15 بهترین اسپری مو که احساس سفت، ترد یا پوسته پوسته شدن ندارند 2022

بهترین اسپری موی قابل لمس

رابطهی موهای سالم اسپری موی رابطهی بسیار قابل لمس

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

منبع

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان‌های زیبایی و مو، مانند بهترین اسپری‌های بافت و بهترین شامپوهای بنفش موجود در بازار، متخصص است و احساس می‌کند به‌ویژه در زمینه اسپری‌های مو آگاه است، زیرا یافتن چیزی که روی موهای نازک و متراکم او کار کند، کار مهمی است. او مرتباً اسپری‌های مو را روی موهای خود برای اثربخشی آزمایش و آنالیز می‌کند، در حالی که با آرایشگران و شیمیدان‌های آرایشی برتر صنعت برای ارزیابی فرمول‌ها و برندهای جدید کار می‌کند.

اسپری مو

بهترین اسپری مو مرطوب کننده

اسپری موی درخشان Moroccanoil دارای پوشش قوی

بهترین اسپری محافظ رنگ مو

شرکت رنگ واو کالت مورد علاقه + اسپری موی انعطاف پذیر

آیا من علاقه شما را برانگیختم؟ باحال، عالی آماده اید تا با کمک یک متخصص قابل اعتماد به سفر خرید اسپری مو بروید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کند؟ ما تو را گرفتیم! بررسی‌ها و اسپریت‌های بی‌شماری بعداً، ما موفق شدیم آن را جمع کنیم 15 بهترین اسپری مو برای نگه داشتن فر، تنظیم کردن موها و کنترل موهای ریز. یکی (یا همه – من قضاوت نمی کنم) را انتخاب کنید و خودتان آن را امتحان کنید. من قول می دهم که شما هم تبدیل به اسپری مو شوید.

بهترین اسپری ضد وز مو

اسپری مو Shu Uemura Moya Hold

بیایید واقعی باشیم – اسپری مو ممکن است یکی از آنها باشد اکثر محصولات اساسی در زرادخانه های زیبایی ما. بدون اسپری مو، فرهای فانتزی دیگر وجود نداشت، فرهای فرفری شکل خود را از دست می‌دادند و امواج وزش ساحل صاف می‌افتادند. این همه گفته شد، بیایید با آن روبرو شویم-اسپری مو به معنای واقعی کلمه هر مدل مویی را کنار هم نگه می دارد، آن را به یکی از ضروری ترین ابزارهای کیت ابزار مو تبدیل می کند (علاوه بر، می دانید، یک برس مو با کیفیت و مقداری نرم کننده عمیق خوب).

اسپری های مو با استفاده از ترکیبی از انواع مختلف پلیمرها، که به فرمول اجازه می دهد تا سبک، متوسط ​​یا حداکثر ماندگاری داشته باشد. اگر به دنبال چیزی متحرک هستید که همچنان کمی چسبندگی داشته باشد، به سراغ اسپری موی سبک یا متوسط ​​بروید. اگر نمی خواهید موهایتان تکان بخورد، یک اسپری موی حداکثر نگهدارنده بهترین راه است.

  • دوناوین ماکسول یک آرایشگر است که به مدت 10 سال در صنعت زیبایی و مو کار کرده است. او برش ها و رنگ ها را در سالن Frederick Fekkai واقع در هتل مارک در نیویورک، نیویورک اجرا می کند.

من دوست دارم از مشتریانم بخواهم سرشان را پایین بیاورند و از اسپری مو استفاده کنندماکسول می‌گوید. این تکنیک حجم مو را افزایش می‌دهد و بافتی به موها می‌افزاید. برای کمک به پف کردن مو، ماکسول پیشنهاد می‌کند که محصول را در دستان خود اسپری کنید و به آرامی از قسمت‌هایی که مو می‌چسبد رد کنید. مو

چگونه بهترین اسپری مو را پیدا کنیم:

نوع موی خود را در نظر بگیرید

پیش از این که از سوراخ خرگوش اسپری مو به پایین پرش کنیم، پیش‌نمایش کوچکی در این قسمت وجود دارد.

انتخاب های برتر ما برای بهترین اسپری های مو در سال 2022:

بهترین اسپری موی سبک

اسپری موی سوپرفین Oribe

لورن بالسامو معاون زیبایی در جهان شهری با هشت سال تجربه در تحقیق، نوشتن، و ویرایش داستان های مراقبت از پوست، مو و آرایش که از بهترین موها تا بهترین برس های صاف کننده مو در بازار را شامل می شود. او انتخاب های خود را بر اساس بررسی محصول و آزمایش شخصی انتخاب کرد.

گتی

بهترین اسپری موی بدون کرانچ

اسپری مو IGK 1-800-HOLD ME No-Crunch Flexible Hold Hairspray

بهترین اسپری موی داروخانه

اسپری مو TRESemmé TRES Two

اسپری مو “موها را در جای خود نگه دارید و در عین حال برای کمک به مبارزه با رطوبتی که باعث وز می شود، کار کنیدداناوین ماکسول، متخصص آرایش مو، می‌گوید. اسپری مو با استفاده از پلیمرهایی ساخته می‌شود که اساساً برای حمایت ساختاری از مو کار می‌کنند (فکر کنید: مانند یک توری مو). به مو

چگونه از اسپری مو استفاده می کنید؟

مهم است که به خاطر داشته باشید که چه نوع موهایی دارید تا انتخاب کنید کدام اسپری مو برای شما بهترین کارایی را دارد. آیا صاف، مجعد، وز، صاف، نازک، ظریف، موج دار یا غیره است؟ اسپری های مو به طور ویژه برای کار با انواع موی خاص و مقابله با یک سری از مشکلات رایج مو (به این فکر کنید که موهای وز را در روزهای مرطوب نگه دارید) فرموله شده است.

نگهدارنده را انتخاب کنید

بهترین اسپری مو برای اکثر بافت های مو

قوانین مو اسپری حجم دهنده مو

بهترین اسپری موی معطر

اسپری بافت مو Ouai

بهترین اسپری مو برای فر

SheaMoisture Coconut & Hibiscus Hold & Shine Moisture Mist

بهترین اسپری مو برای درخشندگی

اسپری براق کننده مو آمیکا تاپ گلاس

بهترین اسپری مو با خشک شدن سریع

اسپری متوسط ​​Kenra Perfect

بهترین اسپری موی انعطاف پذیر

اسپری موی Living Proof Flex

بهترین اسپری محافظ مو

اسپری مو چند فایده روغن آرگان Ogx مراکش

اما بیایید به فیل در سالن اشاره کنیم (ههه): اسپری مو در گذشته تکرار بدی داشته است. اما قبل از اینکه برای همیشه قسم بخورید، من اینجا هستم تا به شما بگویم که اسپری‌های موی گذشته که به داشتن موهای ترد، سفت و کاملاً زیبا نبودند، از بین رفته‌اند. در حقیقت، اسپری های مو امروزی نه تنها به شما چسبندگی انعطاف پذیری می دهد، بلکه به مبارزه با رطوبت، افزایش حجم و درخشندگی طبیعی به موهای شما کمک می کند.. و به دلیل ILY، از داناوین ماکسول، آرایشگر نیویورکی در سالن فکای، درباره همه چیز اسپری مو 101 پرسیدم.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین اسپری مو دوستدار محیط زیست

اسپری موی شیر نارگیل Love Beauty and Planet