16 بهترین لباس زنانه در سال 2022

حوله‌های حمام، مفیدترین دسته، به موادی نیاز دارند که در جذب آب مؤثر باشند. این باعث می شود منسوجات مرتبط با حوله های حمام – مانند پارچه تری، پنبه مصری و پنبه ترک – ایده آل باشند. پارچه تری به شدت جذب می شود و سریع خشک می شود، اما ممکن است مانند سایر گزینه ها بادوام و نرم نباشد. پنبه مصری نیز بسیار جاذب است اما می تواند بسیار غلیظ باشد و دیر خشک شود. پنبه ترک جذب کمتری ندارد اما با گذشت زمان بهتر (و نرم تر) می شود.

همه اینها به ترجیحات و نیازها بستگی دارد. اگر از مواد مورد استفاده آگاه باشید، برندها تبلیغ می کنند که پوشاک آنها دارای گواهی GOTS یا OEKO-TEX است. این هر دو چیز خوبی است اگر آنها را ببینید. اولین مورد مخفف استاندارد جهانی نساجی ارگانیک است که منسوجاتی را تأیید می کند که حداقل 70٪ از الیاف طبیعی ارگانیک تایید شده تشکیل شده اند. گواهی OEKO-TEX به این معنی است که کل محصول عاری از بیش از 100 ماده مضر مانند فرمالدئید و آفت کش ها است.

همه چیز بستگی به این دارد که شما باید چه کاری انجام دهید. به طور کلی، شما می‌توانید روپوش‌هایی را در سه سطل در نظر بگیرید: روپوش‌های حمام برای خشک‌کردن حمام، لباس‌های راحتی برای چرخیدن در اطراف خانه‌تان و روپوش‌هایی به سبک مانتو برای گرم ماندن و برشته ماندن در داخل و خارج. در حالی که هر کسی از دریافت روپوش خوشحال می شود، اما دو دسته اخیر هدایایی بسیار عالی برای زنان یا هدایایی برای مادران تازه وارد زندگی شما هستند که ممکن است در غیر این صورت خود را با چیزی کوچک رفتار نکنند.

بهترین حمام از چه چیزی ساخته شده است؟

برای هدیه دادن، ما جزئی از قطعات ابریشمی و بیانیه (سلام، Lunya) و حوله های روزمره با ویژگی های جالب (به زمین دنج نگاه کنید) استفاده می کنیم تا لباس کاربردی کمی سرگرم کننده تر شود. سلیقه یا بودجه شما هر چه باشد، ما 16 گزینه راحت، شیک و کاربردی را برای خود در نظر گرفتیم. PS: دمپایی ها را فراموش نکنید.

انتخاب های برتر مامنبع

روپوش های در نظر گرفته شده برای استراحت باید بیش از هر چیز نرم باشند. در سمت هواتر، ابریشم، ساتن، پنبه وافل و کشباف وجود دارد. در انتهای گرم‌تر طیف، می‌توانید از پشم گوسفند، فلانل، بوکله و میکروفایبر مخملی استفاده کنید.

کدام مارک روپوش بهتر است؟

از بین تمام لباس‌های راحتی که در طول سال‌ها به دست آورده‌ایم، بهترین روپوش‌های زنانه از نظر توانایی منحصربه‌فرد در ایجاد احساس شیک و آرامش در شما در عین حال منحصر به فرد هستند. ما حتی می‌توانیم استدلال کنیم که آن‌ها می‌توانند بهترین روزهای دوشنبه را در یک آپارتمان جاکفشی به یک مکان مجلل در ریتز تبدیل کنند – مسلماً چیزی که همه چیز در ذهن شماست، اما با این وجود یک حس تجملاتی است.

روپوش بهترین لایه بندی و استراحت در خانه است، چه در حال بیرون آمدن از حمام یا آماده کردن قهوه باشید، و اکثر مدل های آن را می توان در هر زمانی از سال پوشید. متاسفم برای شلوار ورزشی مورد علاقه شما و نرم ترین شلوار لی پشمی شما، اما حتی آنها هم نمی توانستند رقابت کنند. گزینه های بی پایانی برای انتخاب وجود دارد، به خصوص اکنون که به نظر می رسد هر برند دیگری لباس هایی را در طول ها، پارچه ها و طرح های مختلف ارائه می دهد. بنابراین قبل از اینکه به انتخاب های برتر خود بپردازیم، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد خرید بهترین لباس های زنانه بدانید، آورده شده است.

چگونه یک روپوش خوب انتخاب کنم؟