14 مورد از بهترین سوتین های کوچک کننده برای خرید 2022

HSIA

کمینه ساز سوتین بدون خط HSIA Underwire

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بدون بند

اسپانکس

سوتین کم نمای کم

بی سیم

یک میکروفیبر

سوتین کوچک کننده

انواع مختلفی از سوتین وجود دارد (مانند برالته یا پوش آپ)، و سوتین های کوچک به سادگی یکی از آنها هستند. اما اگر قبلاً یکی را امتحان نکرده اید، بگذارید توضیح دهید. این نوع سوتین می‌تواند همه کارها را انجام دهد، از کاهش برجستگی سینه‌ها – حتی برداشتن یک اینچ از سینه‌تان! – تا صاف کردن برجستگی‌ها یا برآمدگی‌ها در تی‌شرت، ژاکت، یا در واقع هر تاپی که می‌پوشید. به عنوان مثال، اگر تجربه پوشیدن دکمه‌ای را داشته‌اید که کاملاً جا می‌گیرد، به جز چروکیدگی در بسته‌ها (آزاردهنده، درست است؟!)، یک سوتین کوچک‌کننده به شما کمک می‌کند روز را نجات دهید. آنها حتی می توانند به کاهش جهش کمک کنند زیرا به طور کلی فشار بیشتری نسبت به یک سوتین معمولی دارند.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

پرفروش ترین

هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است. این سوتین های کوچک بر اساس سبک، عملکرد، قیمت و بررسی های بسیار انتخاب شده اند تا این لیست خرید بهترین ها را برای شما جمع آوری کنند!

واکول

سینه بند کمینه ساز جلوه های بصری

و اگر به یک سینه بند بیشتر نیاز دارید، بررسی کنید Cosmoلیستی از بهترین مارک های سوتین و بررسی سوتین چسبنده در حالی که شما در آن هستید.

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل مدیر ویژگی های مد، ریچل تورگرسون و سردبیر مد تارا-لین سنت الین است، چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت دارند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در بین خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب های لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را انتخاب کرده‌ایم تا شیک‌ترین گزینه‌ها را برای شما بیاوریم، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه).

پوست نوبی

سوتین کشش دارچینی برهنه

سوراخ کلید

اما تریم برای Cosmo

نمایشگاه Vanity Fair

سینه بند کم کننده صاف کننده پشت زیبایی

Savage X Fenty

Bralette لوگوی Shimmer Flocked

توری

عقب مسابقه ای

گیره جلو

واکول

شکل دهی ساده و به حداقل رساندن سوتین زیر سیم

طرفداران مورد علاقه

DELIMIRA

Minimizer Underwire Bandeau بدون درز

روزمره

بهترین معاملات سینه بند کوچک کننده را در آمازون بخرید

یکی از مش

میوه بافندگی

جلو نزدیک Racerback

آسایش بالی

سوتین بی‌سیم بدون درز Revolution Easylite

پس از این توضیحات، لباس زیری که احتمالا به ذهن می رسد یک سوتین ورزشی است. و در حالی که این ممکن است برای برخی کارساز باشد، من اینجا هستم تا به شما اطلاع دهم که قطعا گزینه‌هایی وجود دارند که فوق‌العاده اسپرت یا فشاری به نظر نمی‌رسند – و حتی اگر می‌خواهید چیزی را زیر لباس‌های مورد علاقه‌تان بپوشید، موثرتر هستند. ! در زیر، 14 مورد از بهترین سوتین های کوچک برای خرید که بسیار راحت و صاف هستند، می توانید آنها را فقط سوتین می پوشی

انتخاب‌های برتر ما برای بهترین سوتین‌های کوچک‌کننده سال 2022:

ZeroBound

بند کوسن راحتی سوتین بدون پد

درک

سینه بند کاپ نرم وایرلس توری صاف کهربایی

Maidenform

فرو رفتن در Comfort Hole Minimizer

سوتین ورزشی یکی

آن که سر جایش می ماند

کوسنی

نیکس

سوتین ورزشی کاتالیست