16 بهترین فیلم کریسمس جدید 2022

برای کسانی از ما که می‌خواهیم در تعطیلات مارول بگذریم، Disney+ یک نسخه جدید منتشر کرد نگهبانان کهکشان تکرار به طور خاص برای زمان های مقدس و شادی طراحی شده است. خدمه تلاش ویژه ای را صرف می کنند تا Star-Lord را برای کریسمس شاد کنند، و این بسیار شایان ستایش است.

وقتی کارلینیوس متوجه می‌شود که دوست دخترش درست قبل از اینکه قرار باشد برای تعطیلات با هم به خانه بروند او را خیانت کرده است، او بداهه‌پردازی می‌کند و به جای آن یک غریبه را می‌گیرد. در این رمان عاشقانه تعطیلات، Gkay، Sérgio Malheiros و Vera Fischer بازی می‌کنند.

فیلم PEACOCK را اینجا تماشا کنید

داستان کریسمس کریسمس

یکی دیگر از فیلم های تعطیلات شهری کوچک برای HBO Max، رمز و راز کریسمس داستان زنگ های بابانوئل را دنبال می کند. همانطور که داستان پیش می رود، 100 سال پیش، نواری از زنگ های بابانوئل توسط یک کودک در خلیج Pleasant Bay، اورگان کشف شد که با خود یک قرن خوش شانسی و رفاه را برای شهر به ارمغان آورد. اما وقتی شهر متوجه می شود که زنگ ها درست چند روز قبل از کریسمس گم شده اند، این به گروهی از کودکان کنجکاو بستگی دارد که آنها را پیدا کنند.

اگر کمتر به دنبال یک رام کام و بیشتر به دنبال یک مستند هستید، HBO Max فیلم جدیدی به نام کمپ بابانوئل. این شامل یک دسته از بابانوئل های تازه کار است که آنها برای یک “مدرسه بابانوئل” دور هم جمع می شوند، همه اینها به لطف انجمن بابانوئل نیوانگلند است. (بله، این یک چیز است!)

برداشت جدیدی دیگر از کلاسیک چارلز دیکنز سرود کریسمس، این انیمیشن در 2 دسامبر به نتفلیکس می رسد. در این فیلم چند صدا آشنا خواهید دید که (صداهای) جسی باکلی، لوک ایوانز، اولیویا کولمن و جاناتان پرایس در آن حضور دارند.

کریسمس جادویی کوهستانی دالی پارتون

در نتفلیکس اینجا را تماشا کنید

کمپ بابانوئل

تقویم‌های خود را برای 16 فیلم جدید کریسمس سال 2022 که پرطرفدارترین هستند، در زیر علامت‌گذاری کنید.

افتادن برای کریسمس

در HBO MAX اینجا را تماشا کنید

رمز و راز کریسمس

افتادن برای کریسمس بازگشت طولانی مدت لیندسی لوهان به صفحه نمایش، اولین ثمره معامله دو تصویری او با پخش کننده است. لیندسی نقش وارثی را بازی می کند که به تازگی نامزد کرده است که پس از تصادف با اسکی دچار فراموشی شده و تحت مراقبت صاحب خانه خوش تیپ (کورد اورستریت) و دخترش قرار می گیرد.

شما آسا باترفیلد را از آن تشخیص خواهید داد آموزش جنسی در این فیلم تعطیلات، که او و کورا کرک نقش زن و شوهری را بازی می کنند که به طور تصادفی از هم جدا می شوند و برای کریسمس با خانواده های یکدیگر گیر می کنند.

شب خشونت آمیز یک کمدی سیاه برای تعطیلات است که در آن نقش آفرینی می کند چیزهای عجیب و غریبدیوید هاربر در کنار بورلی دی آنجلو، کم گیگاند و جان لگوئیزیامو. دیوید در این فیلم درجه بندی R نقش بابانوئل را بازی می کند که برای نجات روزی که یک خانواده ثروتمند توسط گروهی از مزدوران گروگان گرفته می شود، وارد عمل می شود.

در APPLE TV+ اینجا را تماشا کنید

در HBO MAX اینجا را تماشا کنید

کریسمس پر از فیض

بلیط تئاتر را از اینجا دریافت کنید

یک تعطیلات دیدنی

در نتفلیکس اینجا را تماشا کنید

کریسمس شما یا کریسمس من؟

چهارمین فیلم تعطیلات HBO Max، کریسمس هالیوود، فیلمساز جوانی را دنبال می کند که با ساخت فیلم های کریسمس نامی برای خود دست و پا کرده است. فیلم او توسط یک مدیر شبکه اسکروجی (و در عین حال خوش تیپ) تهدید می شود و فیلمساز جوان متوجه می شود که در تلاش برای نجات کریسمس و فیلم کریسمس خود است. همیشه می گویند هالیوود عاشق فیلم های هالیوود است، حتی در تعطیلات!

برای هر فیلم کلاسیک کریسمس، 10 فیلم دیگر وجود دارد که هرگز نام آنها را نشنیده اید. درسته. در دهه هایی که صرف تماشای مجدد کرده اید یک سال بدون بابا نوئل، تعطیلات کریسمس ملی لمپون، و تنها در خانه، صدها (از صدها) فیلم جدید تعطیلات منتشر شده است. با توجه به اینکه فصل تعطیلات 2022 در راه است، به معنای واقعی کلمه غیرممکن است که هر کدام را که از دست داده اید، بگیرید، اما می توانید با نسخه های جدید این فصل شروع کنید.

فیلم PEACOCK را اینجا تماشا کنید

شب خشونت آمیز

در HBO MAX اینجا را تماشا کنید

کریسمس هالیوود

در HBO MAX اینجا را تماشا کنید

ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان

این فیلم جدید نسخه تعطیلات را دنبال می کند هانا مونتانا: فیلم خلاصه داستان: یک ستاره پاپ سوخته در یک شهر کوچک عشق و الهام می یابد. ستاره های فیلم دکسترایمی گارسیا و فردی پرینز جونیور.

با بازی بروک شیلدز، آنلیس سپرو و ​​جرمی سامپتر، هارمونی تعطیلات یک خواننده و ترانه سرا را دنبال می کند که در شهر کوچک هارمونی اسپرینگز، اوکلاهاما، زمانی که سفر متقابل او به شهرت از بین می رود، می یابد.

در نتفلیکس اینجا را تماشا کنید

کریسمس با شما

بلیط تئاتر را از اینجا دریافت کنید

نجیب

اگر می‌دانید منظورم را می‌دانید، «هولی و شادی» را با «هولی و دالی» عوض کنید. خود دالی پارتون رهبری این ویژه موزیکال تلویزیونی را برعهده دارد که اولین بار از NBC پخش شد، اما اگر آن را از دست دادید، Peacock اکنون آن را پخش می کند (خدا را شکر).

در اولین پروژه خود پس ازاین ما هستیم پایان سریال، جاستین هارتلی در یکی دیگر از فیلم های تعطیلات جدید نتفلیکس بازی می کند، خاطرات نوئل. این فیلم درباره مردی است که در کریسمس به خانه بازمی گردد تا املاک مادر مرحومش را تسویه کند.

در نتفلیکس اینجا را تماشا کنید

اسکروج: سرود کریسمس

یکی از چهار فیلم جدید تعطیلات HBO Max امسال، داستان کریسمس دنباله 39 ساله در حال ساخت بالاخره برای پخش در دسترس است. این فیلم درباره رالفی بزرگسالی است که به خیابان کلیولند باز می گردد تا کریسمس جادویی را که در کودکی تجربه کرده بود به فرزندانش هدیه دهد.

در دیزنی + اینجا را تماشا کنید

خاطرات نوئل

در HBO MAX اینجا را تماشا کنید

هارمونی تعطیلات

ویدیوی پرایم را در اینجا تماشا کنیدمنبع

دو اقتباس از دیکنز در یک سال، آیا ما خوش شانس نیستیم؟ رایان رینولدز در نقش اسکروج در نسخه ای موزیکال از Spirited بازی می کند سرود کریسمس. در این فیلم ویل فرل و اکتاویا اسپنسر نیز ایفای نقش می‌کنند، و در Apple TV+ و در سینماها در دسترس است.

فیلم Rockettes از کانال Hallmark به عنوان بخشی از برنامه شمارش معکوس شبکه برای کریسمس به نمایش درآمد! یک تعطیلات دیدنی در سال 1958 اتفاق می‌افتد و یک وارث فیلادلفیا را دنبال می‌کند که برنامه‌های عروسی برجسته‌اش را به تعویق می‌اندازد تا یک رویای واقعی خود را دنبال کند: البته رقصیدن به عنوان موشک در کریسمس Spectacular در رادیو سیتی موزیک هال!