13 بهترین گیره مو در سال 2022

بهترین دستگاه گیر موی پاپ آپ

محافظ تخلیه سیلیکونی Oxo Good Grips

این گیره موی زیبا برای تخلیه دوش

پوشش تخلیه ستاره دریایی آمبرا

بهترین گیره موی تخلیه دوش برای تخلیه کف

گیر موی تخلیه دوش Aojuxix

بیرون آوردن موهایتان از حمام گیر به نوعی ناخوشایند است، اما تمیز نگه داشتن آن مهم است. اگر قرار نیست در آن قرار دهید نگهداری و نظافت مناسب، ممکن است بخواهید گیره های حمام یکبار مصرف را در نظر بگیرید که به جای آن می توانید آنها را دور بیندازید.

این حمام گیر از جنس استنلس استیل

گیر موی تخلیه دوش Lekeye

بهترین گیره های موی دوش مربعی

این دستگاه های لیل مقرون به صرفه جلوگیری از انسداد مو و دیگر تجمعات در مجرای فاضلاب شما با اجازه دادن به آب و گرفتن همه چیزهای دیگر. من نسبت به خودم وسواس دارم و به من اعتماد کن، این کار روال دوش گرفتن شما را بالا می برد. بهتر از همه، لازم نیست دوباره با سرپرست ساختمان (یا پدرتان) در مورد گرفتگی لوله‌ها تماس بگیرید. و من در مورد شما نمی دانم، اما من برای جلوگیری از این وضعیت ناخوشایند پول مناسبی پرداخت می کنم. اینم یه نگاه اجمالی برای اینکه هیپ تون رو جلب کنه…

انتخاب های برتر ما برای بهترین موگیرنده های تخلیه حمام در سال 2022:

این برس گره گشایی

برس بازکن مسافرتی فلیسیا چرم وود

چگونه بهترین گیره موی تخلیه دوش را انتخاب کنیم

اندازه و نوع زهکشی خود را در نظر بگیرید

این پاک کننده

انعکاس خوب ناگ چمپا

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان های زیبایی، مانند بهترین سشوارهای مسافرتی و بهترین کیسه های آرایش، متخصص است و به دلیل مسدود شدن مجرای مجرای رگ (برای موهای بلند و ضخیمش) به ویژه در مورد دستگاه های تخلیه موی حمام آگاه است. !). او مرتباً برای اثربخشی دستگاه‌های تخلیه موی دوش را روی دوش خود آزمایش و آنالیز می‌کند.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

هیچ چیز مانند وقت گذاشتن برای نشان دادن مقداری TLC با بهترین شامپو، نرم کننده، ماسک های آبرسان و براق کننده مو برای اطمینان از نرمی و براق بودن مو نیست. اما اگر موهای بلندی دارید (یا با افرادی که موهای بلند دارند زندگی می کنید)، پس می دانید که نتیجه مراقبت از موی لوکس شما چه دردناک است. زهکشی که تا حد فراموشی با مو مسدود شده است. چیزهایی مانند کثیفی، شستشوی بدن، کرم موبر، و سایر محصولات را به آن اضافه کنید، و به راحتی می توانید با وضعیت حمام شدید مواجه شوید. اما نترسید، ما اینجا هستیم تا با متحول کننده ترین اختراع: گیره های موی تخلیه دوش، در روز/قبض لوله کشی شما صرفه جویی کنیم.

بووینده

گیر تخلیه مو مربع

بهترین گیره موی تخلیه دوش

بسته 5 سیلیکونی بادوام گوتگا Hair Catcher

این مهمترین عامل است. اگر یک زهکشی پاپ آپ دارید، شما نیاز به یک موگیر دارید که مخصوصاً برای آن طراحی شده است. اگر گیره‌ای را سفارش دهید که در بالای زهکشی قرار می‌گیرد (که خیلی‌ها انجام می‌دهند)، با درن پاپ‌آپ کار نمی‌کند. همچنین اندازه را در نظر بگیرید: اکثر گیره‌های موی حمام که از روی زهکشی می‌روند یک سایز هستند، اما گیره‌هایی که مستقیماً در داخل یا اطراف فاضلاب قرار می‌گیرند خاص‌تر هستند. اگر در ساختمان قدیمی‌تری زندگی می‌کنید، زهکشی شما ممکن است اندازه منحصر به فردی داشته باشد، بنابراین ارزش آن را دارد که قبل از خرید، زهکشی خود را اندازه‌گیری کنید.

مواد را تعیین کنید

اگر نگاه کردن به پایین و دیدن یک دسته موی غول‌پیکر به‌طور مشخص ناخوشایند به نظر می‌رسد، من شما را احساس می‌کنم. خوشبختانه، برخی از گیره های موی حمام در داخل زهکش آویزان هستند، بنابراین شما مجبور نیستید ببینید آنها چه چیزی را می گیرند (حداقل تا زمانی که آن را تمیز کنید). بسته به سبک زهکشی حمام خود، می توانید هر سبکی که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید.

واقعی باش، میخوای تمیزش کنی؟

شیفته؟ اینطور فکر کرد. بعلاوه، بیشتر این روکش‌های تخلیه دوش بسیار ارزان هستند – مانند کمتر از 15 دلار ارزان. آره. بنابراین برای اینکه روال دوش گرفتن خود را آنطور که باید آرامش بخش نگه دارید، در اینجا 13 مورد از بهترین پوشش های تخلیه حمام را که می توانید RN سفارش دهید، آورده شده است.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

بهترین گیره موی تخلیه دوش مقرون به صرفه

گیر مو گیر دانکو 10306 وان درین

گتی

بیشتر گیره های موی تخلیه دوش با مواد سیلیکونی یا لاستیکی ساخته می شوند. اگر با یکی از اینها بروید، این است یک ایده خوب برای تعویض گیره هر چند ماه یکبار. از طرف دیگر، می‌توانید از یک گیره تخلیه فولادی ضد زنگ استفاده کنید که نیازی به تعویض زیاد ندارد. این همه به ترجیح شخصی بستگی دارد.

سبک را انتخاب کنید

بهترین دستگاه گیر موی تخلیه دوش یکبار مصرف

استیکرهای مشبک آبگیر حمام یکبار مصرف Aire Allure

این زه گیر گل

DrainWig Dush Drain Flower

بهترین حمام گیر تخلیه

موگیر TubRing

دختر دوش

روبی بودمایر ویرایشگر زیبایی در بود جهان شهری نزدیک به سه سال است و پنج سال تجربه نوشتن درباره زیبایی، مد و اخبار افراد مشهور در سراسر چاپ و دیجیتال، از جمله بهترین براش های گرد موجود در بازار، و نحوه دریافت امواج ساحلی دارد. انتخاب‌های او بر اساس بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و توصیه‌های محصول بود.

بهترین موگیر حمام تخلیه داخلی

محافظ تخلیه وان انقلابی TubShroom