15 بهترین عینک نور آبی در آمازون

بیایید برای یک ثانیه واقعی شویم: بیشتر ما یک زمان را خرج می کنیم مقدار زیادی زمان نگاه کردن به صفحه نمایش بین خیره شدن به صفحه‌گسترده‌ها در رایانه در تمام طول روز، تماشای بی‌وقفه «امیلی در پاریس» در لپ‌تاپ و پیمایش در میان ویدیوهای ویروسی TikTok درست قبل از خواب، چشم‌های ما می‌توانند از استراحت استفاده کنند. جادو اینجاست (خوب، علوم پایه) از عینک های مسدود کننده نور آبی وارد عمل می شود. نور آبی – که رنگی در طیف نوری است که با نگاه کردن به صفحه نمایش تلفن یا رایانه خود می بینید – در واقع می تواند باعث خستگی چشم شود. و ما را از خواب آلودگی در اواخر شب بازدارد. به همین دلیل است که مسدود کردن این رنگ خاص نور می تواند مفید باشد.

خوب، پس کمی علم بیشتر در پشت آن نهفته است – اما اخلاقیات داستان این است که عینک‌های نور آبی می‌توانند پس از یک روز طولانی خیره شدن به صفحه‌نمایش، به نگه داشتن این افراد کمک کنند. بنابراین اگر متوجه شدید که در آخر روز با نگاه کردن به لپ‌تاپ خود مشکل دارید یا بعد از یک سش اینستاگرام خوابتان نمی‌برد، ممکن است بخواهید روی یک جفت آن سرمایه‌گذاری کنید. خوشبختانه، بهترین عینک نور آبی در آمازون (بدیهی است) تنها با یک کلیک فاصله دارد. و بله، آنها به همان اندازه که کاربردی هستند زیبا هستند. (!) نیازی به فدا کردن استایل فقط برای محافظت از چشمانتان نیست، به همین دلیل است که ممکن است چند جفت برای ست کردن با تمام لباس‌هایتان تهیه کنید.

انتخاب های برتر ما برای بهترین عینک نور آبی در آمازون 2022:


یک جفت گرد کلاسیک

عینک کامپیوتر SOJOS یکپارچهسازی با سیستمعامل نور آبی گرد

جزئیات:

پوشش ضد تشعشع
ضد تابش نور خیر
رنگ لاک پشت صورتی
عینک نور آبی

شما به چه نوع اشکال و مواد قاب علاقه دارید؟ قاب های زیادی برای انتخاب وجود دارد. واقعاً به ظاهر قاب سیمی نیستید؟ در عوض ممکن است گزینه های مواد استات را دوست داشته باشید. (خیلی از رنگ ها!) اگر مطمئن نیستید که از نظر فریم چه چیزی را دوست دارید، چند سبک را به صورت مجازی امتحان کنید. شما می توانید ایده بهتری در مورد این که چه نوع با چهره شما مناسب است و با استایل شخصی شما مناسب تر است به دست آورید. مکان‌هایی مانند Warby Parker حتی به شما اجازه می‌دهند تا در خانه هم امتحان کنید.

این قاب های زاویه ای

دوازده عینک مسدود کننده نور آبی

پوشش: محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
ضد تابش نور آره
رنگ: لاک پشت

ما متوجه شدیم: پیدا کردن یک عینک ایده‌آل آبی نور ممکن است کمی دشوار باشد. هنگام انتخاب بین انتخاب های برجسته ما در بالا یا هر جفت، دقیقاً این چیزی است که باید مراقب آن باشید (بله، جناس مورد نظر):

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

یک جفت کریستالی شفاف

عینک REECKEY Blue Light

جزئیات:

پوشش: محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش
ضد تابش نور خیر
رنگ: پاک کردن

آیا نسخه ای دارید؟ اگر از عینک‌های دارای لنز Rx استفاده نمی‌کنید، این مورد برای شما صدق نمی‌کند (و فرآیند پیدا کردن عینک نور آبی شما بسیار آسان‌تر خواهد بود). اما، اگر از مشخصات نسخه‌ای استفاده می‌کنید، به دنبال خرید یک جفت با لنزهایی باشید که محافظت در برابر نور آبی دارند.

هستند آنها در حقیقت مسدود کردن نور آبی؟ خوب، ما باید واضح را بیان کنیم: حتماً در جایی در عنوان یا توضیحات محصول به دنبال “مسدود کننده نور آبی” باشید. به طور معمول، هر چه لنز تیره تر باشد، نور آبی بیشتری مسدود می شود. اگر روکش ضد تابش هم وجود داشته باشد، پاداش!

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل مدیر ویژگی های مد، ریچل تورگرسون و سردبیر مد تارا-لین سنت الین می شود- دارای چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت هستند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در بین خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب های لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را انتخاب کرده‌ایم تا شیک‌ترین گزینه‌ها را برای شما بیاوریم، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه).

این عیارهای جذاب

عینک مسدود کننده نور آبی SOJOS

جزئیات:

رنگ طلایی/سیاه
ضد تابش نور هیچ یک
پوشش هیچ یک

این جفت چشم گربه

12 عینک مسدود کننده نور آبی Billie

جزئیات:

رنگ پلنگ
ضد تابش نور هیچ یک
پوشش: محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

اگر کنجکاو هستید که دقیقاً چگونه یک عینک می تواند فشار چشم گفته شده را کاهش دهد و حتی به مغز ما کمک کند سریعتر به خواب برود، اما در واقع بسیار ساده است. به گفته اپتومتریست باربارا ال. هورن، OD، رئیس انجمن بینایی سنجی آمریکا، “این لنزها میزان نور آبی وارد شده به چشم را کاهش می دهند و همچنین تابش خیره کننده را کاهش می دهند.” خودشه. این توییت است.

این دوتایی خنثی

عینک مسدود کننده نور آبی TIJN

جزئیات:

رنگ شفاف، پلنگ
ضد تابش نور خیر
پوشش: هیچ یک

آیا نمی دانید هنگام انتخاب عینک آبی نور باید به دنبال چه چیزی باشید؟

این جفت شیک

عینک نور آبی Cyxus

جزئیات:

پوشش محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
ضد تابش نور آره
رنگ کریستال

چه در کلاس، چه در محل کار از عینک آبی جدید خود استفاده کنید، چه در خانه با لباس مورد علاقه خود خنک می شوید، این انتخاب ها مطمئناً از چشمان شما محافظت می کنند و شما فوق العاده زیبا به نظر می رسید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این جفت باسن

عینک کامپیوتری مسدود کننده نور آبی SOJOS

جزئیات:

رنگ طلا
ضد تابش نور خیر
پوشش: خیر

این سه گانه جلا

عینک مطالعه سه بسته AMOMOMA یکپارچهسازی با سیستمعامل مربعی شکل آبی نور

این جفت های پرفروش

عینک مسدود کننده نور آبی Livho

جزئیات:

پوشش: محافظ UV400
ضد تابش نور آره
رنگ: پلنگ، روشن

این جفت مد روز

عینک مسدود کننده نور آبی VISOONE Square TR90 با ضد تابش نور

جزئیات

ضد تابش نور خیر
رنگ سبز روشن
پوشش محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش

این جفت صورتی زیبا

عینک مسدود کننده نور آبی TIJN

جزئیات:

رنگ رنگ صورتی
ضد تابش نور خیر
پوشش: محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است. این عینک زنانه با نور آبی بر اساس استایل، رتبه‌بندی، راحتی و بررسی‌های بسیار انتخاب شده است تا این لیست قابل خرید از بهترین‌ها را برای شما جمع آوری کند!

پاشیدن

این پایه رفتن به

عینک کامپیوتر ANRRI برای مسدود کردن نور آبی

جزئیات:

رنگ مشکی
ضد تابش نور خیر
پوشش: هیچ یک

این طرح لاک پشت

عینک مسدود کننده نور آبی خیابان مدیسون

جزئیات

پوشش: محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
ضد تابش نور آره
رنگ لاک پشت

این جفت جسور

عینک مسدود کننده نور آبی VISOONE با قاب مستطیل TR90

جزئیات:

پوشش: محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش
ضد تابش نور خیر
رنگ رودخانه