15 بهترین اسپری مو که احساس سفت، ترد یا پوسته پوسته شدن ندارند 2022

پیش از این که از سوراخ خرگوش اسپری مو به پایین پرش کنیم، پیش‌نمایش کوچکی در این قسمت وجود دارد.

انتخاب های برتر ما برای بهترین اسپری های مو در سال 2022:

بهترین اسپری محافظ مو

اسپری مو چند فایده روغن آرگان Ogx مراکش

بهترین اسپری محافظ رنگ مو

شرکت رنگ واو کالت مورد علاقه + اسپری موی انعطاف پذیر

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان‌های زیبایی و مو، مانند بهترین اسپری‌های بافت و بهترین شامپوهای بنفش موجود در بازار، متخصص است و احساس می‌کند به‌ویژه در زمینه اسپری‌های مو آگاه است، زیرا یافتن چیزی که روی موهای نازک و متراکم او کار کند، کار مهمی است. او مرتباً اسپری‌های مو را روی موهای خود برای اثربخشی آزمایش و آنالیز می‌کند، در حالی که با آرایشگران و شیمیدان‌های آرایشی برتر صنعت برای ارزیابی فرمول‌ها و برندهای جدید کار می‌کند.

بهترین اسپری مو مرطوب کننده

اسپری موی درخشان Moroccanoil دارای پوشش قوی

آیا من علاقه شما را برانگیختم؟ باحال، عالی آماده اید تا با کمک یک متخصص قابل اعتماد به سفر خرید اسپری مو بروید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کند؟ ما تو را گرفتیم! بررسی‌ها و اسپریت‌های بی‌شماری بعداً، ما موفق شدیم آن را جمع کنیم 15 بهترین اسپری مو برای نگه داشتن فر، تنظیم کردن موها و کنترل موهای ریز. یکی (یا همه – من قضاوت نمی کنم) را انتخاب کنید و خودتان آن را امتحان کنید. من قول می دهم که شما هم تبدیل به اسپری مو شوید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین اسپری مو برای اکثر بافت های مو

قوانین مو اسپری حجم دهنده مو

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

منبع

گتی

بهترین اسپری موی معطر

اسپری بافت مو Ouai

لورن بالسامو معاون زیبایی در جهان شهری با هشت سال تجربه در تحقیق، نوشتن، و ویرایش داستان های مراقبت از پوست، مو و آرایش که از بهترین موها تا بهترین برس های صاف کننده مو در بازار را شامل می شود. او انتخاب های خود را بر اساس بررسی محصول و آزمایش شخصی انتخاب کرد.

بهترین اسپری مو دوستدار محیط زیست

اسپری موی شیر نارگیل Love Beauty and Planet

بهترین اسپری مو برای فر

SheaMoisture Coconut & Hibiscus Hold & Shine Moisture Mist

اسپری مو

بیایید واقعی باشیم – اسپری مو ممکن است یکی از آنها باشد اکثر محصولات اساسی در زرادخانه های زیبایی ما. بدون اسپری مو، فرهای فانتزی دیگر وجود نداشت، فرهای فرفری شکل خود را از دست می‌دادند و امواج وزش ساحل صاف می‌افتادند. این همه گفته شد، بیایید با آن روبرو شویم-اسپری مو به معنای واقعی کلمه هر مدل مویی را کنار هم نگه می دارد، آن را به یکی از ضروری ترین ابزارهای کیت ابزار مو تبدیل می کند (علاوه بر، می دانید، یک برس مو با کیفیت و مقداری نرم کننده عمیق خوب).

بهترین اسپری موی داروخانه

اسپری مو TRESemmé TRES Two

بهترین اسپری موی سبک

اسپری موی سوپرفین Oribe

بهترین اسپری ضد وز مو

اسپری مو Shu Uemura Moya Hold

بهترین اسپری موی قابل لمس

رابطهی موهای سالم اسپری موی رابطهی بسیار قابل لمس

اما بیایید به فیل در سالن اشاره کنیم (ههه): اسپری مو در گذشته تکرار بدی داشته است. اما قبل از اینکه برای همیشه قسم بخورید، من اینجا هستم تا به شما بگویم که اسپری‌های موی گذشته که به داشتن موهای ترد، سفت و کاملاً زیبا نبودند، از بین رفته‌اند. در حقیقت، اسپری های مو امروزی نه تنها به شما چسبندگی انعطاف پذیری می دهد، بلکه به مبارزه با رطوبت، افزایش حجم و درخشندگی طبیعی به موهای شما کمک می کند.. و به دلیل ILY، از داناوین ماکسول، آرایشگر نیویورکی در سالن فکای، درباره همه چیز اسپری مو 101 پرسیدم.

بهترین اسپری مو برای درخشندگی

اسپری براق کننده مو آمیکا تاپ گلاس

اسپری مو “موها را در جای خود نگه دارید و در عین حال برای کمک به مبارزه با رطوبتی که باعث وز می شود، کار کنیدداناوین ماکسول، متخصص آرایش مو، می‌گوید. اسپری مو با استفاده از پلیمرهایی ساخته می‌شود که اساساً برای حمایت ساختاری از مو کار می‌کنند (فکر کنید: مانند یک توری مو). به مو

چگونه از اسپری مو استفاده می کنید؟

بهترین اسپری موی انعطاف پذیر

اسپری موی Living Proof Flex

بهترین اسپری موی بدون کرانچ

اسپری مو IGK 1-800-HOLD ME No-Crunch Flexible Hold Hairspray

من دوست دارم از مشتریانم بخواهم سرشان را پایین بیاورند و از اسپری مو استفاده کنندماکسول می‌گوید. این تکنیک حجم مو را افزایش می‌دهد و بافتی به موها می‌افزاید. برای کمک به پف کردن مو، ماکسول پیشنهاد می‌کند که محصول را در دستان خود اسپری کنید و به آرامی از قسمت‌هایی که مو می‌چسبد رد کنید. مو

چگونه بهترین اسپری مو را پیدا کنیم:

نوع موی خود را در نظر بگیرید

بهترین اسپری مو با خشک شدن سریع

اسپری متوسط ​​Kenra Perfect

مهم است که به خاطر داشته باشید که چه نوع موهایی دارید تا انتخاب کنید کدام اسپری مو برای شما بهترین کارایی را دارد. آیا صاف، مجعد، وز، صاف، نازک، ظریف، موج دار یا غیره است؟ اسپری های مو به طور ویژه برای کار با انواع موی خاص و مقابله با یک سری از مشکلات رایج مو (به این فکر کنید که موهای وز را در روزهای مرطوب نگه دارید) فرموله شده است.

نگهدارنده را انتخاب کنید

اسپری های مو با استفاده از ترکیبی از انواع مختلف پلیمرها، که به فرمول اجازه می دهد تا سبک، متوسط ​​یا حداکثر ماندگاری داشته باشد. اگر به دنبال چیزی متحرک هستید که همچنان کمی چسبندگی داشته باشد، به سراغ اسپری موی سبک یا متوسط ​​بروید. اگر نمی خواهید موهایتان تکان بخورد، یک اسپری موی حداکثر نگهدارنده بهترین راه است.

  • دوناوین ماکسول یک آرایشگر است که به مدت 10 سال در صنعت زیبایی و مو کار کرده است. او برش ها و رنگ ها را در سالن Frederick Fekkai واقع در هتل مارک در نیویورک، نیویورک اجرا می کند.