13 بهترین کیت ناخن دیپ پودر، بر اساس بررسی های Rave 2023

قبلا این خدمات فقط در سالن های ناخن در دسترس بود. به گفته جولی ونتورا، مشاور آموزش ناخن و بنیانگذار Nail Know How، متخصصان هنوز از پودر غوطه ور سطح بالاتری استفاده می کنند که “برای داشتن بهترین اندازه ذرات برای پرداخت صاف تر و رزین های قوی برای حداکثر قدرت چسبندگی طراحی شده است.” او یکی از طرفداران سرویس پودر Orly Pro در سالن است. اما اگر مانیکور خود را ترجیح می دهید (یا فقط می خواهید مقداری سکه پس انداز کنید) اما همچنان کیفیت حرفه ای می خواهید، اکنون هزاران گزینه در خانه در دسترس است. مطمئناً، برای مبتدیان کمی تمرین لازم است تا آن را درست انجام دهند، اما با این کیت های شروع – و یک آموزش سریع یوتیوب – ناخن های شما در کمترین زمان در سطح سالن عالی به نظر می رسند. برای شروع، ما بهترین کیت های ناخن پودری را گردآوری کردیم که بازبینان از آن ابراز خوشحالی می کنند.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

منبع

بهترین کیت های ناخن پودری معمولاً زیر رادار پرواز می کنند. روشی که در آن ناخن ها در پودرهای ریز آسیاب شده غوطه ور می شوند (از این رو نام آن است) و سپس با چسب می چسبند- اغلب نادیده گرفته می شود. اما اگر به درستی انجام شود، ناخن‌ها می‌توانند بیشتر از لاک دوام بیاورند، آسیب بسیار کمتری ایجاد کنند و نسبت به مانیکور ژلی یا اکریلیک به مواد شیمیایی خشن کمتری برای پاک کردن نیاز دارند. بعلاوه، ست های ناخن پودری نیز می توانند سفارشی شوند تا به شما یک نوک فرانسوی بدهد یا طرح های مختلف ناخن ایجاد کنید. همچنین نیازی به خشک شدن پودر با نور ماوراء بنفش نیست، بنابراین اساساً زمان مانی شما را به نصف کاهش می دهد. با این حال، معمولاً برای از بین بردن آنها به استون نیاز دارید، بنابراین فراموش نکنید که از روغن کوتیکول و تقویت کننده ناخن برای حفظ سلامت و استحکام ناخن های خود استفاده کنید.