15 بهترین روبالشی ابریشمی برای مو و پوست نرم تر در سال 2022

Momme به تراکم ابریشم اشاره دارد و کیفیت مواد را نشان می دهد. مانند تعداد نخ ها به آن فکر کنید – نخ های بیشتر به معنای دوام بیشتر است و تجربه لوکس تری را برای شما به ارمغان می آورد. تعداد مادران 13 تا 19 کاملاً خوب است، در حالی که 25 بهترین است. انواع 25 مادری به طور قابل توجهی متراکم تر از مامان های 22 یا 19-و بسیار گران تر است. اگر اولین بار است که یک روبالشی ابریشمی می‌خرید، روبالشی با مادر نوجوان کار را انجام می‌دهد. واقعا به دنبال ولخرجی هستید؟ گزینه ای را انتخاب کنید که حداقل 22 سال باشد و با ابریشم توت ساخته شده باشد، که اساساً معادل پنبه مصری است. الیاف بلندتر و یکنواخت‌تر هستند، بنابراین پارچه صاف‌تر است و در شستشوی بیشتر مقاومت می‌کند.

بهترین روبالشی های ابریشمی کدامند؟

این احتمال وجود دارد که یک شب خواب عمیق، حداقل یک بار قبلاً موهای شما را خراب کرده باشد، اما بهترین روبالشی‌های ابریشمی می‌توانند به شما کمک کنند که در آینده از جنون سر تخت جلوگیری کنید.

جدا از اینکه مدل موی شما را دست نخورده نگه می دارد، بافت صاف آن از شکستن مو ناشی از اصطکاک جلوگیری می کند (چیزی که می تواند با روبالشی های معمولی نخی اتفاق بیفتد). علاوه بر این، خوابیدن روی روبالشی ابریشمی می تواند به جلوگیری از چین و چروک کمک کند، بنابراین آوردن آنها به اتاق خواب می تواند تأثیر مثبتی روی موهای شما داشته باشد. و پوست، و چه کسی آن را نمی خواهد؟

چرا باید از روبالشی ابریشمی استفاده کرد؟

عالی، ما شما را متقاعد کردیم. روبالشی های ابریشمی زیادی در آنجا وجود دارد و ما بسیاری از آنها را امتحان کرده ایم. در تلاش برای ارتقای خواب زیبایی شما، از سردبیران خود خواستیم بهترین روبالشی‌های ابریشمی را آزمایش کنند و با موارد دلخواه خود گزارش دهند. در ادامه بخوانید تا بدانید کدام برندها این برش را انجام داده اند.

انتخاب های برتر مامنبع

ابریشم که از کرم‌های ابریشم اهلی به دست می‌آید، به طور طبیعی ضد حساسیت است، بنابراین روبالشی‌های ساخته شده از آن از تجمع کنه‌های گرد و غبار، قارچ، کپک و سایر مواد حساسیت‌زا جلوگیری می‌کنند. روبالشی‌های ابریشمی تنظیم‌کننده‌های خوبی برای گرما هستند، به این معنی که هر 20 دقیقه بالش خود را به سمت سرد نچرخانید. اما جذابیت اصلی روبالشی های ابریشمی مزایای بالقوه مو و پوست است.

همانطور که در بالا ذکر شد، ابریشم ظریف باعث ایجاد خطوط ظریفی نمی شود که تصور می شود مواد زبرتر مانند پنبه در ایجاد آن نقش دارند و در واقع می توانند به موثرتر شدن محصولات مراقبت از پوست شما کمک کنند. جورجیا لوئیز، متخصص صورت و مشاور جهانی مراقبت از پوست La Mer می گوید: «آنها از فرار محصولات شما از پوست شما جلوگیری می کنند، بنابراین می توانید واقعاً مطمئن شوید که نفوذ می کنند. آخرین (و شاید مهم‌ترین) این است که میزان شکستگی ناشی از حرکت روی بالش هنگام خواب را کاهش می‌دهند و باعث می‌شوند موهای صاف‌تر و سالم‌تری داشته باشید.

مامان چیست و من چقدر از آن را در روبالشی ابریشمی خود می خواهم؟