15 بهترین مکان برای خرید پرده 2023 – پرده های زیبا برای خانه


چه زمانی

در طراحی یک فضا، شما باید فاکتورهای بی شماری را در نظر بگیرید. رنگ هست بافت وجود دارد. و شاید مهمتر از همه، روشنایی وجود دارد. نورپردازی است چنین یک تغییر دهنده بازی – می تواند در یک لحظه فضایی را از ماه به شکوه بگیرد. جای تعجب نیست که مردم (و منظور من از مردم) تمایل دارند به سمت مناطق پر از نور طبیعی جذب شوند. نه تنها یک تقویت کننده خلق و خوی بسیار مورد نیاز است، بلکه به اتاق احساس سرزندگی بیشتری می دهد. تنها نقطه ضعف داشتن نور زیاد؟ سعی می کنید زمانی بخوابید که آن اشعه های خورشید از پنجره شما می گذرد.

اینجاست که یک جفت پرده عالی وارد تصویر می شود. پرده ها دو عملکرد مهم را انجام می دهند: از یک طرف، آنها به راحتی یک رنگ یا بافت (کلید v، همانطور که در بالا ذکر شد!) به هر فضایی اضافه می کنند و به آن تقویت بصری می دهند که بیانیه ای را ایجاد می کند. و از سوی دیگر، هنگامی که می خواهید در تعطیلات آخر هفته بخوابید، می توانند نور را مسدود کنند. ناگفته نماند که پرده های مناسب می توانند هر فضای داخلی را کاملا متحول کنند. به عبارت دیگر، پرده ها یک ستاره طراحی کم ارزش هستند که سزاوار عشق و قدردانی بیشتری هستند – اما خرید ست مناسب همیشه آسان نیست.

 • 1

  پرده های سیاه کتانی اروپایی

  بهترین پرده های کلی

  پرده های سیاه کتانی اروپایی Quince

  90 دلار در onequince.com

  ادامه مطلب

 • 2

  کلمانتین روی پرده زردآلو

  خلاقانه ترین پرده ها

  گل کلمانتین روی پرده زردآلو

  ادامه مطلب

 • 3

  پرده کتانی و مخملی

  بهترین پرده های مدرن

  کتانی و پرده مخملی West Elm

  ادامه مطلب

 • 4

  پرده مشکی کتانی آنتیگوا

  شیک ترین پرده ها

  پرده مشکی کتانی برک دکور آنتیگوا

  ادامه مطلب

 • 5

  پرده های سبد بافته برنزه طبیعی

  بهترین پرده های خنثی

  پرده های سبد بافت برنزه طبیعی CB2

  ادامه مطلب

مطمئن نیستید که از کجا می توانید پرده های زیبا را برای پروژه آرایشی بعدی خود بخرید؟ در زیر فهرستی از 15 مکان برتر برای خرید پرده در حال حاضر، از جسورانه و مد روز گرفته تا کلاسیک و سنتی را به شما معرفی کرده ایم. مهم نیست که ~زیبایی~ مورد علاقه شما چیست، اعتماد کنید، مجموعه ای از پرده ها برای شما وجود دارد. نکته حرفه ای: از ترکیب و ست کردن پرده ها بسته به حال و هوای خود نترسید—به عنوان مثال، لایه بندی پرده های شفاف بر روی پرده های خاموش، گزینه های مختلفی برای استایل به شما می دهد!منبع