14 بهترین برنامه برای دوست یابی

از اینجا دانلود کنیدمنبع برنامه چشمک

از اینجا دانلود کنید

VINA به طور خاص برای زنان طراحی شده است تا در هر زمان با دوستان زن ملاقات کنند. می‌توانید بر اساس فعالیت‌ها و علایق مشترک و «مرحله زندگی‌تان» مطابقت داشته باشید، زیرا لحظات مختلف زندگی‌تان ممکن است باعث شود به دنبال دوستان بیشتری بگردید (یا کسانی که به طور خاص آنچه را که می‌گذرانید دریافت می‌کنند).

ملاقات

Skaut از سال 2007 وجود داشته است، بنابراین آنها برای مدت طولانی در بازی برنامه دوستی (و دوستیابی!) بوده اند. این بسیار ساده است: شما از آن برای ارتباط با افراد در هر کجا که می روید استفاده می کنید، که مخصوصاً اگر به تنهایی سفر می کنید و می خواهید با کسی یک پیمانه بخورید… یا حتی ارتباط برقرار کنید (Skaut هیچ قانونی ندارد!) مفید به نظر می رسد.

اگر علایق خاص تری دارید، مانند بافندگی در یک بار یا عضویت در یک گروه نویسندگی، Meetup احتمالا چیزی دارد که به دنبال آن هستید. شما به سادگی مکان خود را وارد کرده و رویدادها را بر اساس دسته بندی مرور می کنید. وویلا! شما خدمه خود را در کمترین زمان پیدا خواهید کرد.

برنامه skaut

LMK

نه اینکه تمام “بزرگسالی” را به شما تحمیل کنید، اما دوست داشتن در بزرگسالی کاملاً سخت است! فقط هست، باشه؟ (و اگر برای شما سخت نیست، شگفت‌انگیز است، تبریک می‌گوییم، ما به معنای واقعی کلمه برای شما بسیار خوشحالیم، اما لطفاً خودتان را از نزدیک ببینید. این مقاله برای شما نیست؛ با حلقه دوستان بالغ خود سرگرم شوید. .) نه تنها مشغول تلاش برای حفظ زندگی و ثبات مالی خود هستید، که می تواند به طور جدی زمان معاشرت شما را کاهش دهد، بلکه از محدودیت ها و محدودیت های زمانی دیگران (معروف به دوستان جدید بالقوه خود) نیز آگاه تر هستید. به طور خلاصه، اگر حتی بتوانید زمانی را برای ایجاد یک دوستی جدید (که، موفق باشید) پیدا کنید، خیلی راحت می توانید در ذهن خود وارد شوید و خودتان را روانی کنید.

Twitch یک راه عالی برای دوست یابی است، به خصوص اگر قبلاً یک استریمر هستید. جوامع Twitch اغلب از مرزهای اینترنت فراتر می روند و کاربران همیشه میزبان جلسات IRL Twitch هستند. یکی دیگر از گزینه های عالی، پیوستن یا ایجاد Discord است. بسیاری از گروه‌های طرفدار پخش‌کننده‌های بزرگتر چت‌های Discord خود را دارند (گاهی اوقات با خود پخش‌کننده‌ها) که در آن درباره همه چیزهای پخش‌کننده و بازی‌هایی که بازی می‌کنند بحث می‌کنند و همیشه مشتاق استقبال از طرفداران جدید در بخش هستند. و این فقط برای بازی‌های ویدیویی نیست – در سال‌های اخیر، Twitch توسط متخصصان زیبایی، هنرمندان آرایش، ستون‌نویس‌های جنسی، مشاوران سلامتی و موارد دیگر تسخیر شده است. چه چیزی بهتر از پیوند با عشق متقابل از پخش زنده؟

ملاقات با افراد جدید در منطقه شما بسیار عالی است، اما ملاقات با افراد در سراسر جهان واقعاً دیدگاه شما را تغییر خواهد داد. Ablo بسیاری از ویژگی‌های برنامه دوستی سنتی مانند چت متنی و صوتی را دارد، اما همچنین به شما این امکان را می‌دهد که اگر می‌خواهید شبکه گسترده‌تری برای اتصالات ایجاد کنید، خودتان پخش مستقیم پخش کنید. بهترین بخش این است که برنامه به طور خودکار مکالمات را ترجمه می کند تا بتوانید بدون مانع زبانی با هر کسی صحبت کنید. اگر این بدان معناست که در فرانسه یک BFF درست کنید و تابستان آینده را با هم در لوور قدم بزنید، خیلی بهتر است.

دوست

اگر تا به حال از Bumble برای قرار ملاقات استفاده کرده اید، Bumble BFF به معنای واقعی کلمه همان مفهوم است، فقط برای دوستان افلاطونی. شما همچنان با چند عکس نمایه ایجاد می‌کنید، یک بیوگرافی سریع اضافه می‌کنید، و سپس روی عکس‌های مورد علاقه‌تان به سمت راست بکشید. تفاوت اصلی این است که تایمر شروع مکالمه جنسیتی ندارد، بنابراین روشن است هر کدام از شما برای انجام اولین حرکت قبل از پایان مسابقه.

سلام! VINA

از اینجا دانلود کنید

از اینجا دانلود کنید

برنامه دوستی تمرین اتلتو

برنامه های دوستی

شکوفه

از اینجا دانلود کنید

از اینجا دانلود کنید

اگر به محله جدیدی نقل مکان کرده‌اید و برقراری ارتباط با افراد جدید برایتان دشوار است (یک مشکل حومه شهر)، Nextdoor به شما امکان می‌دهد از همه چیزهایی که در این نزدیکی اتفاق می‌افتد مطلع شوید – از فروش حیاط تا کنسرت‌های نگهداری از کودکان. این به صراحت “هی، من به دنبال دوستان هستم” نیست! اما به نوعی، می تواند یک ادغام طبیعی تر در جامعه شما باشد.

برونگراها درست از این طریق، زیرا این برنامه مبتنی بر گفتگو در شرف تبدیل شدن به وسواس جدید شماست. به جای پیام‌رسانی استاندارد به سبک DM که در اکثر برنامه‌ها دیده می‌شود، LMK راه‌های مختلفی برای ارتباط با افراد دارد، مانند چت صوتی. می‌توانید فوراً با افرادی که علایق شما را دارند تماس بگیرید یا با آنها چت کنید (خواه 1 به یک یا در یک گروه)، بنابراین اگر می‌خواهید فقط بخواهید بنشینید و منتظر مسابقه باشید. به علاوه، هنگامی که در یک چت صوتی هستید، یک تایمر وجود دارد که تماس را پایان می‌دهد مگر اینکه بخواهید آن را تمدید کنید، بنابراین اگر فقط کلیک نمی‌کنید، خداحافظی ناخوشایندی وجود ندارد.

از اینجا دانلود کنید

برنامه بادام زمینی

بادام زمینی

برنامه دوستی و سبک زندگی شکوفه

از اینجا دانلود کنید

مشابه برنامه Whisper، Friended به شما امکان می دهد افکار تصادفی خود را در یک محیط کنترل شده به اشتراک بگذارید و به سایر کاربران اجازه می دهد تا به صورت خصوصی به شما پاسخ دهند یا تشویقی ارسال کنند. نکته این است که چیزهای خوبی را رد و بدل کنید که امیدواریم به چیزی بیشتر تبدیل شود یا حداقل به شما کمک کند کمتر احساس تنهایی کنید. چه کسی دوست ندارد احساسات خود را توسط غریبه ها تأیید کند؟ بله، وقتی در مکان‌های عمومی بیرون می‌روید همچنان به گوشی خود می‌چسبید، اما حداقل یک نفر شیرین در طرف دیگر آن وجود خواهد داشت.

تکان دادن

اسکرین شات اپلیکیشن توئیچ

از اینجا دانلود کنید

همسایه

آبلو

اگر به خصوص به دوستان ماراتن یا حریفان تنیس نیاز دارید، به دنبال آن نباشید. ATLETO همه چیز در مورد کمک به شما برای یافتن افراد بر اساس ورزش های مورد علاقه شما، و تشویق شما به میزبانی رویدادها و ملاقات با IRL است. و صادقانه بگویم، دویدن یا دوچرخه سواری با هم در اولین مکالمه با یک نفر بسیار ساده است.

بامبل

پیدا کردن دوستانی که علایق شما را به اشتراک می گذارند برای همه دشوار است، اما اغلب اوقات برای افرادی که در جوامع ناهنجار، عجیب و غریب، دارای رابطه جنسی مثبت و BDSM هستند سخت تر است. وارد شوید: بلوم. برنامه سبک زندگی مبتنی بر جامعه برای کمک به افراد برای ملاقات و ارتباط با دیگران در یک فضای امن و تحت نظارت ایجاد شده است. نه تنها می‌توانید مانند سایر برنامه‌ها چت کنید و ارتباط برقرار کنید، بلکه Bloom در واقع میزبان رویدادها، جشنواره‌ها و ملاقات‌ها است، بنابراین می‌توانید IRL را در فعالیتی که بیشتر از صرف قهوه و صحبت‌های کوچک به برند احساس می‌کند، متصل کنید.

اتلتو

اسکرین شات برنامه دوست

از اینجا دانلود کنید

اپلیکیشن دوستی یوبو

WINK برنامه دیگری است که به کاربران اجازه می‌دهد روی پروفایل‌هایی که احساس می‌کنند با علایقشان مطابقت دارد، انگشت خود را به چپ یا راست بکشند. می توانید جنسیت و محدوده سنی افرادی را که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید انتخاب کنید و علایق خود را اضافه کنید تا مسابقات حداقل یک فعالیت مورد علاقه مشترک با شما داشته باشد. می‌توانید مستقیماً در برنامه چت کنید یا مکالمه را برای چیزی خصوصی‌تر به Snapchat منتقل کنید. برای دوستان مثل Tinder است. (میدونستی که قراره بگیم، نه؟)

برنامه های دوستی

اسکوت

بنابراین بله، دوست‌یابی در دبیرستان یا کالج آسان‌تر بوده است، زمانی که تنها یک شوخی درونی، چند کلاس با هم، و/یا یک تیم ورزشی برای ارتباط شما با بهترین دوست‌دار سوار یا بمیر که عمیق‌ترین چیزهای شما را می‌داند، آسان‌تر بوده است. اسرار و تماشای فصول به فصول جنسیت و شهر با شما تکرار می شود اما نترس! فناوری مدرن اینجاست تا به شما کمک کند شکاف دوستی بزرگسالان را پر کنید. بله، ما در مورد برنامه های دوستی صحبت می کنیم.

برنامه های دوستی

چشمک

بادام زمینی برنامه ای برای مادران برای ملاقات با مادران دیگر است که توسط میشل کندی، که قبل از زایمان در سال 2013 در برنامه دوستیابی Badoo کار می کرد، تأسیس شد. او توضیح داد که به عنوان یک مادر جدید احساس انزوا می کرد و می خواست افرادی را پیدا کند که درک کنند او چه می گذرد. . از آنجایی که افسردگی پس از زایمان باعث می‌شود زنان به‌ویژه احساس تنهایی کنند، داشتن برنامه‌ای که بتوانید با فردی که در همان منطقه احساسی، گاهی کثیف و عاطفی شما حرکت می‌کند ارتباط برقرار کنید، عالی است.

می‌دانید چگونه برنامه‌های دوستیابی می‌توانند به شما کمک کنند تا ارتباط، رابطه و/یا رابطه عاشقانه مبهم بعدی خود را پیدا کنید؟ (فقط ما؟ خوب است.) خوب، برخی از برنامه های واقعاً قوی برای دوست یابی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بهترین های جدید را نیز پیدا کنید و آنها را بررسی کنید. چه به تازگی نقل مکان کرده باشید، چه یک دوستی سمی را ترک کرده باشید، یا فقط می خواهید کسی با او غذا بخورید، در اینجا چند برنامه برای دانلود وجود دارد که به شما کمک می کند مونیکا را برای راشل خود، جین را برای داریا، میراندا را برای کری خود، (درج کنید. دوستی تلویزیونی نمادین به انتخاب شما) همه بدون نیاز به ترک کاناپه. خوش اومدی عزیزم

از اینجا دانلود کنید

برنامه های دوستی

بسیاری از برنامه‌های دوستی ویژگی‌های مشابهی با برنامه‌های دوستیابی دارند (ساخت نمایه، کشیدن انگشت روی دیگران، پیام‌های خصوصی و غیره) اما چیزی که Yubo را منحصربه‌فرد می‌کند، ویژگی چت ویدیویی بدون گربه‌ماهی آن است. هنگامی که با شخصی ارتباط برقرار می کنید، می توانید از طریق ویدیوی زنده از برنامه چت کنید (مانند Facetime، اما بدون نیاز به ارائه شماره تلفن خود). این الف) تضمین می‌کند که شخصی که با او صحبت می‌کنید *در واقع* همان کسی است که می‌گوید، و ب) اگر قبلاً چهره‌اش را دیده‌اید، ممکن است به کاهش برخی از ناراحتی‌های اولین ملاقات کمک کند.

برنامه دوستی lmk

از اینجا دانلود کنید

یوبو

اپلیکیشن دوستی ablo

از اینجا دانلود کنید