16 بهترین پیشنهاد عطر جمعه سیاه در سال 2022: YSL، Chanel، Glossier


نظر نه چندان بحث برانگیز: شما برای عطرها هزینه زیادی پرداخت کرده اید. حداقل تا به حال، به این دلیل که بهترین پیشنهادهای عطر بلک فرایدی اینجا هستند – و آنها چیزی نیستند که شما را به سمت آن برگردانید (مگر اینکه، البته، در شرف شنیدن یک بوی بزرگ باشید).

احتمالاً از قبل می‌دانید که معاملات زیبایی شگفت‌انگیز بلک فرایدی در این آخر هفته اتفاق می‌افتد – بدون توجه به معاملات تشک جمعه سیاه، معاملات لباس جمعه سیاه، و حتی معاملات اسباب‌بازی جنسی در جمعه سیاه – اما فروش عطرها که ارزش رها کردن همه چیز را برای خرید دارند، به طور رسمی انجام می‌شوند. اینجا هم. و بر اساس معاملات عطری که تاکنون دیده‌ایم، قبل از پایان ماه، صرفه‌جویی زیادی در خرید عطرهای YSL، Chanel، Glossier و Lancôme کسب خواهید کرد.

اگر از قبل عطر و بوی خاص خود را روی قفل دارید، ممکن است پیشنهاد کنیم یک مجموعه عطر برای یک فرد خاص در لیست خرید تعطیلات خود تهیه کنید؟ یک عطر مجلل از طراحانی که دوستشان دارند یا برندی که دوست داشتند آن را امتحان کنند، در این فصل بسیار مفید خواهد بود. هر چیزی که شما را مجبور به خرید بهترین عطرهای جمعه سیاه می‌کند، ویرایش یافته‌های ما را که نمی‌توان از دست داد در زیر بررسی کنید.

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتر در مد، خانه و موارد دیگر هستید؟ ویرایش کامل ما را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022. به ما اعتماد کنید، نمی خواهید تخفیف های امسال را از دست بدهید.

لیستی از بهترین جمعه سیاه وجود ندارد [insert literally anything] معاملات بدون دوز سالم دزدی های آمازون کامل می شوند، بنابراین بیایید از اینجا شروع کنیم. در حالی که می‌توانید سبد خود را با مراقبت از پوست، تقویت‌کننده ابرو، سشوار و هر چیزی که کشوی آرایش شما ممکن است به آن نیاز داشته باشد پر کنید، این عطرهای موجود در فروش برای خرید ما کافی هستند. بدون عضویت در پرایم

آیا واقعاً از دیدن اینکه Sephora معاملات را به خانه آورده تعجب می کنیم؟ رویداد پس انداز تعطیلات Sephora ممکن است به پایان برسد، اما خرده فروش معاملات جدید را در تمام هفته تا Cyber ​​Monday حذف می کند. برو جلو و فتح کن

اگر به عطر Glossier’s You اشاره نکنیم، که از پنج سال پیش که عرضه شد، طرفدارانی شبیه به فرقه ایجاد کرده است. رایحه یونیرابطه بخش های مساوی رایحه ای پرجوش و روشن است، با نت هایی از فلفل، عنبر و زنبق. درست مانند سال گذشته، با 20 درصد تخفیف به همراه بقیه نمونه کارها Glossier به فروش می رسد.

کیت تاچ آپ

Nordstrom هرگز در طول تعطیلات ناامید نمی شود، چه به دنبال خرید یک هدیه عالی باشید و چه به دنبال یک 40٪ تخفیف معمولی برای طراحان مورد علاقه خود باشید. امسال، Maison Margiela (ما در پاییز و زمستان به طور کامل By the Fireplace را تایید می کنیم) با کمی بیش از 60 دلار، Viktor&Rolf، Yves Saint Laurent Black Opium، و Valentino با قیمت کمتر از 100 دلار، و یک مجموعه هدیه در اندازه سفر هستیم. از آتلیه کلن

فروش جمعه سیاه Net-a-Porter همیشه برنده است – و تخفیف های عطر امسال باعث می شود بخواهید کارت های اعتباری خود را پنهان کنید. در حالی که معاملات مد زیادی برای خرید وجود دارد، بخش زیبایی را نباید نادیده گرفت: معاملات جدی عطرهای طراحان جو مالون، تام فورد، و حتی DS & Durga همگی تا 30 درصد تخفیف دارند.

فروش جمعه سیاه Ulta با معاملات پررونق است. اسنوب‌های عطر می‌توانند از مجموعه‌های هدیه ویژه عطر از جمله رایحه‌های YSL، Viktor&Rolf، Carolina Herrera و غیره با قیمت 15 دلار استفاده کنند.

خاکستری بنفش یکی از مقاصد مورد علاقه ما برای معاملات زیبایی لوکس است – و بهترین مکان برای تشخیص علائمی است که در هر جای دیگری پیدا کردنشان سخت است. نمونه موردی: 25٪ تخفیف برای DS & Durga، Frédéric Malle، و Tom Ford. کجا دیگری این کار را انجام می دهید؟

برند عطر مستقل DedCool سال گذشته فروش عمده ای داشت و اگر به دنبال خرید عطرهای یونیرابطهی هستید که از مسیر اصلی خارج شده اند، از شنیدن معامله امسال خوشحال خواهید شد. خریداران می توانند 30٪ تخفیف در سراسر سایت کسب کنند، حتی در عطرهای با نسخه محدود.

مجموعه Replica Maison Margiela یکی از موارد مورد علاقه ما برای رایحه های دنج و بسته بندی زیبایی است. اگرچه انتخاب فروش در سال گذشته کمی محدود بود، اما در سال 2022 اینطور نیست: خریداران می توانند 20٪ تخفیف در سراسر سایت برای همه عطرها کسب کنند. مدیتیشن ماچا، ما شما را می بینیم.

اگر اهل کلاسیک هستید، باید فروش موگلر را بررسی کنید، جایی که عطرهای نمادینی مانند Angel و Alien در سال گذشته 30 درصد تخفیف داشتند. امسال این برند تا 20 درصد تخفیف در سراسر سایت و 40 درصد تخفیف برای عطرهای انتخابی ارائه می دهد.

نام تجاری عطر Indie، Ellis Brooklyn، به خاطر رایحه های منحصر به فرد و فرمول های تمیز خود شناخته شده است. در حال حاضر خریداران می توانند از 25٪ تخفیف در سراسر سایت برخوردار شوند، از جمله عطرهای جدیدتر برای زمستان مانند Après.

در طول فروش جمعه سیاه Pinrose، خریداران می توانند 20٪ در خریدهای بیش از 50 دلار صرفه جویی کنند. هدایای منتخب نیز علامت گذاری می شوند.

Skylar همچنین انواع عطرهای تمیز را ارائه می دهد و همه آنها در تعطیلات آخر هفته به فروش می رسند. 25٪ تخفیف در سراسر سایت، به علاوه 40٪ تخفیف اضافی برای عطرهای انتخابی صرفه جویی کنید.

خدمات اشتراک عطر، Scentbird، همچنین دارای یک معامله فلش است. خریداران می توانند 60٪ در اولین ماه اشتراک خود صرفه جویی کنند.

سال گذشته، Otherland مجموعه ای از معاملات شیرین، از جمله یک بسته شش عددی شمع را با 35٪ تخفیف ارائه داد. امسال، خریداران می توانند یک کیت سفارشی با سه شمع Otherland به قیمت 72 دلار (با ارزش 108 دلار) ایجاد کنند. هدیه مهماندار لحظه آخری رویایی شما پیدا شد.

عطر بیشتر برای خانه! امسال، شمع‌های تقریباً کل مجموعه Boy Smells 25٪ تخفیف دارند. مراقب نشانه‌گذاری‌ها در مجموعه Core باشید، جایی که موارد دلخواه مانند Hinoki Fantôme، LES، و St. Al را خواهید یافت، و در مجموعه Kush، شمع Cowboy Kush را برای حالت‌های فوری جنوب غربی توصیه می‌کنیم.منبع