13 سوتین سکسی پرستاری که به سینه های شما شناختی که شایسته آن است می دهد

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

هیچ چیز مانند نوک سینه های ترک خورده، سینه های متورم، و نشت خود به خودی وجود ندارد که باعث شود مادر شیرده احساس ناز و ناز کند. اما اگر به دنبال سوتین های رابطهی پرستاری هستید، ما شرط می بندیم که به این دلیل است که ممکن است در واقع عشق سینه های تو همین الان چرا که نه؟! شما و شگفتی‌های بزرگ، زیبا و حیات‌بخش‌تان فراتر از اضافه‌کاری کار می‌کنید تا زندگی جدیدی را تغذیه کنید. آن‌ها از طریق راحت‌ترین سوتین‌ها که به شما حس یک هلشتاین انسانی را نمی‌دهند، سزاوار عشق و شناخت هستند.

بنابراین، چه ماه‌ها (یا سال‌ها) شیر می‌دهید و می‌خواهید اسب کاری فعلی‌تان را ارتقا دهید، یا یک مادر باردار هستید که آماده است تا کشوی قطره‌ای خود را روی هم بگذارد، 13 سوتین رابطهی پرستاری که شایسته معجزه‌گران شما هستند، در پیش رو دارید.

انتخاب های برتر ما:

و در حالی که سوتین های رابطهی شیردهی ممکن است آخرین چیزی باشد که در ذهن یک مادر جدید است، پوشیدن چیزهایی که به شما کمک می کند احساس خوبی داشته باشید، ارزش واقعی دارد – به خصوص در سخت ترین و طاقت فرساترین روزهای شما. اما قبل از اینکه زیباترین شماره توری را در اینترنت بدست آورید، نکاتی وجود دارد که باید هنگام خرید سوتین پرستاری به خاطر بسپارید:

  1. راحتی مهم است: بله، ما اینجا هستیم تا بهترین لباس‌های زیر زنانه را برای شیردهی بخریم، اما روث آرومالا، مشاور متخصص زنان و زایمان و PH-D به او گفت. زرق و برق شما همچنان می خواهید برای مدت طولانی در سینه بند پرستاری خود راحت باشید. اگر آنقدر نرم نیست که بتوان آن را در کنار صورت نوزاد قرار داد، یا به اندازه کافی برای چرت زدن راحت نیست، سوتین را دوباره در جعبه قرار دهید.
  2. مسائل سودمند: تعداد زیادی bralettes زیبا وجود دارد که می توانند از نظر فنی در هنگام شیردهی استفاده شود، اما ما به سوتین های پرستاری واقعی پایبند هستیم. به تقویت کننده ها، فنجان های کاربردی و پشتیبانی کافی برای قرار دادن پمپ های الکترونیکی و، می دانید، بزرگترین سینه های زندگی خود فکر کنید.
  3. خیلی زود خرید نکنید: سینه ها در دو تا شش هفته اول پس از تولد بسیار تغییر می کنند [and] تانیا سینگلتون به RN پری ناتال دارای گواهی هیئت مدیره گفت: آنچه در دوران بارداری راحت است ممکن است در این انتقال اولیه نباشد. زرق و برق. بنابراین نگه داشتن تا نزدیک شدن به موعد مقرر یا درست پس از تولد می تواند شما را از سردرد (غیر ناشی از هورمون) نجات دهد.