16 بهترین تسلی دهنده جایگزین 2023

سایبان های جایگزین پایین می توانند از نظر سنگینی متفاوت باشند، و برخی از برندها حتی راحتی هایی را در تراکم های مختلف ارائه می دهند. به عنوان یک قاعده کلی، وسایل راحتی سبک وزن برای تابستان، آب و هوای گرم یا خواب های گرم بهترین هستند. راحتی متوسط ​​یا تمام فصل برای استفاده در هر زمان از سال طراحی شده است. همچنین ملودی های سنگین یا مخملی وجود دارد که در طول زمستان یا برای کسانی که خنک می خوابند، گرمای بیشتری می بخشد.

مواد مناسب را انتخاب کنید

تسمه های جایگزین پایین معمولاً دارای پارچه های بیرونی ساخته شده از پنبه یا پلی استر هستند. اگر چیزی فوق‌العاده نرم و ترد می‌خواهید و می‌خواهید یک دلار اضافی بخرید، به سراغ پنبه بروید. اما اگر همان حس را می‌خواهید (شاید به همان اندازه لوکس نباشد) بدون برچسب قیمت گران، پلی استر را انتخاب کنید.

به ساخت و ساز نگاه کنید

روشویی های جایگزین پایین می توانند فقط قابل شستشو با ماشین لباسشویی یا خشک شویی باشند، اما اگر به دنبال رفتن به رختشویخانه نیستید، بهتر است یک روشویی کم تعمیر و نگهداری را در اولویت قرار دهید.منبع

علاوه بر وزن، هم مواد پرکننده و هم جنس پوسته ی راحتی شما تفاوت زیادی از نظر راحتی و احساس ایجاد می کنند. شما می‌خواهید موادی را که قابل تنفس، سبک و بادوام هستند، اولویت بندی کنید، هرچند این شما هستید که تصمیم می‌گیرید که آیا ترجیح می‌دهید به راحتی ابریشمی و صاف یا ترد و خنک باشد. به همین ترتیب، پرکننده‌های میکروفیبر نسبتاً سبک‌تر هستند، در حالی که PrimaLoft و پشم برای کسانی که چیز مهم‌تری می‌خواهند بهتر است.

حواستان به پارچه بیرونی باشد

درست مانند زمانی که در حال خرید ملحفه جدید هستید، می خواهید به این فکر کنید که چه نوع تخت خوابی هستید و در چه فصلی از سال از روتختی جدید خود استفاده می کنید. هنگام خرید باید به چند نکته توجه داشته باشید:

وزن مناسب را پیدا کنید

بسته به وضعیت بستر خود، ممکن است بخواهید در موردی سرمایه گذاری کنید که دارای حلقه های گوشه داخلی باشد. اگر لحافی داشته باشید که بخواهید آن را به آن بچسبانید، به خصوص راحت تر و راحت تر خواهد بود. اما اگر مشکلی ندارید، همیشه می توانید به گیره های لحاف نگاه کنید که همین کار را نیز انجام می دهند.

دستورالعمل های مراقبت را بررسی کنید

نحوه ساخت آن تعیین می کند که چگونه پرکننده در پوشش پخش می شود. دو مورد از محبوب‌ترین آنها دوخت جعبه و ساخت جعبه بافل است. دوخت جعبه محبوب است و به شکل مربع مشخص دوخته می شود. بافل باکس شبیه به این است که دارای طراحی مربع دوخته شده است، اما هر مربع/جیب با مقدار یکنواخت پر شده و دارای دیواره های پارچه ای است که هوا را به دام می اندازد – که باعث ایجاد احساس کرکی تر می شود.

ببینید آیا حلقه های گوشه ای دارد یا خیر