13 مورد از بهترین شلوارهای چرم مصنوعی برای خرید 2022

بهترین رنگ

شلوار ساق دار چرم مصنوعی قرمز جیناسی برای زنان شلوار چرمی کشدار کمربلند کنترل شکم

12

آیا متقاعد شده اید که در پاییز امسال در زندگی خود به یک جفت شلوار چرمی نیاز دارید؟ ما تمام خریدها را برای شما انجام دادیم تا بهترین ها را پیدا کنید – از مشکی کلاسیک گرفته تا سبک موتوری گرفته تا حق ثبت اختراع براق. در اینجا نگاهی اجمالی از برندگان است…

انتخاب های برتر ما برای بهترین ساق چرم مصنوعی:

بهترین سرمایه گذاری

شلوار استلا زنانه ولفورد مشکی

9

بهترین بودجه

شلوار لیدیا اندورا چرم مصنوعی

13

آماده باشید یا نه، پاییز در هوا است، و این بدان معناست که وقت آن رسیده است که ژاکت های بافتنی کلفت، چکمه ها و ژاکت های خود را مرتب کنید. یکی دیگر از موارد ضروری برای حمل کمد لباس پاییزی؟ ساق چرم مصنوعی. قطعه کلیدی که زمانی سندی اولیویا نیوتن جان را به یک بدجنس تبدیل کرد گریس اکنون تبدیل به یکی از لوازم اصلی پاییز بی انتها شده است که می توان آن را بالا یا پایین پوشاند. و اگر به دنبال راهی آسان برای اضافه کردن لبه به لباس‌های پاییزی خود هستید، شلوارهای چرمی کاملاً این کار را انجام می‌دهند – چه برای یک شب و چه برای یک ظاهر معمولی آخر هفته.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

بهترین اندازه شامل

خوب آمریکایی بهتر از ساق چرمی

5

بهترین چرم اختراعی

کنترل چرم مصنوعی کماندو – ساق بلند

8

بهترین سبک موتور

ساق موتو چرم مصنوعی اسپانکس

6

بهترین فلر برش خورده

چرم مصنوعی Crop Flare Legging

10

بهترین کشش

ساق چرم مصنوعی Nordstrom

4

بهترین محصول

ساق فرم دهنده چرم مصنوعی Yummie

11

بهترین در مجموع

ساق چرم مصنوعی اسپانکس

2

نیویورک، نیویورک، 12 فوریه، چهار مدل در حال ژست گرفتن، در طول هفته مد نیویورک پاییز زمستان 2020، در 12 فوریه 2020 در عکس شهر نیویورک توسط ادوارد برتلوتگتی تصاویر

بهترین مد روز

استیو مدن آناستازیا ساق پاچه از چرم مصنوعی سجاف شده

هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است. این پیراهن‌های سفید دکمه‌دار برای زنان بر اساس سبک، عملکرد، تست‌پذیری، قیمت و بررسی‌های بسیار انتخاب شده‌اند تا این لیست قابل خرید از بهترین‌ها را برای شما جمع آوری کنند!

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل مدیر ویژگی‌های مد، ریچل تورگرسون، ویرایشگر مد تارا-لین سنت الین، و مدیر ویژگی‌های مد مشارکتی الکساندرا ایلیاشوف می‌شود- دارای چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت هستند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در بین خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب های لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را انتخاب کرده‌ایم تا شیک‌ترین گزینه‌ها را برای شما بیاوریم، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه).

بهترین ساق هایی که شبیه شلوار هستند

ساق چرم مصنوعی زارا

7

استایلیست توصیه می شود

شلوار چرم وگان داریا رایگان Wilfred

3

اکنون که در حال خواندن هستید تا بهترین زندگی چرمی خود را داشته باشید، به دنبال لیست کامل بهترین شلوارهای چرم مصنوعی بگردید – به علاوه، تمام نکات و ترفندها در مورد آنچه که هنگام خرید جفت عالی خود باید به دنبال آن باشید.

“این اعتقاد راسخ من است که شلوار ساق چرمی را می توان به معنای واقعی کلمه با هر چیزی پوشید، اما من شخصاً دوست دارم آن را بدون دردسر و ساده نگه دارد تا ظاهر آن را به خود جلب نکند. فرزندان هرج و مرج قلمرو، مدیسون مهمان مدیسون استایلیست مد مشهور توصیه می کند. من آنها را با یک تی شرت ساده، گردنبندهای چند لایه و کفش پاشنه بلند دوست دارم. یا برای داشتن حال و هوای غیر رسمی‌تر، آن‌ها را با یک پلیور سایز بزرگ، ژاکت جین و تخت‌های راحت ست کنید.»

ادوارد برتلوگتی ایماژ