13 یافته Everlane Cyber ​​Monday Sale 2022: کت، چکمه، ژاکت و موارد دیگر

در حالی که تعداد زیادی از فروش لباس‌های سایبر دوشنبه و معاملات زیبایی وجود دارد، ارزش آن را دارد که مقداری از زمان گرانبهای خود را برای خرید Everlane کنار بگذارید. جستجوی خود را با این 13 خرید ضروری از فروش سایبر دوشنبه Everlane آغاز کنید.

به دنبال تخفیف های بیشتر می گردید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

چه به دنبال یک ژاکت زیبا برای استراحت باشید، یک شلوار جین برای پوشیدن در همه جا، یا اکسسوری‌های دنج برای بالا بردن لباس‌های هوای سرد، آن را در بخش زمان محدود Everlane خواهید یافت. اوه، و به یاد داشته باشید، این همه تا 50٪ تخفیف دارد. شما هرگز واقعاً به بهانه ای نیاز ندارید تا وسایل اولیه باکیفیت را برای خود انتخاب کنید، اما زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر هدیه دادن است: لوبیاها هدایای عالی برای نوجوانان هستند، شلوارهای ساق هرگز هدیه بدی برای خانم ها نیستند، و یک کت جدید برای شما مناسب است. روز شوهر همچنین می‌توانید – درج نقل قول‌های هوا – یک ژاکت جدید یا یک جفت چکمه جدید برای جایگزینی مدل‌های قدیمی زمستان گذشته به خودتان هدیه دهید. در هر صورت، مطمئناً چیزی را در فروش Everlane پیدا خواهید کرد.

فراخوانی همه هزاره‌ها: فروش روز دوشنبه سایبری Everlane به پایان رسیده است و بسیار باشکوه است. در طول سال‌ها، این خرده‌فروش به دلیل برگزاری رویدادهای ضروری هفته سایبر شهرت پیدا کرده است – اما فوران امسال بهترین چیزی است که تا به حال دیده‌ایم. ما در حال صحبت با تخفیف 50 درصدی برای صدها قطعه در هر دسته هستیم، با علامت‌گذاری‌های تازه بعد از جمعه سیاه.