15 بهترین محصول جدید زیبایی از اکتبر 2022: نظرات صادقانه ما

خوش آمدید به چیزهایی که می خواهیم، ​​جمع بندی جامع ما از بهترین محصولات زیبایی جدید که هر ماه امتحان می کنیم. از موارد دلخواه بلامنازع گرفته تا نسخه‌های کاملاً جدید، اینها چیزهایی هستند که ویراستاران ما در طول ماه اکتبر دوست داشتند.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

با سرد شدن هوا و گرم شدن رنگ مو، بهترین محصولات آرایشی جدید اضافه کاری می کنند. زرق و برق روال های زیبایی ویراستاران به سرعت در حال تکامل هستند تا در اطراف کاهش دما و زیبایی شناسی پاییزی کار کنند. خوشبختانه، بهترین محصولات جدید اکتبر به ما فرصت زیادی برای کار کردن داد. از رایحه های شیرین و نوستالژیک که ما را به یاد دوران راهنمایی می اندازد تا رژگونه های براق و رژگونه، زیبایی پاییزی هرگز بهتر به نظر نمی رسید یا بویی نمی داد. به‌علاوه، با یک مرطوب‌کننده جدید شیک و یک کیت عطری مناسب، زیبایی زمستانی را شروع می‌کنیم. حال و هوای دنج را در آغوش بگیرید، چرا این کار را نمی کنید؟ انتخاب های اکتبر ما را در زیر ببینید.