17 بهترین روغن و کرم کوتیکول برای ناخن های خشک و آسیب دیده در سال 2023

به همین دلیل است که ما هزاران گزینه را بررسی کرده‌ایم تا روغن‌ها و کرم‌های کوتیکول را که واقعاً به شما ارائه می‌دهند ارائه دهیم – از فرمول‌های سنگین که حرفه‌ای‌ها به آن‌ها قسم می‌خورند تا سرم‌هایی با جذب سریع و مناسب برای مراقبت در حین حرکت. لین می گوید لیست مواد تشکیل دهنده بهترین دوست شما خواهد بود. از مواد شیمیایی خشن که بیشتر از فوایدشان مضر هستند، اجتناب کنید و در صورت امکان به دنبال مواد گیاهی باشید، زیرا آنها رطوبت طبیعی کوتیکول‌های شما را باز می‌گردانند و پوست شما را تقویت و تغذیه می‌کنند. او می‌گوید: «زمان ایده‌آل برای استفاده قبل از خواب است، زیرا زمانی است که شما بی‌حرکت هستید، بنابراین روغن این شانس را دارد که جادوی خود را اعمال کند.

چه برای یک مانی شایسته اینستا زندگی می‌کنید یا می‌خواهید ناخن‌هایتان بدون نیاز به مراجعه به متخصصان متمدن به نظر برسد، 17 مورد از بهترین روغن‌های کوتیکول را در زیر خریداری کنید.

انتخاب های برتر ما:

بهترین روغن کلی کوتیکول: CND SolarOil Nail & Cuticle Conditioner, 10$
بهترین روغن رول روی کوتیکول: روغن رز Tenoverten، 26 دلار
بهترین روغن سرم کوتیکول: سرم کوتیکول زیتون و ژوئن، 23 دلار
بهترین روغن کوتیکول Splurge: Dior Huile Abrico, 30 دلار
بهترین روغن کوتیکول داروخانه: کرم ماساژ کوتیکول سالی هانسن، 7 دلار
بهترین روغن چند منظوره کوتیکول: Lano The Original 101 Ointment Superbalm چند منظوره، 17 دلار

منبع امی لینگ لین، مدیر عامل و موسس برند ساندی لاک و مراقبت از ناخن، می‌گوید: «کوتیکول‌های شما بسیار شبیه به مراقبت از پوست، نیاز به مرطوب‌کننده روزانه دارند. استفاده منظم از روغن کوتیکول روی کوتیکول روی دست ها و پاهای شما یک راه عالی برای حفظ آنها در بهترین شرایط است.

اگر کوتیکول‌های شما روزهای بهتری را دیده‌اند، استفاده از کرم دست به تنهایی آن‌ها را کمتر دردناک یا ناخوشایند نمی‌کند. از طرف دیگر بهترین روغن های کوتیکول ( جناس مورد نظر) به عنوان یک درمان ترمیمی عمل می کنند. آن‌ها اغلب مملو از ویتامین‌ها (به ویژه E، پوست را تغذیه می‌کند) و ترکیبات آب‌رسانی مانند روغن‌های میوه و آجیل (روغن‌های بادام، جوجوبا و زردآلو را در نظر بگیرید) هستند که به‌طور خاص نگرانی‌های ناخن را برطرف می‌کنند – خواه پوست اطراف را مرطوب نگه دارد و ناخن‌های آویزان را حفظ کند. – بدون یا تقویت ناخن های شکننده پس از حذف شدید ژل ها، پودرهای غوطه ور، پرس و اکریلیک.

البته، با توجه به تعداد زیادی از گزینه های موجود در بازار، پیدا کردن روغن کوتیکول که برای شما کار می کند، درس آزمایش و خطا است. همه محصولات کوتیکول نتایج ماندگار یکسانی را ارائه نمی دهند – و ما تجربه کرده ایم که چگونه برخی از فرمول ها فقط پوست اطراف را می سازند به نظر می رسد مرطوب شود، اما در دراز مدت هیچ کاری انجام ندهید.