13 بهترین کفش برای بارداری: انتخاب های تایید شده توسط متخصص از Uggs، Dr. Scholl’s & More را بخرید

گزینه های ارتز

سعی کنید کفش خود را از وسط تا کنید. نمی توانید آن را انجام دهید؟ خوب – زیرا کارشناسان ما تاکید کردند که ساقه کفش باید کاملا سفت باشد. دکتر پارتاساراتی می‌گوید: اگر واقعاً چنین است، «کفش نباید کاملاً از وسط تا شود». “این تضمین می کند که کفش دارای ثبات و پشتیبانی از قوس است.”

قوس های حمایتی

دکتر کونا می‌گوید: ما کفش‌های پاشنه‌دار را به اندازه کفش‌های بعدی دوست داریم، اما آنها می‌توانند تعادل شما را حتی بیشتر از بین ببرند – و استرس زیادی بر پاها و بدن شما وارد کنند. اگر هنوز کمی قد می خواهید، دکتر پارتاساراتی توصیه می کند که بر روی کفش های رکابی نازک قاچ بپوشید (و برای ثبات بیشتر، یک جفت با تسمه های قابل تنظیم مچ پا را انتخاب کنید). دکتر کونا می‌گوید دمپایی‌ها معمولاً ممنوع هستند، زیرا فاقد پشتیبانی لازم برای قوس هستند.

در نهایت، اگر با یک تن درد پا دست و پنجه نرم می کنید، راحت ترین کفش ممکن است فقط ارتز سفارشی باشد. دکتر Cunha می گوید: “آنها پشتیبانی شخصی هستند که هر گونه علائم درد و ناراحتی را کاهش می دهد و در عین حال تراز مناسب بدن را حفظ می کند.” همچنین، مراجعه به متخصص پا را به عنوان نشانه ای در نظر بگیرید، زیرا هیچ کس، به خصوص افراد باردار، نباید در تمام طول روز لنگ بزند.

از پوشیدن چه کفشی در دوران بارداری خودداری کنید؟

اگر هنوز قوس بلندی دارید (در مقایسه با پاهای صاف)، دکتر کونا کفش هایی با پایه های مهندسی شده و زیره میانی EVA را نیز توصیه می کند. او می‌گوید: «آنها برای کمک به کاهش ساپورت پا، پاشنه و قوس برای راحتی و حمایت بیشتر از فاسیای کف پا طراحی شده‌اند.

اگر قوس‌های شما صاف شده‌اند، بهترین کفش‌های بارداری آن‌هایی هستند که دارای جعبه‌های پنجه‌ای جادار هستند – که می‌توانند پاهای تازه پهن شده را در خود جای دهند – و همچنین بالشتک‌هایی برای حمایت از قوس مناسب برای شما ایجاد می‌کنند. دکتر برنر می‌گوید: علاوه بر این، به زنان باردار توصیه می‌کنم به دنبال کفشی با پاشنه درشت و مشبک باشند که برای کاهش اصطکاک ایده‌آل است.

اندازه دقیق کفش

تورم و رشد ناخن‌ها موقتی است، اما دکتر پارتاساراتی می‌گوید که تغییرات ساختاری (یعنی صاف یا بلند شدن پاها) حتی پس از زایمان و کاهش تورم می‌تواند دائمی شود.

در بهترین کفش بارداری باید به دنبال چه چیزی باشید؟

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما ابتدا مطمئن شوید که کفش بارداری شما مناسب است. دکتر کونا می‌گوید: «کفش‌ها باید برای پای شما جای بگیرند، نه برعکس». همه کارشناسان ما پیشنهاد می‌کنند که پاهای خود را اندازه‌گیری کنید و در پایان روز کفش بپوشید، زیرا دکتر کونا می‌گوید: «اگر کفش‌ها در پایان روز احساس راحتی کنند، به احتمال زیاد در طول روز احساس راحتی خواهند کرد». (او همچنین هشدار می دهد که روی دوره شکست حساب نکنید؛ اگر در فروشگاه صدمه ببینند، در هر جای دیگری صدمه خواهند دید.)

احساس جادار

دکتر برنر می‌گوید برای پیچیده‌تر شدن مسائل، پاهای باردار متورم می‌شوند، زیرا حجم خون شما با بارداری برای حمایت از کودک افزایش می‌یابد. و نه تنها پاهای متورم باعث افزایش (موقت) سایز پای شما می شود، بلکه می توانند به رشد ناخن های پا نیز کمک کنند. او توضیح می‌دهد: «ناخن در نتیجه کفش‌های تنگ به داخل پوست فشار می‌یابد، به علاوه، کوتاه کردن ناخن‌های پا در هنگام بارداری دشوار است». (آخ.)

خط پایانی: هنگامی که شما برای بهترین کفش برای بارداری خریداری می کنید، عملکرد قطعاً مقدم بر شکل است – نه تنها برای ایمنی، بلکه برای راحتی عمومی شما. با این حال، هنوز هم می توانید کفش های توصیه شده توسط متخصصان را پیدا کنید که بهترین های هر دو دنیا را ارائه می دهند. به خواندن 13 مورد تایید شده توسط سردبیر ادامه دهید.منبع