16 فروش جمعه سیاه سفورا برای خرید در مراقبت از پوست و آرایش در سال 2022

اگر قبلاً در این قسمت‌ها بوده‌اید، می‌دانید که محصولات به سرعت عرضه می‌شوند، به همین دلیل است که ما در تهیه لیست خرید شما برای شما جهشی پیدا کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم از تخفیف‌ها استفاده کنید و ست‌های هدایایی آرایشی با تخفیف از قبل تهیه کنید یا به سراغ کالای بزرگی بروید که به آن توجه کرده‌اید، مانند سشوار T3 یا رژ لب جدید تام فورد که یک هدیه عالی برای مادر است. حتی اگر فقط موارد دلخواه را تهیه می کنید، اکنون زمان آن است که به سبد خرید اضافه کنید.

در 21 نوامبر، همه خریداران سفورا می‌توانند در فروش هفته سایبری خرده‌فروش شرکت کنند، که تا 28 نوامبر ادامه دارد. طرفداران سفورا 25 درصد تخفیف برای برندهای منتخب در هر روز از فروش به دست خواهند آورد – آنها را به عنوان معاملات فلش در نظر بگیرید – به علاوه 50٪ تخفیف. از محصولات منتخب در طول آخر هفته طولانی و تا دوشنبه سایبر. اگر در این هفته چیزی پیدا نکردید، به تازه کردن برگه خود ادامه دهید، زیرا Sephora وعده داده است که معاملات بیشتری را در ماه دسامبر برای همه سطوح عضو ارائه دهد – ایده آل برای هر کسی که به دنبال گرفتن هدایای لحظه آخری است.

آیا به دنبال فروش بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022.

بهترین پیشنهادات مراقبت از پوست جمعه سیاه Sephora

هرکسی که در لیست شما باشد خوشحال می‌شود که یک ابزار موی جدید را باز کند، بنابراین آنها را با گزینه‌ای برای فروش ببندید. از طرف دیگر، می توانید شامپوهای آبرسان و ماسک های ترمیم کننده اسپای خانگی خود را برای مبارزه با خشکی زمستانی تهیه کنید.

هنگام خرید فروش جمعه سیاه Sephora با این موارد، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

بهترین پیشنهادات عطر جمعه سیاه سفورا

روز شکرگزاری نزدیک است، اما یک هدیه از قبل رسیده است: فروش جمعه سیاه Sephora. این مجموعه معاملات سالانه خرده فروشان زیبایی در سرتاسر سایت است که چند روز زودتر از موعد مقرر می رسند تا ما را با گزینه ها خراب کنند. حالا می توانیم برای خودمان هدایایی انتخاب کنیم و هدایایی برای دوستداران زیبایی در لیست های ما، همه بدون وحشت آشنا که با خرید فصلی همراه است. اما قبل از اینکه به خوبی های مشخص شده بپردازید، چیزهایی وجود دارد که باید در مورد فروش بدانید زیرا (به شیوه معمولی Sephora)، خرده فروش راه راه سیاه و سفید دوست دارد برای اعضای خود سورپرایز ارائه دهد.

نحوه خرید از فروش جمعه سیاه Sephora 2022

این هرگز فصل اسپریتز نیست، اما چیزی بسیار خوشایند در مورد باز کردن یک عطر جدید (به زودی) در طول تعطیلات وجود دارد. (حتی اگر از طرف شما باشد.)

هنگام خرید فروش جمعه سیاه Sephora با این موارد، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

بهترین تخفیف های آرایش جمعه سیاه Sephora

هنگام خرید فروش جمعه سیاه Sephora با این موارد، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.منبع

کانسیلر، برق لب و خط چشمی که نمی توانیم از آن سیر شویم—اگر روی آرایش زیاد شرط بندی می کنید، بهتر از این نمی شود. و ما تقریباً می توانیم تضمین کنیم که حداقل چند نفر در لیست شما با یک مجموعه هدیه جدید یا پالت سایه چشم آماده تعطیلات خوشحال خواهند شد.

هنگام خرید فروش جمعه سیاه Sephora با این موارد، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

بهترین پیشنهادات مراقبت از مو جمعه سیاه Sephora

با مرطوب کننده های غنی و لایه بردارهای صاف کننده پوست از برخی از محصولات مورد علاقه ما برای هوای سرد آماده شوید. از دست ندهید: پاک کننده پرفروش کیت سامرویل، که لایه برداری روزانه را به یک درمان واقعی تبدیل می کند. بالم پاک کننده کلینیک که حتی آرایش های سرسخت را در چند ثانیه پاک می کند. و سرم ویتامین C کیهل که پوست درخشان را به واقعیت تبدیل می کند.