16 بهترین ساق گشاد برای پوشیدن در سال 2022: Lululemon، Zella، Alo و بیشتر

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

چه در حال دویدن به کلاس یوگا باشید، چه در اطراف محله قدم بزنید یا به سادگی در خانه استراحت کنید، شایسته یک جفت شلوار لی مشکی هستید که با حال و هوای شما همخوانی داشته باشد.

هیئت منصفه هنوز در مورد تجدید حیات کالاهای اساسی دهه 2000 مانند جین های کوتاه و شورت های گشاد هستند، اما مطمئناً از بازگشت بهترین شلوارهای شلوار گشاد، معروف به شلوار یوگا، ناراحت نیستیم. آنها توسط ژنرال Z دوباره کشف شده‌اند (و دوباره نام تجاری آن‌ها را تغییر داده‌اند)، و صادقانه بگوییم، ما نمی‌دانیم چرا هرگز پوشیدن آنها را متوقف کرده‌ایم، زیرا آنها به همان اندازه که زیبا هستند، راحت هستند.

انتخاب های برتر ما:

در اوایل سال، تقریباً غیرممکن بود که از بیرون بیرون برویم بدون اینکه کسی را با یک شلوار کشدار (البته احتمالاً با یک هودی زیپ‌آپ، صندل‌های بند دار، و یک تلفن تاشو طراحی کرده‌ایم). به لطف ظهور Y2K، ساق‌های گشاد نه‌تنها مد شده‌اند، بلکه دوباره در جریان اصلی قرار گرفته‌اند، با جزئیات جدید (مانند کنترل شکم با کمر بالا، کمربندهای متقاطع، سجاف‌های تقسیم‌شده، و سایزبندی فراگیر، از جمله برای ریزه‌های کوچک) که احساس بیشتری به سال 2023 می‌دهند. از سال 2003. برندهایی مانند Alo، Athleta، و Lululemon اکنون گزینه های زیادی دارند—و این بار، لازم نیست از والدین خود التماس کنید که آنها را برای شما بخرند. فقط کافی است به آمازون (یا سایت مورد نظر خود) بروید.