15 بازی سکستینگ که باید با شریک زندگی خود انجام دهید

برخلاف برخی از بازی‌های رابطهتینگ موجود در این لیست که دارای رتبه X می‌شوند، Never Have I Ever تقریباً همیشه در مورد رابطه جنسی بودم (حداقل تا جایی که به من و دوستان دبیرستانی مربوط می شد). در آن زمان، اینطور بود که فهمیدید کدام یک از دوستانتان اولین کسی است که کار را انجام داده است، اما به عنوان یک بزرگسال، می تواند یک روش سرگرم کننده و کم خطر برای یادگیری بیشتر در مورد سابقه جنسی شریک زندگی خود بدون انجام یک مرحله باشد. بازجویی کامل (دوباره، فقط مطمئن شوید که شریک زندگی شما کاملاً در جریان است و هیچ یک از شما برای افشای چیزی که ترجیح می دهید در نام بازی خصوصی نگه دارید، تحت فشار نباشید.)

5. F*ck Marry Kill

Kayla Kibbe (او/او) سردبیر رابطه جنسی و روابط در Cosmopolitan است، جایی که همه چیزهای جنسی، عشق، دوستیابی و روابط را پوشش می دهد • او در آستوریا، کوئینز زندگی می کند و احتمالاً از صحبت کردن در مورد اینکه چقدر عالی است شما آن را مطرح می کنید • او را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام

منبع

نه، لازم نیست در یک اتاق باشید تا کمی درگیر شوید بازی نقش. در واقع، اگر در این شکل از تئاتر اتاق خواب تازه کار هستید یا در مورد کل موضوع کمی مضطرب هستید (کاملا معتبر است، BTW!)، ارسال پیامک ممکن است راهی عالی برای سهولت در آن باشد. شخصیت‌های خود را انتخاب کنید و پویایی خود را مشخص کنید (حتی می‌توانید شخصیت‌های خیالی یک کتاب جذاب را بازی کنید یا فیلم سینما هر دوی شما دوست دارید) و خیالتان را راحت کنید (همه از پشت صفحه ایمنی گوشی خود).

هد شات کایلا کیبه

هر دوی شما باید یک لینک برای آخرین بار برای یکدیگر ارسال کنید کلیپ پورنو شما تماشا کردید – بدون تقلب! به نوبت به سراغ مطالب همدیگر بروید، سپس بحث کنید. (مثل یک باشگاه کتاب، اما آن را پورن کنید.)

8. باشگاه کتاب اروتیک

ICYMI، لبه زدن عمل نزدیک کردن شریک زندگی (یا خودتان) به ارگاسم اما متوقف کردن آن قبل از رسیدن به اوج کامل است. ایده این است که در نهایت به لطف این همه تجمع، ارگاسم قوی‌تر، طولانی‌تر و لذت‌بخش‌تر داشته باشیم. از آنجا که شامل یک عنصر تسلط و تسلیم است (شما به معنای واقعی کلمه در حال کنترل ارگاسم شریک زندگی خود هستید)، لبه زدن اغلب در بازی BDSM گنجانده می شود، اما می توانید آن را به یک بازی جنسی نیز تبدیل کنید. کنترل لذت شریک زندگی خود را از راه دور به دست بگیرید و به او بگویید چه زمانی و چگونه خود را لمس کند و چه زمانی “اجازه” به پایان رساندن دارد.

15. نقش بازی: نسخه Sexting

داستان شهوانی خود را بنویسید (یا برخی از آنها را آنلاین جستجو کنید) و از شریکتان بخواهید جاهای خالی را با جزئیات مبهم دلخواه خود پر کند. سپس نتایج کاملاً داغ (و/یا کاملاً بی معنی) را برای آنها ارسال کنید. شاید با یک ارگاسم به پایان برسد، یا شاید شما فقط یک خنده خوب از معامله دریافت کنید.

7. تعویض تاریخچه جستجو

به نوبت برخی از تلخ ترین تجربه های جنسی را که با هم داشته اید مرور کنید. شما حتی می توانید به عقب و جلو بروید و هر کدام جزئیات بعدی را پر کنید، زیرا به صورت شفاهی برخی از برخوردهای جنسی مورد علاقه خود را بازسازی می کنید.

10. فهرست سطل جنسی خود را تهیه کنید

اگر شما به رابطه جنسی گروهی (چه IRL، چه در فانتزی های شما، یا هر دو) تیم رویایی خود را از همبازی های خود جمع کنید. هرکدام می‌توانید فهرستی از نامزدها را همراه داشته باشید، سپس آن را به فهرست ایده‌آل شرکت‌کنندگان در عیاشی محدود کنید.

14. لبه مجازی

همکار ویراستار جنسیت و روابط

لیست‌های پخش جنسی می‌توانند تفرقه‌انگیز باشند، تا حدی به این دلیل که دو شریک که در غیر این صورت زندگی جنسی خوبی دارند، ممکن است ایده‌های بسیار متفاوتی در مورد آنچه که موسیقی جنسی خوب را تشکیل می‌دهد، داشته باشند. (برای مرجع، لطفاً کابوس واقعی را که بود دوباره ببینید این آهنگ رابطه ویروسی Reddit شکست.) راه حل؟ لیست پخش جنسی خود را با هم بسازید. به نوبت همدیگر را بفرستید آهنگ های رابطهی تا زمانی که شما یک ترکیب ایجاد کنید هر دو موافق است ارزش استخوان دارد.

12. خرید اسباب بازی های جنسی

یک لیست آرزوهای مشترک از همه چیزهای جنسی ایجاد کنید (دیلدوها و شاخه های لب به لب و ویبراتورها، اوه من!) شما می خواهید به سینه لذت خود اضافه کنید. این نه تنها یک پیام کوتاه کامل در مورد همه احتمالات شاخدار خواهد بود، بلکه چند ایده برای هدیه آینده نیز دریافت خواهید کرد (و همچنین به شخص خود چند نکته را برای شما بسپارید 👀).

13. پیش نویس عیاشی رویایی

بازی رابطهتینگ چیست؟ خیلی خوشحالم که پرسیدی اساساً این چیزی است که به نظر می رسد: یک بازی که در حین ارسال پیامک انجام می دهید. در صورتی که شما آگاه نبودید، جلسات رابطه لازم نیست همه از این جمله باشند، “اگر من الان آنجا بودم، چه می کردی، هاها؟” تنوع. در حالی که هیچ اشکالی در این تنظیم کلاسیک رابطه وجود ندارد، رابطه می‌تواند اشکال مختلف سرگرم‌کننده و معاشقه‌ای داشته باشد. از جانب ارسال برهنه به تبادل بخار یادداشت های صوتی بله، با ترکیب برخی از بازی‌های رابطهی رابطهی، زمانی که نوبت به یافتن راه‌های جدید و خلاقانه برای استفاده از رابطه‌تان می‌رسد، بسیار محدود است. بنابراین اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای زنده کردن زندگی جنسی مجازی خود هستید، ما چند ایده برای شما داریم.

ناگفته نماند، اگر در ارسال پیامک تازه وارد هستید و/یا مضطرب هستید که با یک شریک جدید چیزها را در قلمرو جنسی قرار دهید، تبدیل آن به یک بازی می تواند راهی کم فشار برای آسان کردن چیزهای داغ و سنگین و/یا اضافه کردن آن باشد. کمی ساده لوحانه برای یک مکالمه بالقوه ترسناک. از آنجا که، درست مانند رابطه جنسی معمولی، IRL، رابطهینگ همیشه نباید این لحظه فوق العاده جدی و کاملاً وابسته به عشق شهوانی باشد. می تواند (و باید) سرگرم بودن. یکی از راه های افزایش فاکتور سرگرم کننده در رابطه بعدی شما؟ آن را به یک بازی جنسی واقعی تبدیل کنید. ممکن است یکی از این موارد را پیشنهاد کنیم؟

1. ترجیح می دهید؟

یک چیز جنسی، هر چیز جنسی را انتخاب کنید (مثلاً، الف موقعیت جنسی، آ عمل جنسی، آ پیچ خوردگی، آ اسباب بازی جنسیو غیره) و از شریکتان بخواهید سؤالات بله یا خیر بپرسد تا بفهمد که چه افکار کوچک کثیفی در ذهن دارید.

3. حقیقت یا جرات رابطهی

صحبت از باشگاه های کتاب شد، شما می توانید همان مبادله پورن را که در بالا ذکر شد انجام دهید، اما با شهوانی. با هم مقداری رابطه گرم بخوانید، سپس مانند دانشوران کوچولوی شاخی که هستید، در یک بحث فکری شرکت کنید.

9. آن زمان را به خاطر بسپارید که…

اگر آخرین دور حقیقت خود را بازی کردید یا جرأت داشتید، مثلاً در یک خواب مدرسه راهنمایی، به ما اجازه دهید تا شما را با آن آشنا کنیم حقیقت یا جرات بزرگسالان. (این بسیار سرگرم کننده تر از آن چیزی است که به یاد می آورید، BTW.) نه تنها این فرصت را خواهید داشت که حقایق جنسی صمیمی را با شریک زندگی خود مبادله کنید، بلکه عنصر جرات می تواند همه چیز را کمی تعاملی تر از جلسه استاندارد جنسی شما کند. . شریک زندگی خود را جرأت کنید تا عکسی از قسمت خاصی از بدن خود را برای شما بفرستد، لباس خاصی را در بیاورد، فیلمی از لمس کردن خود و غیره ضبط کند. شخص برای تکمیل یک جرات یا گفتن حقیقتی که واقعاً نمی‌خواهد، احساس فشار می‌کند.)

4. هرگز من هرگز

IMHO، رابطهتینگ یکی از بهترین کارهایی است که می توانید با گوشی انجام دهید. مطمئناً، فراموش کردن خود در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی بی‌قانونی که انتخاب می‌کنید سرگرم‌کننده است (منظورم این است که آیا آن استاما اگر از ما بپرسید، تجارت پیام های بخار باشما شریک جنسی مورد علاقه احتمالاً استفاده رضایت‌بخش‌تری از زمان نمایشگر شماست (به روش‌های متعدد). یک راه برای افزایش گرما در این فعالیت NSFW از قبل؟ آن را به یک بازی تبدیل کنید – یک بازی جنسی.

هر زوج باید یک لیست بله/خیر/شاید، با نام مستعار لیستی از فعالیت های جنسی که علاقه مند به انجام آنها با یکدیگر هستید و محدودیت های سختی که در آن هستید نه علاقه مند به عبور کار بر روی متن شما قطعاً به عنوان ارسال پیامک به حساب می آید. راستش، چه چیز داغ تر از این است که در مورد عمیق ترین خیالات جنسی خود صحبت کنید و به مرزهای یکدیگر احترام بگذارید؟

11. لیست پخش جنسی خود را بسازید

سلام، او به دلایلی یک کلاسیک است. در حالی که نسخه‌ای که ممکن است از دوران راهنمایی به یاد داشته باشید احتمالاً نسبتاً بی‌گناه بود، یک راه آسان برای تبدیل این بازی از رام به درجه X وجود دارد: فقط کافی است تمام سؤالات مربوط به جنسیت را مطرح کنید. (در اینجا یک دسته است برای inspo، شما خوش آمدید.) بسته به آنچه که می‌پرسید، می‌توانید آن را تا جایی که می‌خواهید ظریف یا گرافیکی نگه دارید، از جمله «ترجیح می‌دهی از من بیزاری یا از من بیزاری؟» به “ترجیح می دهی داخل من بیایی یا روی صورتم؟” به… خوب، شما عکس را دریافت می کنید.

2. 20 سوال

برام مهم نیست چند سالته یا چقدر بالغ فکر شما هستید، FMK هرگز پیر نمی شود. در حالی که این یکی ممکن است کمی احمقانه تر از آن باشد که لزوماً بخار باشد، می تواند راهی سرگرم کننده برای به دست آوردن بینشی در مورد ویژگی هایی باشد که شریک زندگی شما در یک شریک جنسی به دنبال آن است. (فقط جواب آنها را نگیرید هم به طور جدی، به خصوص اگر با افراد واقعی بازی می کنید که واقعا IRL را می شناسید. در واقع، اگر می‌دانید که نوع حسودی هستید که اگر شریک زندگی‌تان بگوید که یکی از BFF‌های شما را «F» می‌کند، قطعاً اجازه می‌دهد شما را زنده زنده بخورد، شاید به افراد مشهور بچسبد، mmkay؟)

6. مادلیب های شاخدار