13 تخفیف Dyson Cyber ​​Monday 2022: جاروبرقی، مراقبت از مو و تصفیه کننده هوا

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

تا آنجایی که معاملات Cyber ​​Monday پیش می‌روند، آنها خیلی بهتر از تخفیف‌هایی که Dyson ارائه می‌دهد، نمی‌شوند، که می‌توانید از سایت خود برند خرید کنید یا از خرده‌فروش‌هایی مانند آمازون، سفورا و تارگت خرید کنید. آیا آماده‌اید جاروبرقی را که از زمان کالج در اختیار داشتید جایگزین کنید؟ اکنون زمان بسیار خوبی است. آیا می خواهید هوای پاک تری را به مادر هدیه دهید؟ بهترین تصفیه کننده ها از این طریق درست هستند. با شکوه ترین موهای خود را در سال 2023 می خواهید؟ سه کلمه: سشوار مافوق صوت. (اما صبر کنید، در اینجا دو مورد دیگر وجود دارد: Dyson Corrale.)

بهترین معاملات Dyson Cyber ​​Monday در سال 2022 به دست آمد، اما در صورتی که شما با این برند تازه وارد هستید – و تعداد زیادی از معاملات آن – در اینجا کمی تجدید می شود: Dyson پشت برخی از محبوب ترین محصولات خانگی و زیبایی موجود در هر کجاست، و آنها تقریبا هرگز به فروش نمی رسد. اما در حال حاضر، هزاران جاروبرقی، تصفیه کننده هوا، و (بله!) حتی سشوارها مشخص شده اند – و آماده اند تا زندگی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهند.

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتری هستید؟ بررسی کنید بهترین معاملات زیبایی سایبر دوشنبه و بهترین معاملات مبلمان سایبر دوشنبه سال 2022.

انتخاب های برتر ما:

Dyson همچنین با رویداد Owner Rewards Savings خود به مشتریان وفادار خود 20٪ تخفیف ارائه می دهد. به این معنی که هر کسی که دستگاه Dyson خریداری کرده است باید یک کد ایمیل منحصر به فرد در تاریخ 21 نوامبر دریافت کرده باشد تا 20٪ تخفیف بگیرد. هر محصول Dyson تا 10 دسامبر. این نه تنها در مورد لوازم خانگی آن صدق می‌کند، بلکه شامل پرفروش‌ترین ابزارهای مراقبت از مو مانند سشوار فوق‌صوت و Airwrap و Airwrap Multi-Styler جدید است. هر روز نیست که بتوانید این گجت‌های سطح بالا را با قیمت کمتری به دست آورید، بنابراین بهترین تخفیف‌های Dyson Cyber ​​Monday را قبل از فروش خریداری کنید (که می‌دانید خواهند شد).