13 بهترین پیشنهاد جمعه سیاه 2022

برای جمعه سیاه و آخر هفته سایبری – به طور خاص، پنجشنبه، 24 نوامبر (نیمه شب EST) تا دوشنبه، 28 نوامبر (ساعت 23:59 PST) – کل سایت 20٪ تخفیف خواهد داشت. بله، این بدان معناست که همه چیز از خط چشم شماره 1 فوری تا محصولات آزمایش شده و واقعی مانند Cloud Paint در این ثانیه تخفیف دارد. مجموعه های تعطیلات مورد انتظار گلوسیر نیز بخشی از فروش است، از جمله پنج مجموعه با نسخه محدود که در آخر هفته سایبر فروخته می شوند. و اگرچه ما وسوسه شده ایم که هر کدام را برای خودمان بخریم، اما آنها هدایایی عالی برای همه کسانی که در لیست شما به زیبایی اهمیت می دهند می سازند.

آیا به دنبال فروش بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022. اگر می‌خواهید محکم در مسیر زیبایی خود بمانید، بهترین معاملات زیبایی جمعه سیاه، بهترین معاملات جمعه سیاه بنفش خاکستری، بهترین معاملات جمعه سیاه Tatcha و بهترین معاملات جمعه سیاه Ulta را بررسی کنید..

اما گیلاس صورتی کم رنگ در بالای فروش جمعه سیاه Glossier باید این باشد که اگر بیش از 100 دلار خرج کنید، تخفیف چشمگیر 30 درصدی را برای سفارش خود باز می کنید. تنها چیزی که در فروش گنجانده نشده است؟ کارت هدیه. اما ما فکر نمی کنیم که برای یافتن کالاهای مناسب برای پرداخت مشکلی نداشته باشید. بهترین معاملات بلک فرایدی براق سال 2022، فرصت کوچکی برای کسب امتیازهای بزرگ در قهرمانان زیبایی و مراقبت از پوست است، بنابراین برای کمک به شما در راه اندازی سبد خرید، بهترین محصولات گلوسیر را جمع آوری کرده ایم تا تا زمانی که می توانید، آن ها را به صورت عمده خریداری کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

از بین تمام فروش‌های زیبایی که در این هفته کاهش می‌یابد، بهترین معاملات جمعه سیاه براق جزو موارد مورد علاقه ما هستند – تا حدی به این دلیل که بسیار نادر هستند. Glossier معمولاً فقط دو بار در سال میزبان فروش است، بنابراین هر زمانی که کوچکترین چیزی بشنویم اشاره با کمرنگ شدن، گوش های ما بالا می رود. خوشبختانه برای شما، ما به تازگی اطلاعات مربوط به انفجار سالانه جمعه سیاه را دریافت کرده‌ایم، و از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بسیار خوشحالیم.