17 بهترین صاف کننده و اتوی مو برای نوع موهای شما 2022

من آرزو کردن تنها عاملی که هنگام خرید اتوی موی جدید باید در نظر گرفت قیمت آن بود، اما این در واقع تنها بخشی از تصمیم است. البته، برچسب قیمت ممکن است به شما کمک کند تا انتخاب را محدود کنید، اما همچنان باید بین تمام دستگاه هایی که در بودجه خود هستند تصمیم بگیرید. بنابراین هنگام خرید به یاد داشته باشید:

نوع و وضعیت موهای خود را در نظر بگیرید

موهای بلندی که صاف کردن آنها برای همیشه طول می کشد، از اتوی با صفحات بسیار بلند و پهن (مانند صفحات یک و نیم یا دو اینچی) که می تواند برای بخش های بزرگتر مو مناسب باشد تا زمان حالت دهی را کاهش دهد، قدردانی می کند. اما اگر موهای شما کوتاه است، شاید اتوی کوتاه تر و باریک تر را ترجیح دهید که بتواند به ریشه نزدیک شود. به این فکر کنید که در مورد صاف کردن موهایتان چه چیزی را دوست دارید و از آن متنفرید (لطفاً به من حرارت کم بدهید که موهای شکننده من را در تمام طول روز سرخ نکند) – اتوی موی خود را بر اساس این پارامترها انتخاب کنید.

ویژگی ها را مقایسه کنید

آیا می خواهید یک اتو مو هم برای صاف کردن موها و هم برای فر کردن آن ها داشته باشید؟ آیا از آن برای حالت دادن به چتری یا برش کوتاه پیکسی استفاده می کنید و به چیزی نیاز دارید که بتواند به ریشه نزدیک شود؟ آیا قصد سفر با اتو مو دارید؟ همه اینها سوالاتی هستند که باید قبل از کلیک کردن روی دکمه “ثبت سفارش” از خود بپرسید بنابراین شما با دستگاهی که مطابق با نیازهای شما نیست مواجه نشوید.

یک اتوی صاف با طراحی خوب باید به طور یکنواخت روی موها ببندد تا از کشیدن یا کشش ناهموار جلوگیری کندآبرامیت می گوید. باید به نرمی از میان رشته ها سر بخورد و هنگام مانور احساس راحتی کند. بنابراین اگر یک اتوی مو را امتحان می‌کنید و در اولین تلاش موهایتان را گیر می‌کند، می‌کشد یا باعث می‌شود موهایتان احساس خوبی داشته باشد، سیاست بازگشت را بررسی کنید (سفورا و اولتا همیشه به شما اجازه می‌دهند ظرف 30 روز بازگردید، حتی اگر جعبه باز باشد. اما قبل از خرید، فروشنده آمازون خود را بررسی کنید زیرا آنها می توانند سیاست های بازگشت متفاوتی داشته باشند).

استفاده مورد نظر را انتخاب کنید

بهترین اتو مو به ضخامت، بافت، طول و حالت موهای شما بستگی دارد. موهای نازک، شکننده یا آسیب دیده باید با اتوهای صاف با تنظیمات حرارت کمتر بچسبند. آبرامیت می‌گوید: «موهایی که بافت ظریفی دارند، یا توسط مواد شیمیایی آسیب دیده‌اند، یا از قبل آسیب دیده‌اند، ممکن است نتوانند دمای گرم را تحمل کنند و همچنان سالم بمانند. 375 درجه). اما موهای درشت، مجعد و ضخیم احتمالاً به اتوی نیاز دارند که تا 400 درجه یا بالاتر گرم شود.

اگر هنوز درگیر گزینه ها هستید، به دنبال ویژگی های اضافه ای باشید که خواهید داشت در حقیقت استفاده کنیدمانند خاموش شدن خودکار اگر همیشه فراموش می کنید آن را از برق بکشید، فناوری یون برای درخشندگی و ابریشمی بیشتر، صفحات ارتعاشی اگر موهای شما درشت یا مجعد است، یا صفحات شناور برای کشش و شکستگی کمتر. ممکن است مجبور شوید برای ابزاری که چیزی بیش از اصول اولیه دارد کمی بیشتر بپردازید، اما متخصصان مو استدلال می کنند که یک طراحی زیبا واقعا می تواند ارزش آن را داشته باشد.

زیرا در پایان روز حتی بهترین اتو مو اگر شکل، طراحی، ویژگی ها و حالت های مورد نظر شما را نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.



منبع