16 بهترین کرم ضد آفتاب معدنی که رنگ سفید را به جا نمی‌گذارند

یافتن بهترین ضد آفتاب معدنی کار سختی نیست. کرم‌هایی که زمانی کرم‌های چرب، چرب و سنگین بودند که تضمین می‌کردند یک قالب سفید گچی باقی بمانند، اکنون به اندازه کرم‌های شیمیایی خود پیچیده هستند.

در صورت امکان، کارمن کاستیا، MD، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره مستقر در منهتن، کرم‌های ضد آفتاب فیزیکی با اکسید روی و دی‌اکسید تیتانیوم را ترجیح می‌دهد: «ترکیبی از این دو ماده فعال SPF محافظت گسترده‌تری در برابر اشعه ماوراء بنفش ایجاد می‌کند که طیف بیشتری از UVA و UVB را در بر می‌گیرد تا مواد شیمیایی. ضد آفتاب ها.»

اوریت مارکوویتز، پزشک متخصص پوست و موسس OptiSkin درماتولوژی در می گوید: کرم ضد آفتاب معدنی نوعی ضد آفتاب است که با مواد معدنی اکسید روی یا اکسید تیتانیوم – یا گاهی اوقات هر دو – به عنوان ماده فعالی که محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را فراهم می کند، فرموله شده است. شهر نیویورک. مواد معدنی روی سطح پوست شما می نشینند و مانند آینه های میکروسکوپی عمل می کنند تا اشعه های مضر را منعکس کنند. در مقابل، ضد آفتاب های شیمیایی با جذب اشعه ماوراء بنفش و تبدیل آن به گرما عمل می کنند که سپس توسط پوست آزاد می شود.

آیا متخصصان پوست کرم ضد آفتاب معدنی را توصیه می کنند؟

خبر خوب این است که مقدار زیادی کرم ضد آفتاب بدن، صورت و حتی رنگی وجود دارد که احساس سنگینی نمی‌کنند و رنگ سفید قابل‌توجهی بر جای نمی‌گذارند. اینها بهترین ضدآفتاب‌ها هستند که می‌توان در تمام طول سال تهیه کرد.منبع

او همچنین کرم های ضد آفتاب فیزیکی را برای افرادی که پوست مستعد آکنه یا حساس دارند توصیه می کند. از آنجایی که SPF معدنی جذب پوست شما نمی شود، کمتر احتمال دارد که منافذ را مسدود کند و در پوست حساس نسبت به ضد آفتاب شیمیایی ملایم تر است.

یک طراوت سریع: کرم های ضد آفتاب به دو شکل هستند: شیمیایی که توسط پوست شما جذب می شود، و معدنی یا فیزیکی که روی سطح پوست شما می نشینند – به همین دلیل مالیدن آن ها کمی دشوارتر است.

بهترین ضد آفتاب معدنی 2023:

در بیشتر موارد، دکتر مارکویتز کرم‌های ضدآفتاب مبتنی بر مواد معدنی را ترجیح می‌دهد، زیرا آنها فوراً در برابر اشعه‌های خورشید مؤثر هستند (اکثر ضدآفتاب‌های شیمیایی حدود 20 تا 30 دقیقه طول می‌کشند) و تمایل به استفاده مجدد کمتری دارند.

هر کدام را که انتخاب کنید، SPF در روال مراقبت از پوست شما غیرقابل مذاکره است تا محافظتی با طیف وسیع (به این معنی که هم اشعه های UVA و هم UVB را مسدود می کند) در برابر قرار گرفتن در معرض آفتاب، که می تواند در برابر سرطان پوست و علائم اولیه پیری محافظت کند.