14 بهترین کیف های هفته که زیبا و فوق العاده جادار هستند

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

برای کمک به شما در یافتن بهترین کیف های مسافرتی آخر هفته برای زنان، از تیم تحریریه متخصص خود نظرسنجی کردیم و خرده فروشان برتر را جستجو کردیم تا بهترین گزینه ها را پیدا کنیم.

حتی یک گردش سریع آخر هفته نیز نیازمند برنامه ریزی مناسب است – و حداقل، بهترین کیف های آخر هفته با چند لباس زیبا و مینی های زیبایی در اندازه سفر که نمی توانید زندگی کنید. در پایان روز، احتمالاً به اندازه کافی نمی‌توانید چمدان‌های دستی مورد علاقه‌تان را برای یک سفر جاده‌ای یا تعطیلات رمانتیک آخر هفته بیرون بیاورید، اما وسایل دستی انتخابی شما باید حداقل یک یا دو شب را بگذرانند. ارزش چیزها یک دافل یا کتانی جادار راه حل مناسبی است.

بهترین کیف های هفته برای زنان:

یک کیف آخر هفته دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – کیفی که برای سفرهای کوتاه طراحی شده است، مانند آن عروسی تابستانی که به آن دعوت شده اید. این کیف‌ها معمولاً به اندازه‌ای کوچک هستند که بتوانند روی شانه‌های شما قرار بگیرند، اما به اندازه یک کیف مسافرتی یا کیف کراس‌بادی کوچک نیستند – و قطعاً زیباتر از کوله‌پشتی معمولی لپ‌تاپ یا وسایل کار شما هستند. بعلاوه، برخی از آنها ویژگی‌های حسادت‌انگیز مانند آستین پشتی دارند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را روی دسته یک چمدان بزرگ‌تر قرار دهید. بسیاری از آنها چندین محفظه، از جمله یکی برای کفش، دارند تا در حین جت ست، همه چیز را زیبا و منظم نگه دارند.