌اند و سعی می‌کنند بفهمند که آیا جامعه را ترک کنند یا بمانند و آنها را ببخشند. این فوق‌العاده قدرتمند است و شما را وادار می‌کند هر آنچه در مورد دین و قدرت می‌دانید زیر سوال ببرید.

یک ریف عجیب و غریب در مورد جین آستن غرور و تعصب حدس زدید که در جزیره آتش اتفاق می افتد؟ مهم نیست اگر این کار را بکنیم. جوئل کیم بوستر، بوون یانگ و مت راجرز در این کمدی لذت بخش بازی می کنند که برای تماشای شما در Hulu پخش می شود.

الان ببین

بله، لنا دانهام این فیلم را ساخته است، و بله، عالی است. این یک ورود لذت بخش به ژانر دوران بلوغ با اجرای شایان ستایش بلا رمزی (بازی تاج و تخت). به علاوه، جو آلوین!

فیلم قاتل براد پیت!! که هر فرد دیگری در هالیوود که شما از آن لذت می برید نیز در آن نقش آفرینی می کند! اوه، و اسم حیوان دست اموز بد در آن است. من آن را در همان جا می گذارم.

بنوا بلان برگشت عزیزم! این چاقوها بیرون دنباله به نوعی موفق می شود با بازیگرانی که تعریف ستاره دار و رمزآلود کاملاً لذیذ است، بالاتر از فیلم اصلی قرار بگیرد. در حال آمدن به نتفلیکس است، اما اگر فرصتی برای دیدن آن در یک تئاتر دارید، باید آن را ببینید.

الان ببین

مجموعه اورت

در حال حاضر در حال بازی در تئاتر

“پیاز شیشه ای: راز با چاقو”

الان ببین

الان ببین

در حال حاضر در حال بازی در تئاتر

در تماشاخانه ها 25 دسامبر

شما ممکن است برای پیت دیویدسون بیایید، اما برای زنان فوق‌العاده با استعداد که این کمدی خنده‌آلود را رهبری می‌کنند، می‌مانید که در آن گروهی از دوستان به نسخه واقعی بازی «مافیا» ختم می‌شوند.

میشل یئو در این فیلم چندجهانی ایفای نقش می‌کند، که او را مجبور می‌کند تا انتخاب‌هایش را زیر سوال ببرد و اینکه آیا بهتر بود مسیر متفاوتی را برای خودش انتخاب می‌کرد. هشدار: این فیلم شما را به گریه می‌اندازد.

کمپین اسکار جرمی پاپ هم اکنون آغاز می شود. او نقش یک مرد همجنس‌باز را بازی می‌کند که برای فرار از بی خانمانی در تفنگداران دریایی ثبت نام می‌کند و وقتی به آنجا می‌رسد، متوجه می‌شود که مشکلاتش تازه شروع شده‌اند. این یک فیلم احساسی درباره خانواده پیدا شده و کشف اینکه واقعاً می خواهید چه کسی باشید است.

اگر شما نیز مانند من، از زمانی که آستین باتلر در آن بازی کرد، وسواس زیادی نسبت به او داشتید جنسیت و شهر سریال پیش درآمد در CW، از دانستن اینکه او در یک فیلم زندگینامه ای نقش الویس را بازی کرده است، هیجان زده خواهید شد. کارگردان باز لورمن است که لئوناردو دی کاپریو را انجام داده است گتسبی بزرگ.

الان ببین

“نگران نباش عزیزم”

اما بدیهی است که ما هنوز چند ماه تا سال 2022 فرصت داریم و بنابراین برخی از این کاشی‌ها هنوز عرضه نشده‌اند. و برخی لزوماً بهترین فیلم‌هایی نیستند که تا به حال بر اساس استانداردهای غم‌انگیز ساخته شده‌اند، اما آنها بسیار عالی هستند. Cosmo استانداردها (به عنوان مثال، آیا صادقانه فکر کردید که ما می توانیم این داستان را بدون قرار دادن فیلم فلورانس پیو/هری استایلز در اینجا بنویسیم؟ فیلمی که عاشقانه هری استایلز/اولیویا وایلد را ایجاد کرد و اینترنت را به آتش کشید؟)

از خالق برو بیرون و ما می آید جواب منفی، یک فیلم دیگر که جستجو در گوگل فوق العاده سخت است. بدون اینکه چیز زیادی از دست بدهیم، این فیلم درباره مجموعه‌ای از خواهر و برادر است که متوجه می‌شوند یک شکل زندگی بیگانه در مزرعه‌شان ویران می‌کند. در این فیلم دانیل کالویا، کیک پالمر و استیون یون به ایفای نقش پرداخته اند. شما یک هفته کامل پس از دیدن این فیلم به آن فکر خواهید کرد.

داستان این فیلم بسیار نامشخص است، اما در اینجا برخی از نکات فروش مهم وجود دارد:

  • این از کارگردان است لا لا لند;
  • براد پیت، مارگوت رابی و تعدادی دیگر که می‌شناسید و دوستشان دارید، در آن بازی می‌کنند.
  • این یک فیلم دوره ای است که در دوران طلایی هالیوود اتفاق می افتد.

الان ببین

الان ببین

“همه چیز همه جا به یکباره”

جولیا رابرتز و جورج کلونی به بازی رام-کام بازگشته اند و همه ما باید سپاسگزار باشیم. این فیلم درسی است از اینکه چه اتفاقی می‌افتد وقتی می‌توانید بر جذابیت ستاره‌های سینما تکیه کنید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“بدترین فرد دنیا”

الان ببین

چند سال گذشته بسیار سخت بوده است، و تنها چیزی که ما را نگه می دارد این واقعیت است که ما در حال بدست آوردن دیگری هستیم. پلنگ سیاه. این فیلم ادای احترامی عاشقانه به چادویک بوزمن است. دستمال کاغذی خود را بگیرید

رابرت پتینسون در نقش بتمن، با لهجه‌ای که بسیار عمیق، سخت، بسیار پوچ است… به زیرنویس‌ها نیاز دارم. اما جدی، زوئه کراویتز در لباس گربه.

الان ببین

الان ببین

کری مولیگان در نقش مگان توهی، یکی از بازیگران نیویورک تایمز روزنامه نگارانی که داستان بمبی را منتشر کردند که تمام اتهامات هاروی واینستین را آشکار کرد. این یک ساعت بسیار شدید اما بسیار خوب است.

الان ببین

در حال حاضر در حال بازی در تئاتر

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

شروع این لیست با چیزی مرتبط به عنوان جهنم، بدترین آدم دنیا زن جوانی را دنبال می کند که نمی تواند بفهمد (1) زندگی عاشقانه اش یا (2) حرفه اش چه کاری انجام دهد.

اگر با شنیدن چند نت اول آن احساس لرز نمی کنید تاپ گان آهنگ، IDK به شما چه بگویم! اما این فیلم سال‌هاست که ساخته می‌شود و تک‌تک مردان جذاب در آن نقش آفرینی می‌کنند. و بهترین بخش این است که … در واقع عالی است؟

23 دسامبر در سینماها

ما از آن زمان به این خنده دار رام کام نگرفتیم ساقدوش ها. برادران بیلی آیچنر را در سفر خود برای یافتن عشق با شخصیت متعهد لوک مک فارلین دنبال می کند. خیلی سخت می خندی، گریه می کنی و بعد شاید گریه می کنی چون این فیلم خیلی شیرینی است.

ویولا دیویس یک نیروی مطلق در این فیلم است که یک گروه جنگجوی تمام زن را دنبال می کند که سعی می کنند از پادشاهی خود در غرب آفریقا در دهه 1800 محافظت کنند. سوسو امبادو نقش شاگرد جوان او را بازی می‌کند، و تسکین کمدی لاشانا لینچ این گروه باورنکردنی را کامل می‌کند.