14 آمازون پرایم روز اسباب بازی جنسی 2022: خرید ویبراتور از Lelo، Womanizer و بیشتر

شما لزوما نیاز داشتن دلیلی برای گسترش مجموعه کنار تخت شما است، اما بهترین معاملات اسباب بازی های جنسی آمازون Prime Day استدلال قانع کننده ای دارد. اگر فروش سالانه این بزرگ خرده‌فروشی را در اوایل امسال از دست دادید، خوش شانس هستید: یک پاس دوم در Prime Day (که رسماً به آن فروش اولیه دسترسی زودهنگام می‌گویند) در راه است که کاهش‌های زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. در اینجا همه چیزهایی که باید قبل از فروش بدانید وجود دارد.

فروش اولیه دسترسی زودهنگام 2022 چه زمانی است؟

به دنبال معاملات بیشتر هستید؟ جدیدترین و بهترین نشانه گذاری ها را در سراسر جهان بخرید را فروش دسترسی زودهنگام آمازون پرایم، شامل روش، زیبایی، و خانه.

فروش اولیه دسترسی زودهنگام از سه‌شنبه، 11 اکتبر تا چهارشنبه، 12 اکتبر ادامه خواهد داشت. صدها هزار علامت نشانه گذاری برای اعضای آمازون پرایم در نظر گرفته شده است، و اگرچه بسیار شبیه به روز پرایم 2 است، اما از نظر فنی رویداد خودش است. . به آن فکر کنید مانند جمعه سیاه که یک ماه زودتر از موعد به اینترنت وارد می شود.

بهترین فروش اسباب بازی های جنسی Prime Day چیست؟

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

ما فقط برای به اشتراک گذاشتن وزوز داریم. اگرچه هنوز چند روز دیگر از این رویداد باقی مانده است، اما سایت در حال حاضر قیمت برخی از محبوب ترین اسباب بازی های اطراف را کاهش می دهد – که قبلاً درباره بسیاری از آنها نوشته ایم. از Lelo Smart Wand که تقریباً یک ویبراتور عالی است تا Womanizer Pro 40 که رابطه جنسی دهانی را با دقت خیره کننده ای تقلید می کند، انتخاب اسباب بازی های تخفیف دار در حال حاضر افسانه ای است. (تا زمانی که در حال انجام آن هستید، معاملات اولیه زیادی وجود دارد که می توانید به آنها نگاه کنید.)

با تخفیف های بسیار زیاد برای خرید، قطعا گزینه های زیادی وجود دارد، بنابراین ما با شکستن تمام ویبره ها، شاخه های لب به لب و اسباب بازی ها برای اولویت بندی کار را آسانتر کردیم. اینها بهترین معاملات اسباب‌بازی‌های جنسی Amazon Prime Day هستند که اوج شما را به اوج می‌رساند، چه بخواهید برای بازی‌های شریک خرید کنید و چه به صورت انفرادی سوار شوید. سرویس خواب شما در شرف بهتر شدن است.