14 یافته Lululemon Black Friday برای بهترین تمرین شما در سال 2022

بخش We Made Too Much در Lululemon دارای یافته‌هایی در هر دسته‌ای است، از شلوارهای شلواری گرفته تا لوازم جانبی و کت. البته، برند Activewear یک ماده هدیه A+ برای افراد ورزشکار (یا وسواس به راحتی) در زندگی شما است – اما اگر بخواهید چند قطعه را نیز برای خود انتخاب کنید، نمی‌گوییم.

در حالی که ممکن است فقط به لباس های Lululemon چشم دوخته باشید (این قابل درک است)، روی لوازم ورزشی آن نخوابید. همیشه می توانید از یک جفت دستکش جدید یا کوله پشتی مناسب برای رفت و آمد استفاده کنید.منبع

به دنبال راه های بیشتری برای خرید هستید؟ بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022.

ته لولمون جمعه سیاه

از سوتین‌های ورزشی گرفته تا تانک‌های برش‌خورده گرفته تا سویشرت‌ها، مطمئناً در میان بخش چشمگیر Lululemon، We Made Too Much، یک مورد دلخواه جدید پیدا خواهید کرد.

لوازم جانبی Lululemon جمعه سیاه

این زمان از سال معمولاً برای ارتقاء لوازم خانگی و لوازم خانگی در نظر گرفته شده است، اما ویژه‌های جمعه سیاه Lululemon است که واقعاً ما را وسوسه می‌کند که آن را خریداری کنیم. رویداد رسمی سالانه این برند پس از تعطیلات از 24 نوامبر تا 28 نوامبر برگزار می شود – اما اگر چیزی توجه شما را جلب کرد، باید عجله کنید. اگر از طرفداران Lululemon هستید، می‌دانید که آیتم‌های فصل معمولی آن به سرعت خریداری می‌شوند، بنابراین می‌توانید شرط‌بندی کنید که تخفیف‌های جمعه سیاه حتی سریع‌تر انجام می‌شوند.

اگر ساق شلواری همان چیزی است که برای آن آمده اید – و البته که هستند – سریع حرکت کنید. هیچ راهی وجود ندارد که این اندازه ها و رنگ ها برای مدت طولانی در انبار موجود باشند.

تاپ های لولمون جمعه سیاه

برای کمک به شما در استفاده حداکثری از ویژه‌های جمعه سیاه Lulemon، همه قطعات را برای افزودن به سبد خرید در اسرع وقت انتخاب کردیم، از ساق‌های گشاد گرفته تا لوبیاهای دنج. خرید خوبی داشته باشید.