17 بهترین شلوار لی زمستانی 2022: خرید Old Navy، Lululemon، Athleta و بیشتر

پشم فلیس و مرینو بهترین انتخاب‌ها برای ورزش یا استراحت در روزهای سردتر هستند، زیرا هر دو نرم هستند و به طور طبیعی رطوبت را از بین می‌برند، در حالی که مدل‌های تمام قد برای جلوگیری از یخ زدن مچ پا در لحظه‌ای که بیرون می‌روید ایده‌آل هستند. (لطفاً ببینید: یک جفت جوراب عالی).

شما ممکن است شلوار لی مشکی خود را بهترین MVP کمد لباس در نظر بگیرید، اما در ماه های سردتر، این شلوارهای شلواری زمستانی هستند که اسب کاری واقعی هستند. شلوار یوگای معمولی اسپندکس شما را از لرز و ناراحتی کامل ناشی از دمای زیر صفر نجات نخواهد داد، جایی که پارچه های ضخیم تر و درزهای بلندتر وارد می شوند.

فرقی نمی‌کند به دنبال یک استایل پرزدار روزمره برای پوشیدن با کت مورد علاقه خود باشید، گزینه‌هایی با لهجه‌های بازتابنده (و جیب‌ها!) برای دویدن، یا یک بافتنی مرینو به عنوان پایه زیر لباس‌های اسکی یا پیاده‌روی، یک لباس عالی وجود دارد. ساق پاهای زمستانی برای شما – و ما گرمترین استایل ها را دنبال کردیم تا به شما کمک کنیم در این فصل از سال لباس بپوشید. پیشاپیش، 17 شلوار لی زمستانی که می‌خواهید در این فصل زندگی کنید، از محصولات مقرون‌به‌صرفه آمازون گرفته تا انتخاب‌هایی از برندهای معروفی مانند Lululemon.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع