14 بهترین لباس آرایشی با فضای ذخیره سازی 2022 – میز و میز روشویی آرایش زیبا


بهترین روشویی آرایش با ذخیره سازی

حسن نیت

TBH، آرایش کردن در حالی که ایستاده اید (!) پشت پیشخوان حمام (!!) زیر آن نور خشن و فلورسنت (!!!) مطمئناً حال و هوای خوبی ندارد. آیا بهتر نیست بنشینید و محصولات خود را (بدون افتادن در سینک) روی یک روشویی آرایشی زیبا در اتاقتان بمالید؟ اما، اگر در طول سال‌ها تعداد زیادی رژ لب، ریمل و سایه چشم جمع‌آوری کرده‌اید، هر موقعیت قدیمی برای میز و صندلی کافی نیست. نه، شما به یک روشویی با فضای ذخیره‌سازی زیاد نیاز دارید تا همه چیزهای گرانبهای زیبایی خود را در خود جای دهید.

بنابراین، ما در سراسر اینترنت جستجو کردیم تا بهترین لباس‌های آرایش با فضای ذخیره‌سازی را برای شما به ارمغان بیاوریم که متناسب با هر زیبایی دکوری باشد. فرقی نمی‌کند شما یک مینیمالیست باشید، یا یک بچه فوق‌العاده جذاب، یا یک علاقه‌مند به اواسط قرن، چیزی در اینجا وجود دارد که مطمئناً برای شما و فضایتان کار خواهد کرد. اکنون تعدادی از موارد مورد علاقه ما را بررسی کنید.

انتخاب‌های برتر ما برای بهترین لباس‌های آرایش با ذخیره‌سازی 2022

در زیر، 14 روشویی آرایشی فوق العاده زیبا با فضای ذخیره سازی کافی پیدا کنید که به معنای واقعی کلمه همه چیز را در خود جای می دهد.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

این شناور

پی بی نوجوان

ایستگاه زیبایی اسلیم Get-Ready

2

این یکی با یک آینه بزرگ

Boahaus LLC

آینه روشویی یارا روشن

3

این یکی با آینه صفحه نمایش لمسی

افسونگر

ست روشویی با آینه کم نور صفحه نمایش لمسی

4

این یکی که یک تن را نگه می دارد

هماری

ست لوازم آرایش

5

این سنتی

VASAGLE

ست آرایش روشویی با 7 کشو

6

این سایه سنگی زیبا

غرب نارون

ست میز روشویی مید قرن

7

این گزینه تمیز و ساده

VASAGLE

میز آرایش با آینه گرد

8

این به سبک صنعتی

VASAGLE

میز روشویی گریژ با ست صندلی روکش دار

9

این یکی با یک آینه روباز

همه مدرن

ست روشویی ماکایلا با چهارپایه و آینه

10

این یکی با جزئیات طلاکاری شده

سفال انبار نوجوان

ست میز روشویی کلاسیک بلیر

11

این ساده

IKEA

میز آرایش HEMNES با آینه

12

این کمد تنگه

ادلو فینچ

کمد 4 کشو لیرا

13

این جمع و جور

IKEA

میز آرایش BRIMNES

14

این آینه طلا

جونگالو

آینه طلای اشکی

چگونه یک روشویی آرایشی برای خود انتخاب کنیم

وجود دارد تونسسس از لوازم آرایشی که می توانم انتخاب کنم و اگر من جای شما بودم، می خواستم قبل از انتخاب The One مطمئن شوم که مقدار زیادی از آنها را دیده ام. اما اگر هنوز در تلاش هستید تا بفهمید چه چیزی می‌تواند یک روشویی عالی برای شما ایجاد کند، در اینجا برخی از مشخصات وجود دارد که می‌خواهید قبل از خرید در مورد آنها بدانید.

گزینه های ذخیره سازی را در نظر بگیرید

اگر چیزهای بیهوده زیادی دارید، پس برای نگهداری همه چیز به بیش از یک یا دو کشو نیاز دارید. و واضح است که هرچه این کشوها جادارتر باشند، بهتر است. این چیزهای کوچک است، مردم!

برخی از روشویی ها نیز وجود دارند که دارای سازمان دهنده داخلی هستند بر روی از جدول واقعی، و اگر تمام فضای ذخیره‌سازی را که می‌توانید در اختیار دارید کم کنید، من به دنبال یافتن یکی از این ویژگی‌های خاص هستم. با استفاده از آن، می توانید محصولات آرایشی و برس های روزانه خود را فقط به اندازه یک دست داشته باشید.

وضعیت آینه و نور را در نظر بگیرید

برخی از مردم باید هنگام انجام آرایش خود نور عالی دارند (سلام، این من هستم). و اگر این چیزی است که واقعاً برای شما مهم است، پس باید یکی را خریداری کنید که دارای چراغ های متصل به آینه باشد. حتی می‌توانید یکی را دریافت کنید که با صفحه لمسی فعال است. یعنی به سال 2022 خوش اومدی عزیزم – درست میگم؟؟

Cosmoتیم خرید ‘s دائماً اینترنت را مدیریت می کند تا شیک ترین و شیک ترین گزینه ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

ما استانداردهای بسیار بالایی در مورد توصیه ها داریم. هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل انتخاب هایی برای همه سبک ها است. و بهتر است باور کنید که ما آن بررسی های محصول را می خوانیم (و بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنیم) تا مجبور نباشید. خواهش میکنم!

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع